Среща на мами-скиорки

  • 6 363
  • 189
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Хайде гласувайте  Hug
Ама нека и всеки понапише нещо, а и давайте идеи за мястото.

# 1
  • Мнения: 2 751
Аз лично ще съм без мъж и дете  Hug
Малко по женски...ами така, де  Crazy

# 2
  • Мнения: 3 861
Аз лично нищо не мога да напиша отсе га защото не си знам графика, ще се включа в петък, когато го знам, без дете ще бъда със сигурност, но за мъж, не знам...

За мястото, Тео предложи в "При кмета". едно време големи купони се заформяха там, но не съм стъпвала от 7 години там поне ooooh!

# 3
  • Мнения: 6 472
Аз гласувам за петък 12.  Идвам без мъж и деца. На линия съмкъдето и да решите. При кмета ме устройва идеално - близко ми е до офиса и мога да дойда и без кола Drunk

# 4
  • Мнения: 2 751
Аз гласувам за петък 12.  Идвам без мъж и деца. На линия съмкъдето и да решите. При кмета ме устройва идеално - близко ми е до офиса и мога да дойда и без кола Drunk
И аз си мисля, че най-добре да е петък  Laughing
Аз в Кмета не съм ходила много отдавна, но едно време добре си изкарвахме там  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 835
Гласувах за 12-ти, примерно от 19ч. newsm68 Аз предложих "При кмета", последно съм ходила преди няколко месеца, и си беше много гот. Обаче купона с танците почва май от 22ч., newsm78 не си спомням точно. Ако имате други идеи, казвайте.

# 6
  • Мнения: 2 751
мога да дойда и без кола Drunk
Аааа, никакви коли  newsm68 Wine Glass

# 7
  • Мнения: 3 835
Luluto, къде е Мам@, я да не се разсейва? Тя е отговорника за свинското, а от Бифана винското. Mr. Green hahaha Joy

# 8
  • Мнения: 2 751
Гласувах за 12-ти, примерно от 19ч. newsm68 Аз предложих "При кмета", последно съм ходила преди няколко месеца, и си беше много гот. Обаче купона с танците почва май от 22ч., newsm78 не си спомням точно. Ако имате други идеи, казвайте.
Аз не знам дали ще се класирам да дойда в 19 часа, може би към 20, зависи кога ще се прибере мъжът и да поеме детето.
Но мога и да се присъединя малко по-късно.

# 9
  • Мнения: 3 835
Ами то може и от 20ч., даже сигурно ще е по-удобно, както кажете. Hug

# 10
  • Мнения: 4 668
Преди да отворя темата се чудех къде пък намерихте сняг за ски  Laughing , а то за пиене ставало въпрос  hahaha
Аз не знам отсега ... и при мен зависи от мъжа ми , кога ще се прибере ...
А какво ще правим- ще пием , ще пеем , ще танцуваме ... без коли ли да идваме ?
И аз " При кмета " не съм ходила от ергенските си години .

# 11
  • Мнения: 3 861
Аз мисля да правя всичко, ако дойда  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 751
Преди да отворя темата се чудех къде пък намерихте сняг за ски  Laughing , а то за пиене ставало въпрос  hahaha
Аз не знам отсега ... и при мен зависи от мъжа ми , кога ще се прибере ...
А какво ще правим- ще пием , ще пеем , ще танцуваме ... без коли ли да идваме ?
И аз " При кмета " не съм ходила от ергенските си години .
От всичко по много.
Без коли.
Аз лично съм без мъж.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 668
И аз ще съм без мъж  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 861
Трябва една резервация да се направи обаче Thinking , задължително...

# 15
  • Мнения: 2 751
Трябва една резервация да се направи обаче Thinking , задължително...
Да, задължително.
Значи, засега остава:

12 януари, петък, 20.00 часа, Бирария "При Кмета"

Като се преброим, ще си направим и резервация. Laughing

# 16
  • Мнения: 5 255
Luluto, къде е Мам@, я да не се разсейва?

Ето ме  Hug

Има вероятност да сме извън София  Rolling Eyes /сещате ли се  Mr. Green/
Ще пиша допълнително  Wink

# 17
  • Мнения: 3 861
Аз сигурно ще съм с мъж ми!!!
Тео подмамила съм го да дойде с теб Twisted Evil

Да се запознае с тази дето не е успяла да научи мъжа си(разказах и историята hahaha hahaha hahaha), но е казала, че ще научи него bowuu

Иначе ще се цупи в къщи и ще разправя, че съм го изоставила, а  и без това не си пада много по форума, та някоя от вас няма ли да си вземе мъжа да не е сам, че съвсем ще изперколяса миличкият ми мъж между толкова жени, било то и от ски бандата:?

Всъщност ние съвсем не сме сигурни още, но като бъдем ще пиша и ще гласувам и за дата, в петък ми излиза графика за другата седмица и ще мога да кажа кога, какво и защо Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 2 530
Леле, кви сте бързииииииии. Цял ден не съм влизала / бях по баири на разузнаване за зимната обстановка, междувременно и една скара запалихме... Wink/, та то вече и тема си има и анкета. Браво, браво, оправни девойки.
Аз пък при кмета не съм ходила- никогаш. И понеже ще ми е интересно, ще взема та да дойда  Joy Без кола, без дете и без мъж.
На 12 е добре, като дата  Rolling Eyes
Тео,  за  винското не се бой, ама да не ни изхвърлят като тресна бутилката на масата  newsm78?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 530
Като гледам колко народ сме гласували, май ще се наложи да резервираме цялото заведение  hahaha
Kalli ще се наложи да преправиш анкетата, на: бройте ни двама, ще дойда със сигурност, ще направя всичко възможно  Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 3 861
Като гледам колко народ сме гласували, май ще се наложи да резервираме цялото заведение  hahaha
Kalli ще се наложи да преправиш анкетата, на: бройте ни двама, ще дойда със сигурност, ще направя всичко възможно  Joy Joy Joy

това трябва да е в нова анкета като свърши тая за датата, подигравчийке Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 2 530
Не се подиграваму, бе  Outta Joint Просто не съм сигурна дали за всички ще се намери място. А мъжа ми каза, че може да дойде да даде някой и друг тактически урок на твоя  Wink
Рапорт даден.

# 22
  • Мнения: 3 861
Не се подиграваму, бе  Outta Joint Просто не съм сигурна дали за всички ще се намери място. А мъжа ми каза, че може да дойде да даде някой и друг тактически урок на твоя  Wink
Рапорт даден.

Супер!!!!
Ще го вземеш, нали???

