Сребърна вода

  • 453 223
  • 764
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 751
Добре според теб това което пише е - да се дава 3 пъти на ден по 1л. в 30мл вода или тази вода да е за цял ден?
Сори ако досаждам вече
Определено смятам, че е по 3 пъти на ден дозата.
Иначе щяха да го напишят по друг начин (че дозата се разпределя примерно)
Аз му давам по 3 пъти на ден тази доза-1 ч.л. в 20-30 мл. вода.
Абе...и да прекалиш, освен да посивее кожата му временно, друго няма да му се случи  hahaha Joy

# 61
  • Мнения: 1 599
Добре според теб това което пише е - да се дава 3 пъти на ден по 1л. в 30мл вода или тази вода да е за цял ден?
Сори ако досаждам вече
Определено смятам, че е по 3 пъти на ден дозата.
Иначе щяха да го напишят по друг начин (че дозата се разпределя примерно)
Аз му давам по 3 пъти на ден тази доза-1 ч.л. в 20-30 мл. вода.
Абе...и да прекалиш, освен да посивее кожата му временно, друго няма да му се случи  hahaha Joy
hahaha  то стана диалог тука  hahaha
Дано да има ефект. аз го подоуквам от утре. даже мисля и аз да пия. Предполагам, че това се пие само в проблемните периоди, като зимата, едва ли ще се мъчим цяла година  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 751
Амииии, както писах вече...при мен имаше ефект с хремата  newsm78
Много мразя да пия каквото и да било...
Ама детето го позлвам за опитно мишле  Embarassed hahaha Joy
Шегувам се, нали е безвредно уж...  Crazy

# 63
  • София
  • Мнения: 1 230
Е да, ама малката ми не може за цял ден да изпие 30мг. как да го давам в такъв случай. За сега го оставих в случай, че има хрема, защото не знам как да го давам на 6месечно беби. Но днес мъжа ми се върна много хремав и го накарах да си капне от тази вода, след 10 мин. потвърди, че хремата е намаляла.

# 64
  • Мнения: 1 762
и аз от днес по4вам и мен и мъж ми и най ве4е малкият
ще долкадвам

# 65
  • Мнения: 1 485
И аз да докладвам-преди два дни ме заболя гърлото и я изпробвах както пише-днес вече изобщо не ме боли.Не съм пила нищо друго. От вчера капвам на малката в носа,не че има хрема,но от тази трета сливица все си има секрет и май днес по малко и тече. newsm09

# 66
  • Мнения: 983
На дъщеря ми оченцето й е зачервено/дясното/, от около два месеца. Дали става за очи? В момента слагам Тобрекс, но ми се струва, че въобще не помага.

А някой може ли да даде линк от където да поръчам сребърна вода на Аркол.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 749
Извинявайте,прочетох по-напред че тази сребърна водеа имала трайност при отваряне един месец?
Може ли някой да го потвърди ,защото в този случай е по-удачно да се купува по-малка разфасовка?
Досега давах на сина си Имунобейби-именостимулант-може ли сега да го заменя със сребърната вода?-нека някой ползвал го по този начин даде отзиви
 Hug

# 68
  • Мнения: 1 599
vnd, по принцип пише че става за имуностимулант. аз с такава идея я давам на сина ми в момента
http://arcol.hit.bg/
ето виж тук
Роуз и за очички става, само че прочети точно.
А за срока на годност при отваряне, нямам представа  newsm78

# 69
  • Мнения: 56
Момичета в нашия град намерих само ARCOl спрей ! Та искам да попитам дали той става за пиене или трябва да си намеря в течно състояние в смисъл течност или може да се приска в лъжичката  и така да се разтваря! Благодаря предварително ???

# 70
На дъщеря ми оченцето й е зачервено/дясното/, от около два месеца. Дали става за очи? В момента слагам Тобрекс, но ми се струва, че въобще не помага.

А някой може ли да даде линк от където да поръчам сребърна вода на Аркол.

По колко капки слагате в ноздра(Синът ми е на 7 години) за хрема или заден ринит.

# 71
  • Мнения: 2 751

По колко капки слагате в ноздра(Синът ми е на 7 години) за хрема или заден ринит.
Не слагам капки-слагам му колкото изтече  Mr. Green
Няколко...

# 72
  • Мнения: 1 063
Зарибихте и мен, утре ще я търся!Позната ми я беше препоръчала преди време, но аз нещо не обърнах внимание, сега разбирам, че съм сгрешила.

# 73
  • Мнения: 2 751
Зарибихте и мен, утре ще я търся!
Вече ми се подиграват вкъщи...
Каквото и да стане, веднага сребърната вода на помощ  Sick Crazy
Калоян си разби устата-полях го с водата.
На мъжа му излезе херпес -...водата.
Давам му да пие...на детето.
Слагам си в носа... Joy
Голям майтап.
Ама действа като че ли.... Shocked

# 74
  • Мнения: 1 063
Зарибихте и мен, утре ще я търся!
Вече ми се подиграват вкъщи...
Каквото и да стане, веднага сребърната вода на помощ  Sick Crazy
Калоян си разби устата-полях го с водата.
На мъжа му излезе херпес -...водата.
Давам му да пие...на детето.
Слагам си в носа... Joy
Голям майтап.
Ама действа като че ли.... Shocked

  Joy
И аз от вчера съм с херпес, какво точно направи, просто го поля ли?

Общи условия

Активация на акаунт