Консултирайте ме за крем за лице.

  • 2 269
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 689
Аз си взех Гарние за суха към нормална кожа или нещо такова беше, зелен. Ами доволна съм общо взето, но моята кожа освен, че се лющи на места през зимния сезон, не е особено претенциозна.

# 16
  • Мнения: 46
Здрасти! От личен опит мога да ти препоръчам кремчетата на Apotheker Sheller - ползвала съм крем за чувствителна кожа (синя опаковка) и съм изключително доволна. Кожата ми остава много мека, чувствам я много добре след нанасяне на кремчето. Има и нощен от същата серия. Цената е доста прилична -11 лв. Серията за суха кожа също е доста сполучлива. Мисля , че няма да останеш разочарована .....Пробвай ! newsm10

# 17
  • Мнения: 6 958
Моята можа е също много суха. Добро влияние ми оказват кремовете на Орифлейм Weather Protective Cream (синъо капаче и бяло бурканче), който е сравнително нов и го ползвам от месец някъде, но доста добре ми овлажнява кожата и е специално за защита от атмосферните влияния през зимата, а сами знаете студът колко е пагубен за сухата кожа и тя веднага изпръхва. А преди него използвах и ще продължа да използвам след като свърша този. Swedish Care Hidrating Day Sream SPF8 (розова опаковка) също на Орифлейм   bouquet

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailUA.jhtml?buttonProd … 2&PRODID=4832

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailUA.jhtml?buttonProd … 8&PRODID=4598

# 18
  • София
  • Мнения: 2 521
И аз ползвам от 3 години крем от серията на Avene ( различно е от Avon!!!), но за мазна кожа и съм много доволна. Това по принцип е хипоалегрична серия продукти. Има я по аптеките.

# 19
  • на терасата
  • Мнения: 661
И аз имах подобен проблем и на мен много добре ми повлияха 2 неща. Едното е, че започнах редовно да ползвам розова вода вместо тоник преди крема и откакто започна студеното време веднъж в седмицата, след баня, си правя една процедура, която прочетох в темата на Талодерма. Намазвам си лицето с масло от пшеничен зародиш и след това намокрям с много гореща вода една хавлиена кърпа, изстисквам я и слагам върху лицето. Стоя така докато изстине. После кожичката е много мека и свежа.

Относно крема... не се хвърляй на скъпо без да си ползвала тестер. На мен добре ми действат кремовете Garnier, особено Stop... нещо такова, за зимата дневният е чудесен за мен.

Успех!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Авен и Ла Рош Посе със сигурност имат такива кремове, освен това са на такава цена! Мисля, че ако отидеш в една добре заредена аптека или дрогерия ще те консултират най-точно, а идеалният вариант е да пробваш първо тестери.  Peace

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Аз от половин година ползвам продуктите Натурел - кожата ми е много чувствителна и се лющи, но с тези продукти и с лосион за почистване от розова вода и етерични масла няма проблеми:




Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 10:28 от Валя

# 22
  • Мнения: 577
здравейте  мами Hug
тъкмо се регистрирах,и това ми е първата изява Laughing
страхотен форум и страхотни мами  bouquet
а по въпроса с крема,аз ли4но използвам хидратиращ  на Cristian Dior и съм много доволна .

# 23
  • Мнения: 577
забравих да добавя,4е не само крема е от зна4ение.голямо зна4ение има с какво си мие6 лицето.бих ти препоръ4ала fase wash на cristian dior.доста са скъпи4ки,но са ка4ествени.успех

# 24
  • Мнения: 2 811
otkyde moga da си купя натурел? много ме вълнува натуралната козметика

# 25
  • София
  • Мнения: 2 521
Валя, къде се продава Натурел?

# 26
  • Мнения: 2 936
забравих да добавя,4е не само крема е от зна4ение.голямо зна4ение има с какво си мие6 лицето.бих ти препоръ4ала fase wash на cristian dior.доста са скъпи4ки,но са ка4ествени.успех

изрично е написано че може да отдели 30-40 лв.за крем!такива постове са излишни...четете добре темите!

аз бих ти препоръчала козметиката на Ла Рош Позе  Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравей! Моята кожа също е много суха, особенно през зимата. Аз бих ти препоръчала крем на Avene, в момента ползвам такъв за много суха чувствителна кожа - за студено време. Откакто го ползвам кожата на лицето ми е в много добро състояние. Струва 15 лв. - 40 мл. Другите кремове на Аvene също са много хубави.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
otkyde moga da си купя натурел? много ме вълнува натуралната козметика

Валя, къде се продава Натурел?

Аз съм от Стара Загора и си ги купувам от едно магазинче зад Универсалния магазин - нарича се "Чародейка" - магазин за козметика, но има и всякакъв вид билкови козметични продукти за лице, коса и тяло. Продавачката приготвя и лосиони според вида на кожата на лицето.

# 29
  • Мнения: 577
забравих да добавя,4е не само крема е от зна4ение.голямо зна4ение има с какво си мие6 лицето.бих ти препоръ4ала fase wash на cristian dior.доста са скъпи4ки,но са ка4ествени.успех

изрично е написано че може да отдели 30-40 лв.за крем!такива постове са излишни...четете добре темите!

аз бих ти препоръчала козметиката на Ла Рош Позе  Peace
мила,той не струва 100 лв.все пак,но разбирам 4е може би не си запозната.и както написах по горе крема не е най важното за една кожа,и не смятам за излишно да го отбележа!да,крем и fase wash е пове4е от 30-40лв,но само крема не е .

Общи условия

Активация на акаунт