Че моя не вярва, че може да се учи да кара в кръчмата  hahaha

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
Е, как не може  Shocked? То, само като ни гледа, ние как караме и ще се научи.

# 24
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
И аз се разписах. Само едно нещо ме притеснява - мъжът ми каза, че в "При кмета" било скъпичко. Ако е възможно да измислим друго заведение с по-народни цени. Аз имам предвид едно заведенийце - до студентска община е - "Миленката". Преди 3 год. ходехме чат пат и цените бяха доста прилични. Общо взето нямам много наблюдения, че доста затворен живот водехме последните години ......

# 25
  • Мнения: 3 861
Едно време не беше скъпо, но то беше ЕДНО ВРЕМЕ...Тео да каже как са цените сега, тя е била сравнително скоро Thinking

# 26
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Е то зависи и кой какво разбира под скъпо, че има хора, които без проблем могат да похарчат 50 , 100 лв за една вечер. Ако може Тео да цитира няколко цени, та да се поориентираме - примерно бира, вино,няколко мезета...

# 27
  • Мнения: 3 861
Е, как не може  Shocked? То, само като ни гледа, ние как караме и ще се научи.

Тук може би трябва да спомена, че моят мъж яде много свинско, но не пие грам винско, а и бирата отказа откакто вися на една опашка на един концерт да ми купи бира около 2 часа #Crazy , а от една глътка концентрат го цепи главата...Е какво остана???
Май ще си остане кандидат скиор Confused

# 28
  • Мнения: 3 861
е, аз под НЕ СКЪПО имам предвид

бира голяма наливна 1.50
салата 3-4 лв. голяма някаква
картофки 2 лв.
ядене 4-5 лв.

нещо такова.....

текила, след третата ми е все тая... hahaha

# 29
  • Мнения: 7 723
Мами, аз тамън исках да се запиша в клуба на храбрата скиорка и видях, че организирате среща  Peace Доколкото разбирам, тя няма да е на пистата, нали  newsm78
Приемате ли нови членове, че скоро не съм яхала борчетата  Embarassed

# 30
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
е, аз под НЕ СКЪПО имам предвид

бира голяма наливна 1.50
салата 3-4 лв. голяма някаква
картофки 2 лв.
ядене 4-5 лв.

Да, това са поносими цени.


.....Приемате ли нови членове, че скоро не съм яхала борчетата  Embarassed
Лично моето мнение е, че колкото сме повече - толкова по-добре.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние сега, първо ще яхаме тополите, пък борчетата, като падне сняг.


Дружинната, мъжа ти трудно ще бъде научен да кара ски, като не приема вътрешен загревател  newsm78, но пък ако наистина има желание, ще се постараем да го научим. В смисъл, аз ще продължавам да се уча заедно с него.
Щото съм много добр на пистата  Outta Joint, не друго.

# 32
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
.....Май ще си остане кандидат скиор Confused
Не бе, Лили - ще участва само в първия манш - за втория може да го пратим при luluto да се учи на фотография и ще ни гледа отстрани сеира и ще документира.
Да се запознае с тази дето не е успяла да научи мъжа си(разказах и историята hahaha hahaha hahaha), но е казала, че ще научи него bowuu.....
Присъединявам се към това изказване на Тео, и аз моя не успях  Mr. Green, но си мисля че с твоя мога да се справя - стига да не е анти спортист.

# 33
  • Мнения: 3 861
хехе, разчитам на вас, че аз не мога на нищо да го науча, иначе е мераклия голям, но е със самочувствието, че ще стане много добър за отрицателно време Whistling..... само да не се смъква пеша като мъжа на Тео...


Ако продължа да цитирам Тео и мъжа и, някой от двамата ще ме бие, а може и двамата, ако ме хванат де Joy hahaha hahaha hahaha

# 34
  • София
  • Мнения: 2 530
Като стана дума...къде е Тео?Цял ден не се е вясвала. Теооооооооо,къде се загубииииииииииииии?

# 35
  • Мнения: 6 587
Еййй,много сте активни бре! Не реанимирате ли,не почивате ли?!  Аз /ако дойда / ще съм с мъж-без него не ходя никъде/Еми и Лили знаят/. Така,че агитирам да си вземете и вие вашите Mr. Green да си правят компания. А иначе При кмета не е лошо и има бира cheers

# 36
  • Мнения: 3 861
Ееей Нези, супер!!!

А като знам и колко е готин и общителен мъжа ти...моят няма да има повод да седи цяла вечер и да гледа мрачно защото е с "форума"  Laughing

# 37
  • Мнения: 6 587
Супер!!! Почвам с агитацията. Но не разбрах,за кога говорите newsm78

# 38
  • Мнения: 2 751
И аз се разписах. Само едно нещо ме притеснява - мъжът ми каза, че в "При кмета" било скъпичко. Ако е възможно да измислим друго заведение с по-народни цени. Аз имам предвид едно заведенийце - до студентска община е - "Миленката". Преди 3 год. ходехме чат пат и цените бяха доста прилични. Общо взето нямам много наблюдения, че доста затворен живот водехме последните години ......
Ако имаш предвид "Миленката" до 1ви блок на студ. общежития...скоро бях там и е много гот, но все пак е далеч от центъра и ще е трудно предвижването.
Ако в Кмета е скъпо, може да се измислят още куп заведения: Например: Гюлето, пицерия АБВ, ...нещо сега не се сещам, но ще измислим.

# 39
  • Мнения: 2 751
Тук можете да видите менюто и цените на При Кмета:
http://zavedenia.gbg.bg/index.phtml?tid=20&oid=5142&restaurant_id=1183

# 40
  • Мнения: 6 472
На мен При кмета не ми изглежда скъпо, а Миленката ми изглежда ужасно далече.
Мойто мъж така и не успях да гаже да го кача на ските, за учене и дума не може да става Tired За кръчма мисля, че ще си пасува. Не обича да ходи с мен нафорумско - женски събирания.

# 41
  • Мнения: 3 835
Като стана дума...къде е Тео?Цял ден не се е вясвала. Теооооооооо,къде се загубииииииииииииии?

Тук, тук. Хвана ме малко липсата, че имахме гости снощи. Но важното е, че вие сте на линия.  Hug Аз нямам претенции за заведението, освен само, ако може да е по в центъра. Браво на Кали, че е пуснала сайта на "При кмета", да се ориентирате, че и аз не ги помня точно цените. Много се радвам, че Нези ще дойде с мъжа си, и двамата са много готини, а и има много да разправят.
Mylenka, и тук в тази тема, приемаме с отворени обятия, Hug новозаписали се мами скиорки.
Туко що започна да прехвърча сняг, айде дано най-после завали. Praynig

# 42
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ако имаш предвид "Миленката" до 1ви блок на студ. общежития...
Точно това имах предвид, но аз и казах че нямам наблюдения много, това понеже ми е наблизо....
Иначе цените в "При кмета" изглеждат поносими. Ако и обстановката е приятна и ако няма чалга - върха.

