Нова година вече дойде, евробебчета ще донесе! (01.01.2007-07.01.2007)

  • 8 330
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 284
Саша какво работиш,че са ти натоварили толкова много  #2gunfire
Goldie стискам палци да не вали сняг ,че да пристигнете по-бързо !То и моята свеки има рожден ден на 21.01 ама аз няма да я удостоя с присъствието ми!
Айде чисти после ако можеш пак се включи!

# 76
  • Мнения: 780
здравейте момичета
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
нека ни донесе така мечтаните бебенца и да сме много здрави  bouquet
на всички нови мами честито леко бременеене
нама да ви изброявам да не ви пропусна че сте доста ха така да ни върви Hug Praynig
на водещата списъка позравления  bouquet Mr. Green
аз само ще ви чета тоя месец че се лекуваме ама тука ще стоя де да ви досаждам Mr. Green
хубав ден на всички и много усмивки Mr. Green  bouquet

# 77
Благодаря на всички за топлия прием, много сте мили. Дано наистина скоро всички да си пишем в отчетните теми Hug

# 78
  • Мнения: 1 183
Честита Нова Година, момичета!
Нека всички да постигнем това за което се борим!
Ще ме извините за голямото закъснение, но вчера имах и имен ден и въобще не можах да се включа. По този повод ви черпя виртуално  newsm38 cheers Wine Glass
Голям купон си направимхе и снощи и на нова година  Tada
Ние имаме на първия етаж една голяма стая, която е само за такива събирания, обаче сега чистене ме чака, добре че имам миялна иначе мале-мале.
Честито на новите мами, лека и безпроблемна!Голди, ама много хубави случки ти се случват!
Хайде, лек ден момичета!!!! Hug

# 79
  • Мнения: 533
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, МОМИЧЕТА!!!Желая на всички ви много здраве и късмет, и по едно бебче, за да е пълно щастието!
Честито на новите бъдещи мами, лека бременност!
Аз нямам с какво интересно да се похвала, овуто се падна точно по празниците, и от празнуване не остана време за кекс, но нищо, тъкмо ще можем по-спокойно да отидем на ски (само сняг да има)
Приятен ден на всички ви  Hug

# 80
  • Мнения: 1 425
Здравейте и благодаря за пожеланията. Заповядайте.........

# 81
  • Мнения: 284
berina ммммммммммммммммм тортата е върха! Blush   bouquet

# 82
  • Мнения: 171
Megan_Blg , работя нещо, което скоро няма да го работя  Twisted Evil но ми развали празниците, само ходя и спя  Tired

berina , Честит Рожден Ден и от мен  newsm51 Пожелавам ти  txtloves и   ylinfant

# 83
  • Мнения: 83
berina честит рожден ден мила   cook страхотна торта  Wink пожелавам ти всичко най, детенце и мъж ти да те слушат и в най-скоро време да се похвалиш с  preggo весело изкарване днес на празника  smile3525

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
За много години момичета, пожелавам ви през новата година само хубави неща да ви връхлитат, бебчета безкрай за всяка и само усмивки.
Честит рожден ден на Берина
Честито на виделите така очакваните две чертички
Успех на тези които още не са видели, не губете кураж и правете любов. Обичкам ви.  Hug  bouquet

# 85
  • Мнения: 2 120
Честита Европейска Година, мили момичета. Желая ви да сте много щастливи и усмихнати, кипящи от положителни емоции.
Берина, Честит празник. Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 245
Берина, благодаря за тортата, с удоволствие ще си хапна  smile3508
Мила моя Меган, не знам какво да ти кажа, не смея да се надявам... Направихме каквото трябва, ама тия ПМС  Sad То ще се разбере съвсем скоро. Във всеки случай мене гърди не ме болят, а знам, че това е добър знак  baby_neutral Така че скъпа, стискам ти палци, дано се е получило при теб и вместо лелката да дойде хубав годежен пръстен!

# 87
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Берина, честит рожден ден!!!   bouquet  Всичко най- най- ти желая!!! И в най-скоро време едно  baby_neutral

# 88
  • София
  • Мнения: 320
Момичета, я да ви питам, от вчера започнах с тестовете за овулация, но контролната черта излиза много бледа (тестовата линия засега я няма), а на упътването пише, че е пурпурна. #Crazy Не знам защо така се получава, но и миналият път с тези тестове пак нещо не ми провървя (т.е. не показаха кога и дали съм в овулация, или излизаха или не излизаха бледи черти), та се чудя дали нещо аз не правя като хората, макар че точно си спазвам указанията, или е от самите тестове (Clear Ovu Test - 5 бр. тестове за ову + 1 бр. за бременност). newsm78

# 89
  • София
  • Мнения: 3 688
здравейте момичета
аз чак сега сядам пред компютъра с кафенце
Майка ми е тук и сутринта тя взя Светльо за да мога аз да поспя,и откарах до 11 и нещо.Голяяям кеф
От другия месец се връщам на работа и няма да мога да се размотавам отлкова за съжаление:(
Стискам палци на всички нечакащи и на всички бебеправещи.
Лек ден от мен!

Общи условия

Активация на акаунт