Сребърна вода

  • 452 169
  • 764
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 082
И? Споделяй!За какво си я ползвала? Ефектът какъв беше?
ами не мога да кажа  Grinning -мъжът ми я изпи за няколко дни да си лекува гастрита и слагах на малката в носа.гастрита си стои , хремата при нас минава доста бавно ,независимо какво и капя в носа.така ,че не мога да кажа ''за''или ''против''.повече не си поръчах за да продължа с пробите.
сега лекувам с воден екстракт от прополис-лекува всичко ...  Laughing

# 16
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Хомеопатката на сина ми каза, че няма проблем да се използват Коларголени капки, тъй като те са на базата на среброто, но все пак ми препоръча водицата Mr. Green
Обаче да поясня, че има разлика между "светената" вода и сребърната за която говорим, защото тук има сребърен колоид  newsm78 май така се казваше и концентрацията на среброто е много по-висока. Това е разтворено чрез йонизиране сребро.
Една приятелка ми каза, че мога и в къщи да си направя такава вода със сребърни бижута, но в среброто, което се продава има доста примеси и смятам, че съвсем няма да се получи същия ефект.

# 17
  • Мнения: 1 727
И аз да похваля сребърната вода ARCOL   newsm10

Ползвам я при наченки на хрема и наистина я пресича! Мисля, че е идеално антисептично средство и дезинфектант.

# 18
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
А ще ми обясните ли този ARCOL как и  по колко се дава на малки деца? newsm78

# 19
  • Мнения: 3 456
относно сребърната вода ARCOL в сайта им пишеше , че е по-добра от Коларгола, защото не е токсична... Дали е вярно, ще я пробваме и ние...
О,па грешка. Това го четох в сайта на Армакс.Сори Blush Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 063
Да добавя към Сребърната вода, която ползваме антибактериално и пчелен клей (прополис), в аптеките под наименованието "Клеева тинктура". Не можах да намеря в къщи брошура, за откога може да се прилага за деца (за колко годишни деца). Клеевата тинктура съдържа етанол, пчелен клей (прополис). 10 капки се разтварят в 50 мл. вода и се пие 3 пъти дневно или се правят гаргари. Противопоказания- алергия към пчелни продукти.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 230
А тази сребарна вода може ли да се използва при бебета? Ани е почти на 6 месеца.

# 22
Сревърната вода е Подходяща  за новородени дори!Дъщеря ми беше на 9 дни когато и дадох за първи път защото имаше гъбички в устата!Само тя помогна- от другите медикаменти повръщаше!Капвах и в устата 3-4 пъти на ден по 20-50 капки!

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
и аз бях взела навремето от тази прехвалена вода, когато все още имахме проблем с носа, - ефектът беше 0 при нас.
но сега разбирам колко съм била смешна, мислейки си, че тя може да помогне за проблема, който отсранихме наскоро, слава Богу. Praynig

# 24
  • Мнения: 3 456
и аз бях взела навремето от тази прехвалена вода, когато все още имахме проблем с носа, - ефектът беше 0 при нас.
но сега разбирам колко съм била смешна, мислейки си, че тя може да помогне за проблема, който отсранихме наскоро, слава Богу. Praynig
Точно от това се опасявах!!!

# 25
  • Мнения: 3 835
Сигурно помага при заболявания в по-лека форма, като всички хомеопатични продукти, аз ще взема да я пробвам, защото отдавна чух за нея, ама все забравям да си купя.

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
да, най-вероятно може да има ефект за по-леки форми, явно зависи много.
но тази вода така си остана и наскоро пълното шише го изхвърлих.

# 27
  • Мнения: 502
Свекърва ми е хранила съпругът ми със сребърна лъжичка и е довола, но аз съм малко скептично настроена. Незнам доколко е на базата на внушението?

# 28
  • Мнения: 539
Много ми стана интересно за тази вода. Според вас мога ли да я ползвам за миене на бебешките шишета и лъжички, вместо да ги изварявам

# 29
  • Мнения: 834
От всичко прчетено дотук така ме *зарибихте* Wink с тази вода, че и аз ще взема да я пробвам.
Дъщеря ми до преди 2 дни беше с много висока температура, от която сега има 2 големи херпеса отвътре на долната устна.  Rolling Eyes Мисля да ги понамажа с такава вода да видим какъв ще е ефекта и после ще докладвам.

Общи условия

Активация на акаунт