# 43
  • Мнения: 1 013
А ако се пропусне сбирката, отписвате ли? ...Че с това седем месечно мрънкало...! Ама ще я помоля поне един път да ме пусне на ски тая зима!

# 44
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
.....Мойто мъж така и не успях да гаже да го кача на ските, за учене и дума не може да става Tired
luluto, кофти тръпка за ски-учител, нали? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А ако се пропусне сбирката, отписвате ли? ...Че с това седем месечно мрънкало...! Ама ще я помоля поне един път да ме пусне на ски тая зима!
Един съвет от мен, но за по-нататък: запалваш детето по ските и после го ползваш за оправдание - "Нали така или иначе го водя него, защо и аз да не .......(покарам ски, поиграя тенис или там каквото е заниманието" Laughing Аз така се завръщам към спорта, че за мъж ми спорт е "4 по сто със салатка" и за всичко друго мрънка

# 45
  • Мнения: 3 835
Чалга мисля, че нямаше, или поне е  малко, надявам се, защото и аз нещо хич не я понасям, меко казано. ooooh!

А ако се пропусне сбирката, отписвате ли? ...Че с това седем месечно мрънкало...! Ама ще я помоля поне един път да ме пусне на ски тая зима!

Как ще отписваме, няма такива работи. Нали и ние сме майки, влизаме ти в положението, но ще ни липсваш. Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 013
Абе щом ще Ви липсвам от довечера почвам да се подмазвам на свекито! Че тая партия не ми се изпуска!!!

# 47
  • Мнения: 6 587
И аз съм за При кмета,но ще трябва да си направим резервация. Wink

# 48
  • Мнения: 2 751
Нещо не мога да си редактирам първия постинг, затова пускам списъка в нов постинг.
Ето кои ще са присъстващи засега:

kalli
nezito + мъж
luluto 
lilly + мъж (непотвърдено)
teo7777
Pipinka (непотвърдено)
mam@ (непотвърдено)
bifana
TINA.K
mylenka
левскарката   (непотвърдено)


Това сме засега.  Laughing

# 49
  • Мнения: 2 751
Мацки, промених анкетата! Гласувайте отново!
Нямаше смисъл да пускам нова тема, затова направо промених тази анкета.
Датата и мястото са ясни.
Остава да уточним часа.
Аз предлагам 20 часа.
Какво ще кажете?
Като се посъберем, ще направим резервация.
Нямам път натам, но мога да се наема с това.

# 50
  • Мнения: 1 426
e жалко в събота имам рожденник, нищо де .. . направо на пистите следващия път
след 14 Фефруари сме на Банско

# 51
  • Мнения: 2 751
e жалко в събота имам рожденник, нищо де .. . направо на пистите следващия път
след 14 Фефруари сме на Банско
Ние сме след 25ти. Ще седите ли дотогава?  Laughing

# 52
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
i a3 iskam, ama niama  Cry

# 53
  • Мнения: 2 751
кое няма? да дойдеш ли? жалко...

# 54
  • Мнения: 1 426
e жалко в събота имам рожденник, нищо де .. . направо на пистите следващия път
след 14 Фефруари сме на Банско
Ние сме след 25ти. Ще седите ли дотогава?  Laughing

така като гледам календара 24-25 Февруари най ще се връщаме

# 55
  • Мнения: 3 835
Абе щом ще Ви липсвам от довечера почвам да се подмазвам на свекито! Че тая партия не ми се изпуска!!!

Знаех си, че така ще реагираш. Mr. Green Почвай с подмазването, има време дотогава. Heart Eyes

Ще направим резервация, ама да видим кой още ще идва, малко време е минало, от както е пусната темата, може още скиорки да се появят. Пуснах ЛС, на които видях, в другата тема. Някои ми отговориха, някои още не са.
Днес така се зарадвах на снега, ама нещо нищо не наваля, дано пак да завали. Rolling Eyes
За часа, съм съгласна за 20ч.

# 56
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте и от мен!

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички! Simple Smile нямам време да пиша и в другата тема, та да ви честитя тук!

За срещата ще направя всичко възможно да дойда! "При кмета" и аз съм ходила в ученическите ми години, но тогава поне ми харесваше, надявам се и сега да е така! А и щом сме хубава компания всяко място ми харесва! Grinning

За мъж ми не съм сигурна, че ще присъства!Нещо не му допадат моите форумски срещи, скука му е! Ама ще видим, до тогава може и да се престраши!  Mr. Green

Засега ме устройат и датата, и мястото и евентуалния час!

Айде пък дано и понатрупа дотогава, че да планираме следващата среща да е направо на ските!

# 57
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Пуснах ЛС, на които видях, в другата тема. Някои ми отговориха, някои още не са.

Тео, меси за бележката!   bouquet Аз направо пиша тук!

# 58
  • Мнения: 2 751
Днес така се зарадвах на снега, ама нещо нищо не наваля, дано пак да завали. Rolling Eyes

То един сняяяяягггг...и аз се радвах, ама за кратко  Rolling Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 2 530
Преправих отговора си на бройте ни двама.

# 60
  • Мнения: 3 835
Преправих отговора си на бройте ни двама.

Е, как'о стана сега. Ние с Кали малцинство ли ще сме? newsm78 Освен да ги взимаме и ние наш'те, и то ще си стане семейна сбирка.  Mr. Green Joy

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 21:49 от teo7777

# 61
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
кое няма? да дойдеш ли? жалко...

наистина ми се пийва биричка с вас, момичета, ама факир да сьм - няма да мога да си намеря билет 3а самолета до петьк....така че пийте по една и 3а мен, пьк а3 ще пия тук 3а вас Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 2 530
Тео, той не е сигурен, но за всеки случай. По- добре да има едно свободно място. Доколкото го познавам сигурен ще бъде на 12 в 19.45ч  smile3512. Така че само аз съм сигурна на 100%  newsm47

# 63
  • Мнения: 3 835
Тео, той не е сигурен, но за всеки случай. По- добре да има едно свободно място. Доколкото го познавам сигурен ще бъде на 12 в 19.45ч  smile3512. Така че само аз съм сигурна на 100%  newsm47

А, не бе то лошо няма, ама да знаеме с Кали какво да правиме, най-добре да запазиме по голяма маса, та да има места и допълнително, ако в последния момент, и ние решиме да ги водиме. Mr. Green  Tired

# 64
  • Мнения: 2 751
Тео, той не е сигурен, но за всеки случай. По- добре да има едно свободно място. Доколкото го познавам сигурен ще бъде на 12 в 19.45ч  smile3512. Така че само аз съм сигурна на 100%  newsm47

А, не бе то лошо няма, ама да знаеме с Кали какво да правиме, най-добре да запазиме по голяма маса, та да има места и допълнително, ако в последния момент, и ние решиме да ги водиме. Mr. Green  Tired
На мен лично ми се ходи без мъж.
По женски.
 newsm44 newsm68
Тео, аз съм без мъж.  Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 2 530
Абе, и на мене ми се ходи без мъж, но как да го откажа директно? До тогава сам ще се откаже  gydi Но понеже съм предвидлива жена...

# 66
  • Мнения: 3 835
Да бе ама, ако повечето скиорки Heart Eyes, дойдат с мъжете, ние да не гледаме тъпо. Thinking Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 835
Абе, и на мене ми се ходи без мъж, но как да го откажа директно? До тогава сам ще се откаже  gydi Но понеже съм предвидлива жена...

Бифано, стига си го тормозила човека, ако има желание нека идва, ама му кажи да не гледа страшно, Mr. Green като на детския купон, че ще взема да се притесня, и няма да смея да си отворя устата цяла вечер. Sick Много ти е респектиращ мъжа. А и ски учител ooooh!. Joy Joy

# 68
  • Мнения: 6 587
Моя поне не е респектиращ/поне аз така си мисля/ Laughing

# 69
  • Мнения: 2 751
Да бе ама, ако повечето скиорки Heart Eyes, дойдат с мъжете, ние да не гледаме тъпо. Thinking Mr. Green
Е, как ще гледаме тъпо...ще гледаме чужди мъже, бе...
Ама не вашите, де....  hahaha Joy

# 70
  • Мнения: 2 751
Абе, и на мене ми се ходи без мъж, но как да го откажа директно? До тогава сам ще се откаже  gydi Но понеже съм предвидлива жена...
Аз го отказвам лесно:
"Скъпи, женско събиране, женски приказки...скука с една дума..."  hahaha hahaha hahaha
И той се съгласява, къде да ходи.... Mr. Green

# 71
  • Мнения: 3 835
Моя поне не е респектиращ/поне аз така си мисля/ Laughing

С мъжа ти, имаме общи тема на разговор, грънци разни.........и прочие. Joy Joy Сигурна съм, че ще намерим общ език.
И с Бифаниния мъж, сигурно ще намеря общ език, само трябва да събера малко смелост, като пиина малко, всичко ще си дойде на мястото. Drunk

# 72
  • Мнения: 3 861
ВЪРТЯХТЕ, СУКАХТЕ И ПК ДО чУЖДИТЕ МЪЖЕ СТИГНАХТЕ hahaha

# 73
  • Мнения: 3 835
ВЪРТЯХТЕ, СУКАХТЕ И ПК ДО чУЖДИТЕ МЪЖЕ СТИГНАХТЕ hahaha

Трай си, абЦолютно съм сигурна, че Бифана още не ми е прочела постингите, сега като се появи, само гледай как ще ме насмете...... Mr. Green hahaha Joy Joy

Ами, какво да правим, ние с Кали, Flutter тихо, кротко си седим, а вие ни ги навирате тия мъже в очите.............   Crossing Arms ooooh!

# 74
  • Мнения: 2 751
ВЪРТЯХТЕ, СУКАХТЕ И ПК ДО чУЖДИТЕ МЪЖЕ СТИГНАХТЕ hahaha
Joy Joy Joy
съдба....

# 75
  • София
  • Мнения: 2 530
Тео  smile3516 smile3515 fight

# 76
  • Мнения: 3 835

 Mr. Green Naughty Heart Eyes

 hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

Айде лягай си, че утре тежък ден те чака, ще покоряваш там разни върхове.........близки и далечни...... Sick Crazy

# 77
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ами, какво да правим, ние с Кали, Flutter тихо, кротко си седим, а вие ни ги навирате тия мъже в очите.............   Crossing Arms ooooh!
И аз ще съм без мъж. А ако на присъстващите мъжове им доскучае от "женски приказки"  Rolling Eyes могат да си оформят мъжка компания в единия край на масата.  Drunk

# 78
  • Мнения: 3 835
И Еми каза, че ще идва, но ще пише по-късно, че нещо й давало грешка.

# 79
  • Мнения: 3 861
Бройте ни двама  Wink

# 80
  • Мнения: 2 751
Явно си си нагласила добре смените . Екстра  Hug

# 81
  • Мнения: 2 751
Ето нов списък:

kalli
nezito + мъж
luluto 
lilly + мъж
teo7777
Pipinka (непотвърдено)
mam@ (непотвърдено)
bifana + мъж
TINA.K
mylenka
левскарката   (непотвърдено)
Еми + мъж
irka (непотвърдено)
sisibk 
 
 


Списъкът е по-дълъг, отколкото гласувалите в анкетата newsm78

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 10:54 от kalli

# 82
  • Мнения: 3 835

Рапорт даден - Рапорт приет!!! Joy Joy

Браво, много се радвам, че ще дойдеш. Не се притеснявай, за мъжа си. Ще мълчим като риби! smile3505 newsm03

 

# 83
  • Мнения: 155
Ух, най-после се завърнахме и се докопах до форума  Grinning! Айде за много години на всички  Hug! Браво, мацки, за ентусиазма! То сняг че няма- няма, ама поне можем така да отворим ски-сезона. Аз съм "за" и за мястото, и за датата и за часа, само дето още не съм съвсем сигурна, дали ще успея да се освободя, а много би ми се искало да дойда и да се запознаем, и да си пием заедно, говорейки за ски техники и такива ми ти работи  Mr. Green. А ако идвам, сама ще идвам, без мъж. Него ще го оставя да погледа децата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Но ще ви държа в течение, за сега ме бройте и мен  Wink !

# 84
  • Мнения: 3 835

Много се радвам Hug, направи всичко възможно да дойдеш.

