Сребърна вода

  • 452 561
  • 764
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 242
Аз лично никога не съм броила капките, впръсквам по половин капкомер във всяка ноздра, хем да промия, хем да изпие малко количество по този начин. Доволна съм, за няколко часа пресушаваме носа! Peace

# 271
  • Мнения: 175
Невероятно, но факт, втори ден слагам сребърна вода в носа и ефект ИМА!! Дано да не е краткотраен

# 272
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Благодаря ти,Estell.Ние не посещаваме ясли,обаче сме трети мес на АБ и понеже съм отчаяна вече и се чудя кой път да хвана.Та сега съм се хванала за тази сребърна вода.Притеснява ме едно нещо обаче.Вчера мъжа ми питал в няколко аптеки за нея преди аз да я поръчам и му казали че детето е още много малко и не трябвало  SadТа сега водата седи на масата и аз съм в чуденка направо. newsm78Иначе просто в момента ни е найстина нужно нещо което да ни пооправи имунитета защото е направо сринат.Взех Санастол,но това е хран.добавка,а ми се иска нещо за подсилване.А аптекарите отново казват че сме малки за каквъвто и да е имуностимулатор....Ох,малко отклоних темата.Извинявам се,ама всеки с зора си,нали знаете  Heart Eyes

До колкото разбирам от лентичката детето е на 1г. И не е никак малко при условие, че мамите тук са давали и на новородени бебета. Ако имаш време прочети цялата тема, ще ти е от полза.

 Djanni , много се радвам, че ти помага, аз още не съм пробвала за хрема. Останала съм с впечатлението, че хремата от нищо не се влияе и все не опитвам. Но някой ден ще опитам на себе си, ако ми се наложи. Преди да мъча моите да го тествам.

# 273
  • Мнения: 624
Ако се сложи обикновена вода в сребърен съд няма ли да има същия ефект?   Не съм изчела цялата тема и ако има отговор на този въпрос, моля да ме извините!

# 274
  • Мнения: 2 761
Ще стане.Въпроса е,съда да е от чисто сребро,да няма примеси,което е доста трудно да се намери.

Другото е е тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=97f97bf96162fa858938 … mp;topic=291928.0

# 275
  • Мнения: 2 761
Estell,имам няколко въпроса за каната.В Бг ли ги произвеждат,или е внесена и кой е производителя?
Не ми стана много ясно за какъв период от време се изразходват електродите и като се стопят продават ли такива за смяна или има нужда от нова кана.
Тук попаднахме на едно устройство за сребърна вода,обаче пише,че водата трябва да е дестилирана.
В линка,който ти си дала пък не е посoчено,та се чудя  дали среброто не би взаимодействало с минералите от обикновенната вода?
Другото интересно е,че на немските масата на анода е по-голяма от тези на Невотон,пък е само за 120 л вода,докато тези са за около 60 000 при по-малка маса ?
Чудя се,де. newsm78

# 276
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Estell,имам няколко въпроса за каната.В Бг ли ги произвеждат,или е внесена и кой е производителя?
Не ми стана много ясно за какъв период от време се изразходват електродите и като се стопят продават ли такива за смяна или има нужда от нова кана.
Тук попаднахме на едно устройство за сребърна вода,обаче пише,че водата трябва да е дестилирана.
В линка,който ти си дала пък не е посoчено,та се чудя  дали среброто не би взаимодействало с минералите от обикновенната вода?
Другото интересно е,че на немските масата на анода е по-голяма от тези на Невотон,пък е само за 120 л вода,докато тези са за около 60 000 при по-малка маса ?
Чудя се,де. newsm78

