Нова година вече дойде, евробебчета ще донесе! (01.01.2007-07.01.2007)

  • 8 336
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 118
mackomacko , newsm10  love001  love001

# 241
  • София
  • Мнения: 245
Beri4, честито, лека и мнооого щастлива бременност   bouquet
Mackomacko, надявам се, че прегледът ти е минал добре и чакам да разкажеш! И аз трябва да отида, но се чудя още къде и кога  newsm78
Megan, скъпа моя, благодаря ти за всичко  Hug Искам да знаеш, че от мен няма да се отървеш лесно и по-скоро аз ще ви досаждам тук. Прекалено много се привързах към вас и искам да знам как сте, какво се случва. И най-вече искам и вие бързо да се преместите в отчетни! И между другото какво стана с твоите симптоми?
Berina, аз съм чувала, че дурацеф не е вреден за бременни, все пак е лек и се пие от съвсем мънички бебета. Те всички антибиотици са вредни всъщност и за възрастните, но този от по-безопасните.
MarinaMarina, Djofrichka, благодаря за вйкусотиите, напоследък съм постоянно гладна  Wink

# 242
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Момичета, и аз ще се прибирам и ще ви изоставя, но само за уикенда! Желая ви той да е най - ползотворния и бебеносещ. Само положителни тесчета на тези, който ще се тестват, а на мен ми стискайте палци за другата седмица /ако не пукна от напрежение до тогава/ Hug
Мацко,  newsm10. Меган, предполагам още ще се задържа тук, така че не тъгувай - много сме за съжаление. Хайде скоро всички в отчетени! newsm75

# 243
  • София
  • Мнения: 3 689
Берина за този АБ незнам,но аз пих антибиотик точно преди да забременея с мъника.Щом си се консултирала с лекарите и те са казали че няма проблем не го мисли.
Може да пробваш и малко бабешки лекове преди да прибегнеш към лекарствата,но ти си решаваш.Скорошно оздравяване!

# 244
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Момичета, видях, че честитите на Beri4..... кой е Beri4? И защо в списъка на Рошко е Beni4?  newsm78
Тъкмо се бях засилила и аз да честитя, като се замислих, че май не съм срещала сред нас този ник.  newsm78 За съжаление търсачката ми не работи в момента и не мога да проверя дали някой от двата ника съществува, и дано не обидя някой, но не ми се иска да честитя "на сляпо" Peace

И, момичета, не е отчетЕни, а отчетни  bouquet

# 245
  • Мнения: 171
отчетЕни сигурно значи, че някой ги е отчел  Joy

# 246
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
отчетЕни сигурно значи, че някой ги е отчел  Joy

To като цяло това е и идеята, да се отчитат момичетата, но самия подфорум се казва Отчетни  Peace

# 247
  • Мнения: 171
Ми хайде да стягаме багажа и в отчетни  smile3521

Мойто мъж вчера ми каза, че съм бременна  Shocked. Хванали сме се на бас на дамски превръзки  thumbsup   Crazy

# 248
  • Мнения: 284
thumbalina  ами нямам никакво ПМС ,а на 8-9 трябва да ми дойде  newsm78 радвам се ,че ще ни досаждаш  Joy
мацко много се радвам за теб и за бебчето   bouquet навестявай ни ,че много ще ми липсвате  Rolling Eyes
ама всички ви искам да заминете към отчетени ли ,там както й да е  hahaha
хора да ви се оплача ,един панталон преди си облякох и той по принцип ми беше широк,а сега е плътно по мен  Embarassed я кажете някоя диета с която да вляза във форма  Hug
 Саша  и дано ти паднеш от баса и да си с коремче   bouquet

# 249
  • Мнения: 171
Megan_Blg , бяло вино и танци  Drunk newsm18
И аз се боря с килограмите, но трудно се поддържа диета когато си 12 часа на работа, нямам време да се движа, а това е най-важното. Е, тва са оправдания де...

# 250
  • Мнения: 163
Здравейте момичета!

Макар да е малко късно, ЧЕСТИТА 2007а.
Много се радвам за последните попълнения на списъчето - леко бременеене и здрави бебчета  Hug
Аз съм си пак на опашката   Sad . Гледам да не се вкисвам и да не се отчайвам, но не знам още колко тъпи лелки ще мога да посрещна с "Е нищо, следващия път". За сега, обаче, да се опитам да поразръчкам надеждицата и куража на групата чакащи да видят чертичките - моята колежка се занимава с нумерология любителски и каза, че 2007ма е година за отплата и нещата ще стават по лесно, докато 2006та е била усилна - всичко ставало много трудно и със зорове. Аз веднага си казах, че това важи и за бебетата   Crazy (луд умора нема), та давайте да прегръщаме идеята, че причината да не гушкаме бебета е номера на годината и да действаме в тази, да и дадем шанс да докаже, че е отплатна  Laughing

ПП Светнете ме моля как се пускат снимки - само качени някъде ли трябва да бъдат? Няма ли начин от компютъра направо?

# 251
  • Мнения: 171
Луда гъба , много ясно че е така  yes 2+7=9, а 9 е последната цифра от цикъла на цифрите и почват наново с 1, така че много неща или ще свършат или ще започнат, ако някой има сбор от дата или имена на 9-ка, за него ще е още по-важно.  Rolling Eyes Wink
Пожелавам го на всички ни  smile3521 Гледам по телевизията нещо опашки за детски градини, преди време ги изпозакриха а сега няма място  Rolling Eyes

# 252
  • Мнения: 284
 Саша ммммм за това с бялото вино ми трябва компания  newsm78
Аз да ви кажа от понеделник почвам работа и ще ви навестявам от време на време...преди малко ми съобщиха , така че радвайте си оттървахте се от мен  Joy
Луда гъба  дано да е така гъбке  Blush
да ви питам с майка ядохме сега пържени гъби и майка вика ,ме горчали ,а и на мен нещо странни ми дойдоха дали не са били отровни? Sick

# 253
  • Мнения: 171
 Megan_Blg , ми ще чакаме да пишеш утре... hahaha Не, предполагам , че е от комбинацията че са пържени. И аз като една изпечена кулинарка  Embarassed Rolling Eyes

# 254
  • Мнения: 163
Саша - стискам ти палци твойто мъж да се е тръкнало покрай пророците и да е право  Simple Smile Не, че много разбирам от графики, но като гледам твоята е възможно да е правичък...

Общи условия

Активация на акаунт