# 85
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562

Рапорт даден - Рапорт приет!!! Joy Joy

Браво, много се радвам, че ще дойдеш. Не се притеснявай, за мъжа си. Ще мълчим като риби! smile3505 newsm03

 smile3505 smile3505 smile3505

.....  а много би ми се искало да дойда и да се запознаем, и да си пием заедно, говорейки за ски техники и такива ми ти работи  Mr. Green. А ако идвам, сама ще идвам, без мъж. Него ще го оставя да погледа децата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Но ще ви държа в течение, за сега ме бройте и мен  Wink !

 newsm10

# 86
  • Мнения: 2 751
Ух, най-после се завърнахме и се докопах до форума  Grinning! Айде за много години на всички  Hug! Браво, мацки, за ентусиазма! То сняг че няма- няма, ама поне можем така да отворим ски-сезона. Аз съм "за" и за мястото, и за датата и за часа, само дето още не съм съвсем сигурна, дали ще успея да се освободя, а много би ми се искало да дойда и да се запознаем, и да си пием заедно, говорейки за ски техники и такива ми ти работи  Mr. Green. А ако идвам, сама ще идвам, без мъж. Него ще го оставя да погледа децата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Но ще ви държа в течение, за сега ме бройте и мен  Wink !
Добавих те в списъка-като сигурно присъствие.
Няма 6-5. Идваш и това е  Mr. Green Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 2 210
Тео, той не е сигурен, но за всеки случай. По- добре да има едно свободно място. Доколкото го познавам сигурен ще бъде на 12 в 19.45ч  smile3512. Така че само аз съм сигурна на 100%  newsm47

Хихи, и моя мъж така Simple Smile Ако има кой да гледа Ивчо ,ще го взема с мен, може би и Боби-аз нали си вървя с двамата в комплект Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 2 530
Казах на мъжа ми, че ще идват и други мъже и той вече е 100% сигурен. И аз, като Лили ще замоля без коментари на срещата  Whistling.

# 89
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ех, моя мъж горкия как им завижда на вашите, че ще присъстват ....., ама няма кой да гледа малкия. Големия е лесен - той вече може и с нас да идва. Но пък той си компенсира достатъчно от 1 месец през вечер със съседите Drunk, а аз в кревата с малкото, че иначе не заспива  smile3511

# 90
  • Мнения: 2 751
Значи...засега сме около 15тина човека.
Писала съм 18, ама някои не са сигурни.  newsm78
Кога смятате е подходящо да се направи резервация?
Плаща ли се нещо за нея? Някой знае ли?
Има ли някой път около Кмета?
Ако не, ще отида аз  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 2 751
Ех, моя мъж горкия как им завижда на вашите, че ще присъстват ....., ама няма кой да гледа малкия...smile3511

И моят мъж иска да идва. Ама аз му казах, че ще е по женски  Laughing
Обаче ако остана само аз без мъж, ще трябва да търся кой да гледа детето и да го взимам.
Не ми пречи, де...както дойде. Mr. Green
И с него и без бего-все тая.
Той е комуникативен, така че хич няма да го мисля.
Ще се нагодя сппрямо вас  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 3 835
Има ли някой път около Кмета?
Ако не, ще отида аз  Simple Smile

Кали, аз ще отида другата седмица до кмета и ще резервирам.

# 93
  • Мнения: 2 751
Кали, аз ще отида другата седмица до кмета и ще резервирам.
Ок, супер  Hug

# 94
  • Мнения: 907
Аз съм скиорка, ама сте ми далече, а и този сезон ще изпусна поради някои причини. Да не забравите да покажете снимки Simple Smile Приятно пързаляне Simple Smile

# 95
  • Мнения: 2 751
Аз съм скиорка, ама сте ми далече, а и този сезон ще изпусна поради някои причини. Да не забравите да покажете снимки Simple Smile Приятно пързаляне Simple Smile
Дано има и снимки от пързаляне  Joy
Че като гледам навън какъв сняг е натрупал...  newsm78
Иначе снимки от срещата в кръчмата ще качим, няма как  Hug

# 96
  • Мнения: 3 861
Казах на мъжа ми, че ще идват и други мъже и той вече е 100% сигурен. И аз, като Лили ще замоля без коментари на срещата  Whistling.

 smile3505

Еми, айде навивай го и твоя мъж и да спретнат с моя и Бифаниния мъж тройна коалиция срещу форума newsm48

# 97
  • Мнения: 3 835
Калииииии, какво ще правим, виж ги тия опозиция спретват. Mr. Green ooooh! Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 3 861
мъжовска му работа, какво да ги правиш... Crazy

# 99
  • София
  • Мнения: 2 530
мъжовска му работа, какво да ги правиш... Crazy

 hahaha Joy Joy Joy

# 100
  • Мнения: 3 835
мъжовска му работа, какво да ги правиш... Crazy

 hahaha Joy Joy Joy

Ще ви кажа аз на вас, една мъжовска работа. Сега като дойдете, с мъжете си, да не почнете да се правите, на ни лук яли, ни лук мирисали! Mr. Green Thinking Crossing Arms Joy

# 101
  • София
  • Мнения: 2 530
Естествено  newsm03

# 102
  • Мнения: 3 835

 Naughty Аааа, не сте познали!!!!  newsm48
Ако почнете да се правите на свети води ненапити, ще си отворя устата, и без това сте ме нарочили за плямпало, та поне да си оправдая името. Mr. Green smile3502

# 103
  • София
  • Мнения: 2 530
 newsm09, сакън. Недей, молА те. Иначе няма да дойда  smile3506 поне аз де

# 104
  • Мнения: 3 835
newsm09, сакън. Недей, молА те. Иначе няма да дойда  smile3506 поне аз де

Ще дойдеш. ще дойдеш, и хоро ще играеш. Mr. Green Без теб, не може. Heart Eyes

# 105
  • Мнения: 2 751
Обновен списък:

kalli
nezito + мъж
luluto 
lilly + мъж
teo7777
Pipinka (непотвърдено)
bifana + мъж
TINA.K
mylenka
левскарката 
Еми + мъж
irka (непотвърдено)
sisibk 
Pola
 
 


Кога ще си правим резервация?

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 16:37 от kalli

# 106
  • Мнения: 3 835
Кога ще си правим резервация?

Кали, нали ти казах, че аз ще отида, във вторник най-вероятно. Мисля, че не е късно. newsm78

# 107
  • Мнения: 2 751
Кога ще си правим резервация?

Кали, нали ти казах, че аз ще отида, във вторник най-вероятно. Мисля, че не е късно. newsm78
И аз мисля, че не е.
Така като гледам...за 15 човека май ще е най-добре.

# 108
  • Мнения: 1 013
Хайде и аз да потвърдя!!! Ей, мами, ще мога ли да Ви разпозная?

# 109
  • Мнения: 5 255
Ей, мами, ще мога ли да Ви разпозная?
По обувките ще ги познаеш  hahaha Joy

# 110
  • Мнения: 3 835
Ей, мами, ще мога ли да Ви разпозная?
По обувките ще ги познаеш  hahaha Joy

На чужд гръб, и сто тояги са малко! newsm12

Левскарката, не го мисли, ще ни познаеш, ако не ти нас, то ние теб, сигурно. Ако толкова се притесняваш, можеш да си лепнеш една табелка с ника. Mr. Green hahaha Joy Шегичка!!! Hug

# 111
  • Мнения: 2 751
Хайде и аз да потвърдя!!! Ей, мами, ще мога ли да Ви разпозная?
Ще ни разпознаеш...по усет Wink
И аз познавам физиономията само на Тео, ама ще се оправим  Mr. Green

mam@, ако ще идваме по скиорски обувки,к азвайте да знам от сега  Joy

# 112
  • Мнения: 3 835
Левскарката, все пак,имаш някакви основания да се притесняваш. Mr. Green На маскения купон например, ние с Luluto, седяхме около 30мин., една до друга, без да си проговорим. ooooh! Sick Crazy Добре, че най-накрая се престраших, да й погледна табелката с ника, и като видях, че пише Luluto, щях да получа инфаркт.#Crazy Бяхме си писали много, и в темата, и на лични, срамота, да седим една до друга, и да не знаем, коя, коя е. Като направя резервацията, ще ви кажа фамилията, на която съм резервирала масата. Ако успеете да уцелите точната маса, мисля че оттам нататък, ще се оправим. Mr. Green Joy Joy

# 113
  • Мнения: 1 013
Мислех и аз да си прасна една снимка, ама нямааа!  Така ще е по-интересно, да се потърсим малко!

# 114
  • Мнения: 5 255
Моля за извинение  Blush Hug
Лепнала съм неподходящата марка обувки  ooooh!
Та дрес кода да ви е този, а?  Mr. Green
очила  Sunglasses+  буйки  Grinning
А мъжовете да държат по една  и   Wink

Отписвай ме Кали - ще хващам гората  Whistling Crazy Mr. Green

# 115
  • Мнения: 3 835
Отписвай ме Кали - ще хващам гората  Whistling Crazy Mr. Green

Тая гора да не започва с "Б" и да завършва на "ц"? Rolling Eyes И хващането на "гората", да не е случайно свързано с нечии РД?  Thinking Mr. Green  newsm53
А иначе, добре си ни екипирала за срещата, но трябва да те разочароваме, ще ходим облечени като за купон и танци, а не като за "гората". Mr. Green Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 2 751
Добре, де, аз ще кача една снимка, белким ме познаете, като ме видите  Crazy


Ама няма да съм облечена така със сигурност  Joy

# 117
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ще ни разпознаеш...по усет Wink

То нали знаеш, че краставите магарета се намират .....

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 18:04 от TINA.K

# 118
  • Мнения: 3 835
Добре, де, аз ще кача една снимка, белким ме познаете, като ме видите  Crazy

 ooooh! ooooh!  rotfImao rotfImbo rotfImao

Жестока снимка!!! Нямам думи!!! Mr. Green Heart Eyes
Шапката и обувките са върха, най-вече в съчетание с останалата част от тоалета. Mr. Green hahaha Joy hahaha Joy
Обърнете специално внимание, на червения халат, на мечета Sick Crazy и на пижамката, която се подава под него.  Shocked
Трябва да призная, че тази снимка, я имам отдавна в ЛС, и много ми се искаше да ви я пусна, но не посмях, да не ми се случи случка. #2gunfire #2gunfire Joy Joy

А, забравих да кажа, че снимката е правена, ок. 00.00ч., след порядъчна почерпка. Mr. Green
Кали, ако така се беше появила, на маскения бал, щеше да обереш всички точки. Peace Joy

# 119
  • Мнения: 3 861
Ама Кали, и ти ли беше на маскения бал ooooh!

мен вярвам да ме познаете...няма да съм с пионерската връзка и корделите обаче Naughty

ама те Тео и Бифаната ме знаят, така че...и Еми и тя ме знае...никаква изненада няма да съм за никой... Crossing Arms

# 120
  • Мнения: 2 751
Ама Кали, и ти ли беше на маскения бал ooooh!
.......никаква изненада няма да съм за никой... Crossing Arms
Не съм била на бала.
Е, за мен ще си изненада  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 2 751
Кали, ако така се беше появила, на маскения бал, щеше да обереш всички точки. Peace Joy
Да ти кажа... хич не се бях сетила за такава маскировка... Mr. Green Joy
Леко щеше да ми е неудобно с обувките, но след няколко питиета и с това се свиква  Mr. Green hahaha

# 122
  • Мнения: 3 861
Ама Кали, и ти ли беше на маскения бал ooooh!
Не съм била на бала.

ААА ДОБРЕ, РЕШИХ, ЧЕ ПАК НЕ СЪМ БИЛА В ЧАС ooooh!...

# 123
  • Мнения: 3 835

ААА ДОБРЕ, РЕШИХ, ЧЕ ПАК НЕ СЪМ БИЛА В ЧАС ooooh!...

Простено ти е, и да не си била в час! smile3560 Те пионерчетата, какво да ги правиш, много задължения, рапорти........ Crazy............пионерска му работа. Mr. Green ooooh! hahaha

# 124
  • Мнения: 6 587
И аз те знам бе Lilly! Hug

# 125
  • Мнения: 6 587
kalli жестоки обувки!!!! newsm10

# 126
  • Мнения: 2 751
kalli жестоки обувки!!!! newsm10
Благодаря!  Mr. Green
Ама днес си мислех, че май няма да има къде да ги раздвижа  newsm78
Гледайте какво време само!
Май резервацията за Банско ще си остане така , ако продължава да е 10 градуса! smile3511

# 127
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Мацки, бройте ме със сигурност, стига да не ми мине котка път, този път съм решена да присъствам на един купон поне! Crossing Arms

А за познаването се надявам да се познаем, то няма как! Аз съм виждала само Lilly, ама беше миналата година на Коледния театър за децата, та може и да се объркам! Ама и с тези снимки които сте пуснали няма начин да ви объркам! Mr. Green

kalli обувките са супер! Дано само да имаш възможност да ги обуеш по предназначение, не само за снимка! Rolling Eyes

# 128
  • Мнения: 2 751
irka, мерси!  Grinning
Дано верно ги обуя на някоя писта, не на дивана само Joy

Тео, запази ли маса?

