Вашите четки за зъбки?

  • 4 270
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
Често ги сменяме. Всеки месец нови четки. От известно време ползваме продукти на Елгидиум, четките в това чисо  Grinning!

# 16
  • Мнения: 1 959
Ползвам електрическа четка "ORAL-B" и главата сменям горе долу на 2-3 месеца

# 17
  • Мнения: 798
Купувам най-различни. Гледам да са им мекички гумените части, че понякога като ти се отплесне ръката и много боли. Иначе обичам да е с твърд косъм, защото меките ги разкапвам за 2 дена. Моите по-често ги сменям, на мъжо по-рядко. Страите отиват в боклука.

# 18
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
с мъжо ползваме ел.четка Браун, главата сменяме на  3-4 мес. най-много, но неговата заприличва на четка за пода още на първия месец

# 19
  • София
  • Мнения: 1 244
Като се "захаби" - според преценката, но не повече от 3-4 месеца. Старите - за фугите  Mr. Green
Избирам ги по цвят, всъщност както ми падне. Най-често купувам от тези с гумените джаджи за закрепване, Астера ли са, Аквафреш ли, не знам. Български.
Мъжът ми по-често, унищожава ги за отрицателно време.
Мечтая си за електрическа, от чист мързел, да не трябват "мускули за четкането"  Whistling Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 888
Сменяме си четките средно на около два месеца.Преди да ги хвърля в боклука ги използвам за почистване на перлнята - там дето се слага праха, защото там  освен с четка за зъби не мога да измия наслоената прах:)

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Често си сменям четките, защото ми писват едни и същи...
Хвърлям ги, какво да ги правя... newsm78
И тук съм на принципа "Луд на шарено се радва"... Crazy Също така си падам по "тунинговани" четки - по-тумбести и издутички... Wink

# 22
  • Popovo
  • Мнения: 571
Сменям ги на 2-3 месеца, избирам новите по цвят, на всеки в къщи различна, а старите на боклука.

# 23
  • Мнения: 634
Преди използвах остарелите четки за боядисване на коса  Laughing
сега ги изхвърлям
иначе винаги купувам възможно най-доброто- в момента съм с триглавата четка Laughing
а ги сменям на половин година или ако преценя-по-рано

# 24
  • Мнения: 8 505
С мек косъм и евтини-до 4-5лв за 2 четки.Всеки месец се подменят с нови (затова купувам евтини),а старите хвърлям.

# 25
  • Мнения: 5 362
През 3-4 месеца ги сменям.С по-мек косъм.Мъжът ми няма претенции за цвят,така че каквато му купя.Старите изхвърлям.

# 26
  • Мнения: 1 877
Изобщо не следя кога ги сменям.Когато сметна ,че вече не стават,тогава си купувам по-евтини - да речем за 1-2 лв.А на Боян му мия зъбите всяка вечер с четка,която не съм сменяла половин година,защото изглежда добре.

# 27
  • Мнения: 9 865
Ползвам ел. четка за зъби и я сменям на около 3-4 месеца, така ме съветва зъболекарката... но понякога и по-рано, защото си правя четките на нищо Wink.
На мъжо четката е обикновена, но ако не му кажа "смени я" ще си кара с нея до живот....

# 28
  • Мнения: 1 063
отиват в боклука.
сменям си четката често. на 2-3 месеца.
има толкова симпатични четки - може ли да остана с една повече време!
редувам с електрическа четка. тя е хубава, но не е щадяща венците.
а моите са по-особени, та се налага да разчитам и на 'нормална' четка.

Peace

# 29
  • Мнения: 2 214
 Всеки месец ги сменям и старите ги хвърлям. Избирам ги по цена - задължително скъпи

Общи условия

Активация на акаунт