Каната е руска, дори пише на руски "пуск" "стоп" "объем" и т.н. Има и руски сайт на кутията www.nevoton.ru Фирмата е НПФ (научно производствена фирма) "НЕВОТОН" Не се използва минерална вода, а трапезна, изворна или чешмяна вода, а не дестилирана от аптеката (предупредиха ни изрично). Изразходват се в зависимост от интензитета на употреба, демек - колко често правиш сребърна вода. 60 000л. са ако правиш питейна вода (именно за всекидневна употреба, не с цел лечение). Ако правиш само концентрат и използваш само с лечебна цел, идваше около...., ако не се лъжа 600л. или 700л. не помня точно. Смятахме го с мъжа ми един ден. Може и ти да сметнеш, питейната вода е 0,035мг. на литър, а концентрата 10мг. на 1л. и като имаш в предвид, че при питейната вода свършва за 60 000л., може да изчислиш ако правиш само концентрат за колко време свършва. За нещастие няма консуматив, а си купуваш нова кана, но тя си е избила парите така или иначе. На предната страница съм обяснила в цени колко по-евтино излиза от купешката. А и да не споменавам, че купешката е разредена, а не е чист концентрат. Поне по-вкуса може да се ориентираш.
Не съм чувала да продават немски, а разпитах навсякъде и проверявах и в Интернет. В БГ има само руските. На немските може да правят само концентрат и затова да се получава така, че анода да е по-голям не знам. Но разликата във вкуса се усеща и при направата на концентрат виждаш как изтича една течност от устройството като слуз, и като сложиш водата на тъмно и погледнеш се виждат как плуват отгоре сребърни частици. И има вкус на метал. Така, че явно има ефект.

# 277
  • Мнения: 2 761
Благодаря ти.  bouquet
Това тук не е кана,а някакво устройство с електроди,не прави концентрат.Но пише да се ползва дестилирана.Сега ще прочета какво пишат руснаците по въпроса.Опрделено твоята ми се струва по-изгодна,за това премисляме и смятаме.

# 278
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Благодаря ти.  bouquet
Това тук не е кана,а някакво устройство с електроди,не прави концентрат.Но пише да се ползва дестилирана.Сега ще прочета какво пишат руснаците по въпроса.Определено твоята ми се струва по-изгодна,за това премисляме и смятаме.

Не знам дали си разбрала, то не е точно кана, а приставка за кана. Използва се съд по избор от 1л., 2л. или 3л. Понеже нас рекламата ни подведе, защото на снимката беше показано със стъклена кана, но се оказа, че е само горната част на устройството. И това ни върна в първоначална точка да търся из БГ други кани, но уви, бяхме принудени да купим това. Не се бяхме сетили, може някъде да има из чужбина онлайн магазин където да има кани за сребърна вода с възможност за доставка, но чак сега ми хрумна, може да провериш. Имаше и 2 вида устройства за сребърна вода, но ние избрахме каната, понеже като цена няма голяма разлика, но прави 60 000л., а другите бяха 10 000л. и 8 000л. май беше последното, те се водят точно устройства. Едното прилича на химикалка дори.

# 279
  • Мнения: 434
Да ви споделя аз давам прополисен сироп със сребърни йони на Сибирско здраве http://www.sibvaleo.com/katalog.phtml?id=1374&parent=1372&cat=1372 ! Не знам къде да чукам вече но май има ефект! Не сме боледували от месе и половина а малкия ходи на ясла 3 поредни седмици!

# 280
  • Мнения: 1 178
И аз ползвам нещо подобно. Има чуден ефект  Praynig

# 281
  • Варна
  • Мнения: 129
Да ви споделя аз давам прополисен сироп със сребърни йони на Сибирско здраве http://www.sibvaleo.com/katalog.phtml?id=1374&parent=1372&cat=1372 ! Не знам къде да чукам вече но май има ефект! Не сме боледували от месе и половина а малкия ходи на ясла 3 поредни седмици!
denit, би ли споделила в коя аптека го намираш?

# 282
  • Мнения: 434
Купувам го директно от представителството на Сибирско здраве във Варна - ул. поп Харитон 11

# 283
  • Мнения: 1 178
denit, колко парички е?  Grinning

# 284
  • Мнения: 434
20 лв. за 200 мл. Дава се по половин чаена лъьичка сутрин и вечер и стига за около месец!

Общи условия

Активация на акаунт