# 129
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Дано верно ги обуя на някоя писта, не на дивана само Joy

Ще ги обуеш, не се притеснявай. Все ще падне сняг за ски - дано само да е за по-дълго време.   newsm17

Само трябва в петъка да направим един сериозен молебен за сняг newsm20   newsm44

# 130
  • Мнения: 3 835
Запазих маса newsm47, за 18 човека. Поискаха ми по 10лв. на човек капаро, но аз нямах толкова пари в себе си, имах само 30лв., и им ги оставих. Казах им, че утре ще мина да им оставя още пари, но няма да мога, защото мисля евентуално да водя Тея на Витоша. Ако някой има възможност да мине, да им остави още 50лв., последно така каза мацката newsm78. Предполагам, че искат по-голямо капаро, заради голямата маса, която трябва да запазят, за да имат някаква сигурност, все пак. Тези пари, естествено, се приспадат от сметката.

Рапорт даден!!! Mr. Green

# 131
  • Мнения: 2 751
Запазих маса newsm47, за 18 човека. Поискаха ми по 10лв. на човек капаро, но аз нямах толкова пари в себе си, имах само 30лв., и им ги оставих. Казах им, че утре ще мина да им оставя още пари, но няма да мога, защото мисля евентуално да водя Тея на Витоша. Ако някой има възможност да мине, да им остави още 50лв., последно така каза мацката newsm78. Предполагам, че искат по-голямо капаро, заради голямата маса, която трябва да запазят, за да имат някаква сигурност, все пак. Тези пари, естествено, се приспадат от сметката.

Рапорт даден!!! Mr. Green
Браво, Тео!
Аз няма на кой да оставя Калоян, защото заради операцията е спрян от градина  newsm78
Ако съвсем няма кой да отиде, мога да помоля мъжа ми, ако е в София, да мине.
Друго не се сещам  Thinking

# 132
  • Мнения: 3 835
Пуснах на всички, които са заявили, че ще дойдат на купона, ЛС, с фамилията ми, на която е запазена масата. Надявам се, че така по-лесно ще се ориентирате, и ще ви спестя конфузния момент, да седите 5-10мин. на входа на заведението, и да оглеждате тъпо посетителите. Mr. Green hahaha hahaha Joy Wink
Кали, получи ли официалното ми съобщение?! Mr. Green

А, забравих, ако някой не е получил съобщението ми, а ще идва, да ми пише на ЛС. Hug

# 133
  • Мнения: 2 751
Кали, получи ли официалното ми съобщение?! Mr. Green

А, забравих, ако някой не е получил съобщението ми, а ще идва, да ми пише на ЛС. Hug
Не съм получила, защото ми беше запълнениа кутията  Embarassed ooooh!

# 134
  • Мнения: 3 861

ААА ДОБРЕ, РЕШИХ, ЧЕ ПАК НЕ СЪМ БИЛА В ЧАС ooooh!...

Простено ти е, и да не си била в час! smile3560 Те пионерчетата, какво да ги правиш, много задължения, рапорти........ Crazy............пионерска му работа. Mr. Green ooooh! hahaha

Теодорке, потупвай, потупвай, всииииичко се връща, аз съм паметлива Laughing

Нези, вярно бе и ти ме знаеш

irka , сега ще ме видиш в нова светлина без дете друго си е..., но пък съм с мъж newsm78

Запазих маса newsm47, за 18 човека. Поискаха ми по 10лв. на човек капаро, но аз нямах толкова пари в себе си, имах само 30лв., и им ги оставих. Казах им, че утре ще мина да им оставя още пари, но няма да мога, защото мисля евентуално да водя Тея на Витоша. Ако някой има възможност да мине, да им остави още 50лв., последно така каза мацката newsm78. Предполагам, че искат по-голямо капаро, заради голямата маса, която трябва да запазят, за да имат някаква сигурност, все пак. Тези пари, естествено, се приспадат от сметката.

Рапорт даден!!! Mr. Green
Рапорт приет, не мога да мина защото съм на работа...дано някой друг може.., но ти получих съобщението  bowuu

# 135
  • Мнения: 3 835

Теодорке, потупвай, потупвай, всииииичко се връща, аз съм паметлива Laughing

Рапорт приет,.................

Лилянке, доколкото си спомням, пионерчетата, би следвало да са благородни и добрички, а не злопаметни........!!! Thinking Mr. Green hahaha
Освен това си спомням, че рапортите ги приемаха, дружинните ръководители, а ти се курдиса за пионерка. Mr. Green newsm08 Нещо си се пообъркала май!!! Wink  Joy Joy Joy

# 136
  • Мнения: 3 861
Ти си виновна защото ми викаш "ДРУЖИННАТА"smile3503

ако не си спомняш виж си писанията няколко страници назад  smile3534 smile3534

# 137
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз утре съм сама. Преправих гласуването си.

# 138
  • Мнения: 2 751
Аз утре съм сама. Преправих гласуването си.
Май постигна своето...  Mr. Green
Някъде беше писала, че ще го откажеш, затова  Joy
Как беше днес на Витоша?

# 139
  • София
  • Мнения: 2 530
На Витоша беше много добре, но духаше гаден вятър. Снега вече се стопява и се е показала тревата. Утре ще има подробности. Laughing

# 140
  • Мнения: 3 835
Напомням ви, че утре вечер е купона  в "При кмета", много ви моля, ако има някакви промени в програмата ви, ако някоя от вас няма да идва, или ще дойде с мъжа си, а ние не знаем Mr. Green, пишете. Утре около обяд ще се опитам да мина до заведението, за да оставя още парички за капарото, и трябва да знам, ако има промени в бройката ни.
Кали, моля те кажи, според твоите изчисления, последно колко сме?


П.п. Днес Мам@ има РД. Много ви моля, Praynig помогнете ми, да й задръстим кутията с ЛС, та като се върне от гората(Боровец), да се ококори. #Crazy Joy Joy Joy

# 141
  • Мнения: 2 751

Кали, моля те кажи, според твоите изчисления, последно колко сме?

