Работа в Първа Инвестициона Банка

  • 1 480
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 957
Ами аз не бих започнала никъде, при положение, че не знам дали заплатата ще ми е плюс или минус 515 лева. Особено в тези рамки. Без тази добавка си е направо мизерна заплатата. Колко ще ти бъде осигурителния доход? Наистина ли са ти казали, че ще разбереш чак след като приемеш офертата?
И като цяло в банките плащат доста зле.

# 16
  • Мнения: 8
Ами аз не бих започнала никъде, при положение, че не знам дали заплатата ще ми е плюс или минус 515 лева. Особено в тези рамки. Без тази добавка си е направо мизерна заплатата. Колко ще ти бъде осигурителния доход? Наистина ли са ти казали, че ще разбереш чак след като приемеш офертата?
И като цяло в банките плащат доста зле.
Ами само това са написали 1285 нето дефакто , и че ме осигуряват на 1800 от който 515 са спрени .

# 17
  • Мнения: 2 919
Абе точно това не са ти написали.
Вземи си целия договор и го дай на някой, който разбира да го прочете и да ти каже кога ще я получаваш тая добавка и кога не.

# 18
  • Мнения: 8
Абе точно това не са ти написали.
Вземи си целия договор и го дай на някой, който разбира да го прочете и да ти каже кога ще я получаваш тая добавка и кога не.
Все още не съм го подписал . Това е само офертата

# 19
  • Мнения: 2 919
Офертата е сбито представяне на договора, не съдържа всички детайли. А след като се подпише договора, какво е пишело преди това в офертата няма значение.

# 20
  • Мнения: 3
Надбавката се взема всеки месец. Заплатата ви се състой от 1285 лева осн.заплата+ 515 лева надбавка, т.е брутната Ви заплата е 1800 лева.

# 21
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Надбавката се взема всеки месец. Заплатата ви се състой от 1285 лева осн.заплата+ 515 лева надбавка, т.е брутната Ви заплата е 1800 лева.

А, когато е в отпуска или го съкратят тези 515 лв ще влизат ли? Май не! Wink

# 22
  • Мнения: 3
Надбавката се взема всеки месец. Заплатата ви се състой от 1285 лева осн.заплата+ 515 лева надбавка, т.е брутната Ви заплата е 1800 лева.

А, когато е в отпуска или го съкратят тези 515 лв ще влизат ли? Май не! Wink

Да, ще влизат, защото заплатата е 1800 лева.

# 23
  • Мнения: 2 919
И ти къде го прочете това?
Защото в дадения скрийншот пише работна заплата 1285 лв.

Последна редакция: ср, 22 мар 2023, 16:25 от bboiko

# 24
  • Мнения: 14 923
Някъде в офертата пише ли, че това е нетно възнаграждение? 1800 бруто са ок.1400 нето - че то един фактурист в София с редовно работно време без нощни и празнични смени взима повече.

# 25
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Скрит текст:
Надбавката се взема всеки месец. Заплатата ви се състой от 1285 лева осн.заплата+ 515 лева надбавка, т.е брутната Ви заплата е 1800 лева.

А, когато е в отпуска или го съкратят тези 515 лв ще влизат ли? Май не! Wink

Да, ще влизат, защото заплатата е 1800 лева.

Хора, не се изказвайте неподготвени, че на някой толкова и му трябва.....
Относно пари и здраве - не сте ли сигурни - не бъдете и категорични! Hands Thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт