КГБ = Клуб на Готините Баби - 212

  • 24 928
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 3 467
Дидиа, привет!
Наздраве за вашата любов!
Наздраве и за следващите ви
безброй години на взаимно щастиe!
 

# 676
  • Мнения: 1 210
Навик ми стана, правя какво правя и хоп в къщичката ни Simple Smile.
Тихо е, никой няма , и аз няма какво да кажа, затова тихичко излизам Simple Smile.

За Дидиа  и половинката и -



Не се справих спубликуването, но се отваря като се цъкне на ютуб.

# 677
  • София
  • Мнения: 8 424
ДИДИА, ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА! ОТ МЕН НАЗДРАВЕ И ГОР-ЧИ-ВОООООООО. КАКТО ПРЕДИ 47 ГОДИНИ!

# 678
  • София
  • Мнения: 16 116
Дидиа, честита годишнина!
Да сте здрави и да отгледате  правнуците заедно.
Фло, много празнично менюто у вас. Ако остане - ние сме всеядни и на близо.
Ениса, възхищавам се как правиш процедури и се поддържаш. Аз уж чета, мисля го и накрая си оставам природно неотразима.
Мариянка, ще го мислим ТМ - да минават операциите.
Клечи, защо се изниза така?
Аз днес предприех дълго пътуване - направо като обиколка на града от Дианабад до Овча купел. Ходих на гости на братовчедка с цел да ме води при нейна  близка  ендо д-р. Да, ама не - докторката със семейна случка и нямаше как да ме приеме. Та се наприказвахме, спомнихме си за родители и роднини, обсъдихме деца и внуци. Добре се почувствах, но след около 1 ч. диалог гласа ми заглъхна, започна кашлица и хрема. То аз нали предимно мълча и явно имам нещо около гласните струни. Ще я видим тази работа.

# 679
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 063
Набързо да ви се обадя.
Дидия, честита годишнина. Все така да се обичате, да се радвате един на друг и да се подкрепяте.
Ениса, ти си била по нашите вилаети днес. Не ме учудва това, което се е случило с новото момиче в Общината. Тези лели там, си мислят, че така си пазят мястото, да не би някое младо да ги измести.
Моят работен ден продължава и в момента. Днес освен всичко, което ми беше на главата - в една от големите ми фирми се изтързиха от Инспекция по труда. Сега подготвям една камара документи, които искат.
Хайде продължавам.

# 680
  • Мнения: 2 013
Честита годишнина Диди!
В любов,обич и сговор още много години с твоето момче!
Вземам от шампанското и казвам :
Наздраве!🍀🍀🥂🍾

# 681
  • Мнения: 1 247
Пак съм тук, гледам Сървайвър, плескам мазилата, вече не ме пари, зачервена съм, с пачове на очите, красота! ММ ме погледна, врътна ръка около слепоочието, пи една  вода ( студена предполагам). Утре ако пак съм червена като маймунски г@з, ще работя от вкъщи. Лека вечер, после може пак да ви нагледам.

# 682
  • Мнения: 18 680
Май командваш наред,  скръндзави колежки ,дето си пазят тайните до мъжа у дома, горкият.

# 683
  • Мнения: 1 247
Свикнал ми е на номерата, от 1982 до днес, няма вече никакви тайни. А ония каки изобщо не искам да ги коментирам, ако така се посреща нов човек, където и да е, айде нЕма нужда.

# 684
  • Мнения: 18 680
Така правят , повечето. Учила съм всеки ,сега като ме срещнат ми дават една 24 каратова усмивка и ме помнят. И мен са учили ,попаднах на свестни хора ,но  и възприемах.  Бях излязла някъде и шефът ми взел книгата, сметките , за някакви данни , после вика - ясно защо бързо свършваш, работиш вярно.
 То който се справя му дават още,  ама не можех да манкирам като някои. Имахме една , на приключване се поделяхме нейната работа , да я свършим. Колко съм била зелена , викам, ама това не е мое, като за пръв път ми дадоха. Твое  ,не твое , направи го и толкова.
 А моят мъж като се накъдря ми викаше овца. То какви прически едно време ,едно и също.
 Като не ти е казал овца пак добре.

# 685
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Мили приятелки, благодаря за хубавите пожелания. Докоснахте сърцето ми🥰.
ДИДИА, честита годишнина. Обичайте се както досега, радвайте се още дълги години един на друг. НАЗДРАВЕ!
При мен нищо ново. Битовизми и цирк - в неделя с внуците. За първи път ще им е. Всеки път се каним да отидем и с канен ето си оставаме. Дано да им хареса.
ПИПИЛОТА, къде ходи твоята внучка на уроци по рисуване и от колко годишна започна? Ще ми се да започне и Емили да се занимава.
Спокойна нощ, за гасене на лампите е още рано.

# 686
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 312
Диде, честит празник! От здраве да не се отървете и все така ръка за ръка, рамо до рамо за опора на деца и внуци!
Аз гася ламБата ( поне у дома) и лягам. Лека и на вас!

# 687
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 063
Мамси, започна на около 5 или 5 и половина. Ходи при учителка. Някъде около Попа се намира. Мога да искам координати точни ако имате интерес.
Ениса, трай бабо за хубост. И аз съм при Мариета в събота. Да ме направи свежарка за срещата. Моите процедури са от приятните, само където от салона излизам и всеки косъм от косата ми е на различна страна.
Аз продължавам да работя и докато чакам да ми приемат в НАП едни декларации, ви понаглеждам какви ги вършите. Така като гледам май на Панагюрище заедно ще пускаме новата тема.

# 688
  • София
  • Мнения: 8 424
ПИПИ, не си сама. И аз до сега оправях Касата. Искам да приключа до тръгването. Още малко ми остана.
Днес направих една покупка, от която съм много доволна.
Утре май ще водим малката внучка при ЛЛ. С известните илачи не можахме да се справим. Може би ще трябва АБ.
МАЙЧЕ, КЛЕЧИЦЕ, утре ще ви взема билетите и ще ви се обадя.
Хайде, сега вече се завивайте през глава и заспивайте. Гася лампите, че още малко и ще стане утре.

# 689
  • София
  • Мнения: 1 749
Дидиа,честита годишнина! Все така заедно,с обич и разбирателство да дочакате и 74-тата годишнина!
  



Скрит текст:
Фло,убаво гасиш ламБите,ама кам ти вречата с цаливките?!

Последна редакция: ср, 26 апр 2023, 00:17 от Яжка

Общи условия

Активация на акаунт