Сребърна вода

  • 453 326
  • 764
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 029
много се извинявам за въпроса, нямах време да изчета темата.става въпрос за майка ми, на която преди 10 дни й направиха операция на вулвата (диагноза карцинома вулварис Cry).сега си прави промивки с йод и риванол, но прочетох малко от темата и й купих сребърна вода на Аркол.Искам да ви попитам как да прави промивки с нея- да я разрежда ли с обикновена вода или направо готовия продукт да си слага?Може ли да пием и в какво количество?
Още веднъж се извинявам за повторените въпроси Embarassed
 Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 1 178
Не се разрежда Simple Smile пие се една- две суп. лъжици в малко вода разредено, но аз пия и  на бебо давам и неразредено  Peace

# 287
  • Мнения: 2 761
Estell,аз пак се сетих за дестилираната вода като видях това. Thinking

Цитат
Състав:
Всеки милилитър АРМАКС  съдържа:
12 микрограма 99.99% чисто моновалетно сребро, суспендирано в дестилирана и дейонизирана вода.


Товa,което намерихме изглеждa така:









# 288
  • Мнения: 2 761
Тук четох за прилижението:
Цитат
пие се преди ядене по 3 пъти на ден 1 супена лъжица Arcol в 20-30 гр. вода (за деца – 1 чаена лъжица ARCOL в 20-30 гр. вода) в продължение на 20 дни. След интервал от 10 дни процедурата може да се повтори.

Цитат
Среброто е и силен антиоксидант. То свързва окислителите в организма и през отделителната система ги изхвърля. Регистрирано е пълно очистване на организма от токсини след цикъл от 30-40 дни прием на колоидно сребро в препоръчваните от производителите и специалистите дози.

 newsm10

http://arcol.hit.bg/Ag_bg.htm



# 289
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Estell,аз пак се сетих за дестилираната вода като видях това. Thinking

Цитат
Състав:
Всеки милилитър АРМАКС  съдържа:
12 микрограма 99.99% чисто моновалетно сребро, суспендирано в дестилирана и дейонизирана вода.


Товa,което намерихме изглеждa така:







Това за какво количество сребърна вода е и колко струва? И има ли консуматив? Повече инфо ако дадеш, няма да е зле?

# 290
  • Мнения: 2 761
Около 120 л колоидно сребро,електродите се сменят,водата задължително дестилирана,цената в момента не мога да я намеря,но мисля беше към 180 евро,не съм сигурна.Не си заслужава.За сега руския вариант ми се вижда по-добър.

# 291
  • Мнения: 902
Estell, не разбрах като поръчваш тази кана за сребърна вода, всъщност получаваш самото приспособление, а каната сам трябва да си я намериш?!
 Thinking
а всъщност дали досавят поръчки в София?

# 292
  • Добрич
  • Мнения: 5 475
За първи път научавам, че продават сребърна вода. Смята се, че при преходите на Наполеон и на др. известни военачалници предприели по - дълги преходи офицерите са запазвали здравето си, защото са пиели вода от сребърни манерки. За разлика от тях обикновените войници са пиели от медни  манерки, а медните йони са токсични, в резултат на което войниците са боледували и умирали масово. Църковната светена вода също има лечебни свойства, а тя се приготвя като в нея престои сребърен кръст.

# 293
  • Мнения: 793
Взех си днес сребърна вода на Аркол и имам малко въпроси. Прочетох,че помагала и при акне и комедони. Има ли някой, който да е пробвал сребърната вода за такива проблеми? На моето шише пише ,че се разрежда с вода - има ли значение с каква вода ще се разрежда? За болки в гърлото дали ще мога да мина само с гаргари или ще трябва и вътрешно да я приема?

# 294
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Estell, не разбрах като поръчваш тази кана за сребърна вода, всъщност получаваш самото приспособление, а каната сам трябва да си я намериш?!
 Thinking
а всъщност дали досавят поръчки в София?

Получаваш устройството, което прави сребърна вода, ползваш каквато кана имаш, може и буркан от компот. Предполагам, че има магазини и в София. Провери адресите на сайта.  Peace

# 295
  • Мнения: 274
A от къде може да се купи това устройство?

# 296
  • На небето
  • Мнения: 5 530
A от къде може да се купи това устройство?

ето каната: http://www.samozdrav-bg.com/49.273.0.0.1.0.phtml

ето и адресите на магазина: http://www.samozdrav-bg.com/shops.phtml

# 297
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Мен лично ме посъветваха да давам на сина ми, който е на 5 г., клеева тинктура, разредена в лъжица сребърна вода по веднъж сутрин 20 мин.преди закуска. Това е за засилване на имунитета. А като усетя, че се разболява може до 3-4 пъти да се дава, като клеевата тинктура се дава по толкова капки на колкото години е детето. Моят син е на 5г. и може да се дават от 5-10 капки в сребърна вода или пък сок, мляко, чай. Дано му подейства, защото постоянно боледува горкия даже антибиотиците вече трудно действат.
Учудвам се, че трудно намирате сребърната вода по аптеките. Аз живея в малък град с общо две аптеки и в двете я имаше.????

# 298
  • Мнения: 1 440
Как съм я пропуснала тази вода? Уж знам за Коларгол-а...а малката една седмица ми е с хремичка и капя лайка с мед и вит.Ц. Ще взема да си я купя, че съм привърженик на такива методи за повлияване в/у организма Peace

Само да кажа, че за тези "черни капки" (Коларгол) чух миналата година когато две седмици се влачех с ужасни болки в гърлото, и даже след АБ и Биопарокс спрей ефектът беше временен. Накрая доктор УНГ ми изписа Коларгол да си мажа гърлото...и, о, чудо....само с две намазвания състоянието ми се подобри значително. За два дни се оправих, без да предполагам даже.

# 299
  • Мнения: 902

Само да кажа, че за тези "черни капки" (Коларгол) чух миналата година когато две седмици се влачех с ужасни болки в гърлото, и даже след АБ и Биопарокс спрей ефектът беше временен. Накрая доктор УНГ ми изписа Коларгол да си мажа гърлото...и, о, чудо....само с две намазвания състоянието ми се подобри значително. За два дни се оправих, без да предполагам даже.
Какво точно е Коларгол? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт