Среща на мами-скиорки

  • 6 383
  • 189
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 835
Преправих отговора си на бройте ни двама.

Е, как'о стана сега. Ние с Кали малцинство ли ще сме? newsm78 Освен да ги взимаме и ние наш'те, и то ще си стане семейна сбирка.  Mr. Green Joy

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 21:49 от teo7777

# 61
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
кое няма? да дойдеш ли? жалко...

наистина ми се пийва биричка с вас, момичета, ама факир да сьм - няма да мога да си намеря билет 3а самолета до петьк....така че пийте по една и 3а мен, пьк а3 ще пия тук 3а вас Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 2 530
Тео, той не е сигурен, но за всеки случай. По- добре да има едно свободно място. Доколкото го познавам сигурен ще бъде на 12 в 19.45ч  smile3512. Така че само аз съм сигурна на 100%  newsm47

# 63
  • Мнения: 3 835
Тео, той не е сигурен, но за всеки случай. По- добре да има едно свободно място. Доколкото го познавам сигурен ще бъде на 12 в 19.45ч  smile3512. Така че само аз съм сигурна на 100%  newsm47

А, не бе то лошо няма, ама да знаеме с Кали какво да правиме, най-добре да запазиме по голяма маса, та да има места и допълнително, ако в последния момент, и ние решиме да ги водиме. Mr. Green  Tired

# 64
  • Мнения: 2 751
Тео, той не е сигурен, но за всеки случай. По- добре да има едно свободно място. Доколкото го познавам сигурен ще бъде на 12 в 19.45ч  smile3512. Така че само аз съм сигурна на 100%  newsm47

А, не бе то лошо няма, ама да знаеме с Кали какво да правиме, най-добре да запазиме по голяма маса, та да има места и допълнително, ако в последния момент, и ние решиме да ги водиме. Mr. Green  Tired
На мен лично ми се ходи без мъж.
По женски.
 newsm44 newsm68
Тео, аз съм без мъж.  Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 2 530
Абе, и на мене ми се ходи без мъж, но как да го откажа директно? До тогава сам ще се откаже  gydi Но понеже съм предвидлива жена...

# 66
  • Мнения: 3 835
Да бе ама, ако повечето скиорки Heart Eyes, дойдат с мъжете, ние да не гледаме тъпо. Thinking Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 835
Абе, и на мене ми се ходи без мъж, но как да го откажа директно? До тогава сам ще се откаже  gydi Но понеже съм предвидлива жена...

Бифано, стига си го тормозила човека, ако има желание нека идва, ама му кажи да не гледа страшно, Mr. Green като на детския купон, че ще взема да се притесня, и няма да смея да си отворя устата цяла вечер. Sick Много ти е респектиращ мъжа. А и ски учител ooooh!. Joy Joy

# 68
  • Мнения: 6 781
Моя поне не е респектиращ/поне аз така си мисля/ Laughing

# 69
  • Мнения: 2 751
Да бе ама, ако повечето скиорки Heart Eyes, дойдат с мъжете, ние да не гледаме тъпо. Thinking Mr. Green
Е, как ще гледаме тъпо...ще гледаме чужди мъже, бе...
Ама не вашите, де....  hahaha Joy

# 70
  • Мнения: 2 751
Абе, и на мене ми се ходи без мъж, но как да го откажа директно? До тогава сам ще се откаже  gydi Но понеже съм предвидлива жена...
Аз го отказвам лесно:
"Скъпи, женско събиране, женски приказки...скука с една дума..."  hahaha hahaha hahaha
И той се съгласява, къде да ходи.... Mr. Green

# 71
  • Мнения: 3 835
Моя поне не е респектиращ/поне аз така си мисля/ Laughing

С мъжа ти, имаме общи тема на разговор, грънци разни.........и прочие. Joy Joy Сигурна съм, че ще намерим общ език.
И с Бифаниния мъж, сигурно ще намеря общ език, само трябва да събера малко смелост, като пиина малко, всичко ще си дойде на мястото. Drunk

# 72
  • Мнения: 3 861
ВЪРТЯХТЕ, СУКАХТЕ И ПК ДО чУЖДИТЕ МЪЖЕ СТИГНАХТЕ hahaha

# 73
  • Мнения: 3 835
ВЪРТЯХТЕ, СУКАХТЕ И ПК ДО чУЖДИТЕ МЪЖЕ СТИГНАХТЕ hahaha

Трай си, абЦолютно съм сигурна, че Бифана още не ми е прочела постингите, сега като се появи, само гледай как ще ме насмете...... Mr. Green hahaha Joy Joy

Ами, какво да правим, ние с Кали, Flutter тихо, кротко си седим, а вие ни ги навирате тия мъже в очите.............   Crossing Arms ooooh!

# 74
  • Мнения: 2 751
ВЪРТЯХТЕ, СУКАХТЕ И ПК ДО чУЖДИТЕ МЪЖЕ СТИГНАХТЕ hahaha
Joy Joy Joy
съдба....

Общи условия

Активация на акаунт