Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547
На теб специално благодаря за единственото, неповторимото и понякога безумно-неразумното присъствие тук, за съветите на място, за финото и леко "даване на акъл" и за тежката артилерия в преследването на каузата  Sunglasses


За тези думи имаш една глътка от чашата ми с водка. Няма страшно, по малко не вреди  Mr. Green



По малко ли?  Mr. Green Ха! Наздраве!

# 16
  • Мнения: 7 091
Този лак е чуден. На мен също ми свърши страхотна работа.

Кажете как се казва това чудо, че да поръчам на майка да ми прати, че моята мома си лапа ужасно пръстит! Брат и не беше така, обаче тя е направо ужас! Дори и да не е за сега, за по-нататък ако не се отучи да имам( има ли годност в този ред на мисли?)

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
На опаковката пише  Gabrini CLASS Antibite Unisex.
Мисля, че се продава по козметичните магазини.

# 18
  • Мнения: 7 091
На опаковката пише  Gabrini CLASS Antibite Unisex.
Мисля, че се продава по козметичните магазини.

Ще и кажа да ми потърси, благодаря!   bouquet

# 19
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
В аптеките продават специално за тази цел(отказване от лапане на пръсти) едно разтворче-Daum exol-Даум ексол. Производство на Dentinox. Аз още не съм се навила да го пробвам за отбиване, но започвам да се замислям....Ама още не ми стидка-чакаме 7 броя зъби Shocked и не се виждам ако не предлагам "папито" как ще оцелеем Sad

# 20
  • Мнения: 5 401
Jade, честито ви отбиване и от мен!

Искам специално да ти благодаря, публично, за кърмаческата помощ когато бяхме на зор с Каби! И да кажа, че така си омагьосала свекърва ми, че само да чуе за новородено бебче и веднага почва да обяснява за ползите от кърменето и как сме се справяли с нашите си неща! И също така, че в Ст. Загора има една специална мама на двама, която знае всичко за кърменето и помага!   bouquet

Целувки!!!!!   bouquet

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ха честито! Grinning
Ти с пороците само се оправдаваш, не на нас тия Twisted Evil Хич не вярвам да те е спирало преди Laughing
Целувки на теб и на маслинката!
третото - до прогимназия! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 503
Честито  bouquet

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Целувки и на вас двамата с Каби (слабост сте ми, да знаете) и поздрави на подкрепящата те свекърва, която въпреки първоначалния си скептицизъм се оказа разсъдлива и разбрана жена. Дано има повече такива Grinning

Бу, нищо не ме е спирало, ама сега направо екслира... като разпасана кучка съм -  пия, пуша и заглеждам чужди мъже, щото моя като го погледна и все си мисли, че искам трето Mr. Green:

# 24
  • Мнения: 2 631
Джейд, честито!  Hug Уцелила си момента! Peace
Аз пък тайничко ти завидях... Embarassed

Този горчив лак ме заинтригува! Синът ми е пристрастен все още към палците си #Crazy, а и щерка ми от време на време си поцоква левия палец, когато мама не й е в устата... Wink

# 25
  • Мнения: 3 550
Абе, така като се разчувствахме, да си призная, че и на мен ми домъчня! Cry Навремето като нашумяха елекронните медали тук и си представях, как ти ще го докараш до jade-ов, за да ти подхожда на ника. Хайде, мъжът ти да се стяга и скоро да се похвалиш с трета лентичка.

Хм, и исках да попитам тя накрая само нощем ли сучеше? Денем разсейваше ли се, сещаше ли се за  кърмене? Колко бяха кърменията за денонощие като изключим безкрайното нощно?

# 26
  • Мнения: 8 462
Хееееей!Отдавна не бях влизала и попадам на тая тема! newsm44
Джейд,споко,не си куче,а старо куче!Поздравления! newsm51
Аз лично направо не вярвам,нали се беше заканила до първи клас,бе,,душа?Развали се първолашката паралелка кърмачета,ейййй! Joy
Да нацелуваш малката маслинчица и баткото и да изпиеш едно за наше здраве! Heart Eyes
Малко офф-Бу-ти си се разхубавила на аватара ,бе,по европейски!!! smile3533Бравос! Wink

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Абе, така като се разчувствахме, да си призная, че и на мен ми домъчня! Cry Навремето като нашумяха елекронните медали тук и си представях, как ти ще го докараш до jade-ов, за да ти подхожда на ника. Хайде, мъжът ти да се стяга и скоро да се похвалиш с трета лентичка.

Всъщност, Стейс, сега съм на вълна сигурни контарцептивни методи (нещо да кажете за сиралата Мирена, че ме интересува Wink). Първо, защото наистина не мога да се преборя с нежеланието на мъжа ми за 3-то, второ защото и моя мерак взе да поутихва и трето, защото ще започвам работа (благодарение на любимата ми Сладка хапка Heart Eyes)... та така, ще поизчакам аз със следващото кърмене, а нефритения медал може тогава да си получа Wink

Хм, и исках да попитам тя накрая само нощем ли сучеше? Денем разсейваше ли се, сещаше ли се за  кърмене? Колко бяха кърменията за денонощие като изключим безкрайното нощно?
Тя сучеше само сутрин още от Август, когато тръгна на ясла и сама се отказа от дневните кърмения.
По принцип това кърмене сутрин изобщо не ме притесняваше, но както казах след няколко безсънни нощи реших да опитам да сложа край и взех, че успях. Това е  Mr. Green

Емия, къде се губиш, слънце? Липсваше ми  Grinning

# 28
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
А цената от 300лв на спиралата Мирена също ли те интересува Laughing Защото на мен тя ми охлажда интереса моментално Mr. Green
Успех с работата Hug

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А цената от 300лв на спиралата Мирена също ли те интересува Laughing Защото на мен тя ми охлажда интереса моментално Mr. Green
Успех с работата Hug
Ами за цената се информирах, даже направих някои изчисления, според които ако намаля наполовина разхода за тампони може и да изляза на печалба  Mr. Green
Това действие на Мирената най-ме привлича, защото съм била с обикновена спирала и зная последствията - 7-8 дневно обилно кървене Crazy
Пък и вече убедих мъжО да ме финансира по тази точка, още повече че заради намалелите ми нива на пролактина предпазването тип "не се мокря за да не се удавя" вече не важи  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт