Hell’s Kitchen България - Сезон 5, Тема №3

  • 43 842
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 818
как да повярвам че това е ръката на шефа, това е змия :д
докато му държи ръката :д

# 736
  • Мнения: X
Излезе ми ФБ страницата на предаването. Цитат:
"Да си жива и здрава Цвети. Бъди себе си все тска уникална. Разсмя ме от сърце ако бях аз въобще нвмаше да се престраша. Ти им вдигна рейтинга само заради теб гледам това шоу". "Мъшкарите" - Мъш, мъш.
И все такива коментари. "Грамотни и смислени."

Последна редакция: пн, 24 апр 2023, 22:18 от Анонимен

# 737
  • Мнения: 41 528
Нищо общо с готварство нямаше този "екшън", ама поне раздвижи атмосферата и ме разсмя Simple Smile

# 738
  • София
  • Мнения: 13 996
Аз ви казвам, че това масово се харесва. Темата, за съжаление не е представителна извадка.
Аз ще пропусна да гледам. За мен нивото е обидно ниско.

# 739
  • Мнения: 4 526
Признавам си, че и аз се разбих с Кристиян - "Близна ме, шеф!" Joy

# 740
  • София
  • Мнения: 15 486
Направо да дават наградата на Емо, той винаги се справя добре.

Срам ме е от Виктор, толкова нагло да бие на съвест и да ги унижава, че номинират ученичката.Толкова явно да я закриля.... А тя изобщо не трябваше да е там.

Последна редакция: пн, 24 апр 2023, 22:44 от Тайна

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 1 109
С невръстната Цветомира си били измили ръцете ,абе що не и даде наградата направо.Почва много да ме изнервя тоя Ангелов.

# 742
  • Мнения: 4 565
Дай понеже Цветка е малка, да не я номинираме и да си бута до финала . Не стига,  че дори не трябваше да е тук ами сега и това

# 743
  • Мнения: 7 336
Еее, голямо бутане на Цвети - невръсната ученичка, с която всички си измили ръцето. Много тъпо. Всички са с черни куртки, всички са на пангара, без значение кой на колко години е. Аман от фаворитизиране.
И аз се смях с облизания от плюшеното мече Кристиан Joy

# 744
  • Мнения: 997
До кога ще изтъкват че Цвети е ученичка и неопитна? В това предаване щом си стигнал до тук, трябва да се забравят вече тези неща и да се приемат всички за равни. Няма малки, няма големи...или готвиш, или не.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 818
С невръстната Цветомира си били измили ръцете ,абе що не и даде наградата направо.Почва много да ме изнервя тоя Ангелов.
да, защо пък да не я номират? нали и тя е участничка, защо да я пазят там, като и без това мястото ѝ не е при тях

# 746
  • Мнения: 4 526
Като в Игри на волята, дето им намилаха защо номинират жени Joy

# 747
  • София
  • Мнения: 13 996
Цвета не учи ли в професионална гимназия по готварство?
Не че учи каквото и да било. Ужасна антиреклама на бг образованието е това момиче. Щом е изкласила до 12 клас с тази откровена тъпота, не ми се мисли за нивото.

# 748
  • Мнения: 997
Ужасна антиреклама на бг образованието е това момиче. Щом е изкласила до 12 клас с тази откровена тъпота, не ми се мисли за нивото.
С мъка мога да кажа, че хора от класа ми ВСЕ ОЩЕ не могат да прочетат 3 реда без да се запънат, а какво остава за друго..не съм изненадана, ама въобще 😕

# 749
  • София
  • Мнения: 15 486
Нашло, па зашло, на Цвета и се вдигна много самочувствието, без абсолютно да има покритие.По-правилно други и го вдигнаха и тя изобщо не осъзнава колко е проста.

Общи условия

Активация на акаунт