Вашите четки за зъбки?

  • 4 279
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 512
От 4 години ползваме електрическа четка Орал Б на Браун - невероятно доволна съм, има масажиращ ефект върху венците и откакто я имаме вече не ми кървят (а преди това беше страшно). Дечко като порасне и на него ще вземем такава (или просто накрайник, но детските са много сладки, та май ще се прежаля).
Накрайниците сменяме, щом се обезцвети косъма (показано е на опаковката как трябва да изглежда), но е горе-долу на 3-4 месеца.

# 31
  • Мнения: 528
Сменям ги през 2-3 месеца, старите отиват в коша, а когато избирам нови гледам да са с капачета.
По-удобни са ми за транспортиране Mr. Green

# 32
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Често ги сменяме. Всеки месец нови четки. От известно време ползваме продукти на Елгидиум, четките в това чисо  Grinning!
И аз съм фен на Елгидиум Flutter В момента има четката анти-плака, че нещо венците ми са се възпалили ooooh!
Мъжо има на Сенсодине, че той пък е с чуствителни зъби ooooh!
Абе горкото ни поколение, ни на венци ще случи, ни на зъби Crazy

# 33
  • Мнения: 502
От 4 години ползваме електрическа четка Орал Б на Браун - невероятно доволна съм, има масажиращ ефект върху венците
И аз ползвам такава и съм много доволна.

# 34
  • Мнения: 852
 Simple Smile Всеки месец задължително си сменям четката,старата отива в боклука.Избирам си я на външен вид да ми харесва и да е с мек косъм. Peace

# 35
  • Мнения: 1 014
И аз я сменям всеки месец. Предпочитам зелени на цвят четки (защото това е любимият ми цвят), не много твърди.

# 36
  • Мнения: 1 612
Сменям ги всеки месец. Избирам всеки път различни, но на средна цена.

# 37
  • Мнения: 3 537
Ползваме електрически четки за зъби.Сменяме ги според вида им. Laughing

# 38
  • Мнения: 2 407
Купувам ги да са с мек косъм.Марка негледам много,много,но харесвам Орал Б.Сменям ги на 2,3 месеца.Старите ги хвърлям.

# 39
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Сменяме си четките средно на около два месеца.Преди да ги хвърля в боклука ги използвам за почистване на перлнята - там дето се слага праха, защото там  освен с четка за зъби не мога да измия наслоената прах:)

 Peace

# 40
  • Мнения: 2 035
Всеки месец си купуваме нови четки с мъжо. Купуваме си на средна цена и сме фенове на Oral-B и Trisa  Peace Избираме си ги по дизайн и твърдост -  аз съм на медиум, той на хард  Grinning
С някой стари чистя фугите в банята  Laughing , после отиват в кофата за смет Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 2 381
Избирам със средно твърд косъм и за мен, и за приятеля ми. Често взимам комплекти и за него, естествено, е винаги по-тъмният цвят. Сменям ги средно на 2 месеца. И аз старите четки ги използвам за чистене. Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 577
преди две години си купих oral-b(електри4еската).и сьм много доволна.сменям и накраиника на 3,4 месеца,дори и пове4е сьм издьржала,за6ото с нея не се натиска,а тя сама си се вьрти и по4иства страхотно.зьбките ми са бели4ки и 4исти4ки Grinning

# 43
  • Мнения: 250
Сменям я на 2-3 месеца.Винаги гледам да е жълта, страшно ми допада.Приятеля ми винаги иска зелена.Когато се изхаби я изварявам и я ползвам за боядисване на коса, за фуги-почистване, когаато боядисвам и ми трябва права линия,за почистване на недостъпни места-нпр. улейчета и ъгли иии друго не мога да се сетя Simple Smile))

# 44
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
Сменям ги на 2 месеца (освен четките за командировки, които може и година да се задържат Grinning). Обикновено купувам повечко наведнъж, за резерва и за гости и гледам да са с различни и контрастни цветове (тип синьо-червено, зелено-лилаво и т.н.) за да не си ги бъркаме. Старите четки се използват, докато косъм не остане по тях - за фуги, за труднодостъпни места, за натъркване на дрехи и други с препарати против петна, за рисуване по дебели картони дори.. фира няма. Joy

Общи условия

Активация на акаунт