Ами, колкото са в списъка, засега няма отказали се. Май сме 17 newsm78

# 142
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
П.п. Днес Мам@ има РД. Много ви моля, Praynig помогнете ми, да й задръстим кутията с ЛС, та като се върне от гората(Боровец), да се ококори. #Crazy Joy Joy Joy

Готовооо, разписах се  Laughing

# 143
  • Мнения: 2 751
Ето списъка отново

kalli
nezito + мъж
luluto 
lilly + мъж
teo7777
Pipinka (непотвърдено)
bifana
TINA.K
mylenka
левскарката 
Еми + мъж
irka (непотвърдено)
sisibk 
Pola
 


Някой да има промени?  Laughing

# 144
  • Мнения: 3 835
Кали, аз ги броя 17. newsm78

# 145
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Aз съм със сигурност там! Вече писах! Но май и мъжО ще дойде! Тази вечер сам прояви желание, да не повярва човек. Rolling Eyes Така че бройте ни един със сигурност а втория е под въпрос, че не знам до утре какво ще му щукне пак! Уж не искаше да идва, а сега... newsm78

# 146
  • Мнения: 3 835
Aз съм със сигурност там! Вече писах! Но май и мъжО ще дойде! Тази вечер сам прояви желание, да не повярва човек. Rolling Eyes Така че бройте ни един със сигурност а втория е под въпрос, че не знам до утре какво ще му щукне пак! Уж не искаше да идва, а сега... newsm78

Аз затова запазих маса за 18 човека, за да имаме възможност да се посъберем, и повече да дойдем. Те са едни големи пейки, така че ще се съберем, не се притеснявайте. Hug

# 147
  • София
  • Мнения: 2 530
Толкова добре те разбирам.

# 148
  • Мнения: 2 751
Ами...17-18...мисля, че не е важна точно бройката.
Ще се съберем, няма как  Hug
Ако трябва ще се посбутаме  Joy

# 149
  • Мнения: 155
Момичета, няма да успея  Cry! Малката е болна и трябва да се гледаме, преди малко се върнахме от лекар, а и чак сега ми остана свободно време да пиша. Съжалявам, че няма да присъствам! На вас пожелавам много весело изкарване, сладко напиване и бурни танци! И после да разказвате и да пуснете снимки  Hug!

# 150
  • Мнения: 3 835
Жалко, скорошно оздравяване ви желая. Sad Hug

# 151
  • София
  • Мнения: 2 530
Хей, скиорките. Много спите. Ако така трудно ставате и за пистите...

# 152
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Станали сме, бе. Будилника е безотказен. Разглеждах албума на Пола - ех, Швейцария ... Писти, сняг, ски ...

# 153
  • Мнения: 2 751
Хей, скиорките. Много спите. Ако така трудно ставате и за пистите...
Ами, то след толкова вино трудничко се става  Wine Glass
Макар, че малкото се погрижи  да ни вдигне рано...Crazy
Хайде, отиваме на Беклемето.
Ще разказвам после.
И чакам снимковия материал от luluto  Hug

# 154
  • София
  • Мнения: 2 530
Кали, проверете преди това дали е чист пътя и си вземете на всяка цена вериги. И пак ти казвам- пътя е с много завои, ние употребихме около десетина плика за повръщане. Приятно искарване и чакаме разказите.

# 155
  • Мнения: 3 835
Ами, то след толкова вино трудничко се става  Wine Glass
Макар, че малкото се погрижи  да ни вдигне рано...Crazy
Хайде, отиваме на Беклемето.
Ще разказвам после.
И чакам снимковия материал от luluto  Hug

Приятно изкарване!
Как сте? Супер си изкарахме, а? Ние с Кали, си тръгнахме заедно, към 1.30ч., и оставихме Нези с мъжа й, неуморими на дансинга. Party Следващия път, и аз ще дойда с мъжа ми, за да не го мисля. Crazy Хич не ми се тръгваше, ама като знам, че няма да си легне докато не се прибера..... Mr. Green Heart Eyes По-късно, ще пусна снимките, сега ги качвам. И аз чакам с нетърпение снимките на Luluto. Hug

# 156
  • Мнения: 6 472
Ей мъ на Mr. Green Благодаря на организаторките за чудесното изкарване  bouquet  bouquet  bouquet
Със снимките ще се заема следобед - диванетата са решили да ми извадят душата днес Rolling Eyes

# 157
  • Мнения: 3 835
Хайде зяпайте.... !:mrgreen:

Парола 1111
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94738

Luluto, моля те не ги гледай с професионален поглед. Praynig Rolling Eyes

# 158
  • София
  • Мнения: 2 530
Последната ти снимка е мнооооооооого добра.  Crossing Arms

# 159
  • Мнения: 3 835
Последната ти снимка е мнооооооооого добра.  Crossing Arms

 hahaha Joy hahaha Joy

# 160
  • Мнения: 1 013
Nezito, мъжът ти хич не прилича на човек, който насила е отишъл на купон!!!
И танци ли е имало, аз пак пропуснах!?

# 161
  • Мнения: 3 861
Привет!!!!
Много ми беше приятно снощи, но сега ми се разказва играта...
Калоян е с температура, аз кашлям още по гадно, мъж ми и той болен го раздава, но е на работа....веселба

Много ме е яд, че не останах да края, но следващия път ще си наваксам и ще отсрамя бТВ-то (Нези и мъжът и знаят за какво говоря)

# 162
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Тео, снимките са супер - благодарско. Много се радвам, че се запознах с всички вас. Надявам се да имаме много срещи и по снежните писти.

# 163
  • Мнения: 2 751
И танци ли е имало, аз пак пропуснах!?
Имаше, имаше...
Ама ти побърза да си тръгнеш  Rolling Eyes

# 164
  • София
  • Мнения: 2 530
Кали, как беше на Беклемето?

# 165
  • Мнения: 3 835
Кали, как беше на Беклемето?

Разказвай де....! Hug

# 166
  • Мнения: 2 751
Върнахме се от Беклемето и съм много доволна, супер си изкарахме  Mr. Green
Може после да кача снимките и да пратя линка  Mr. Green
На пистата имаше сняг и скиори и работеше влека, но ние пристигнахме в 12:30, на Калоян му се спеше и не карахме  Confused
И се заканих за днес..., но пък днес вече беше изорано и не пуснаха влека  newsm45
Късмет...няма що....
Но пък се пързаляхме с шейни. аз-също, разбира се.
Затова едвам си седя на д-то  Blush

# 167
  • Мнения: 3 835
Е, жалко, трябваше поне едно пускане да направиш, да сефтосаш новите обувки. Днес на Юнак, ми казаха, че на Банско се карало на платото, така че, дори и да не падне много сняг, до 25-ти февр., поне там ще караме. Thinking

# 168
  • Мнения: 2 751
Е, жалко, трябваше поне едно пускане да направиш, да сефтосаш новите обувки. Днес на Юнак, ми казаха, че на Банско се карало на платото, така че, дори и да не падне много сняг, до 25-ти февр., поне там ще караме. Thinking
Оф, честно да ти кажа, колкото и голям отимист да съм, нещо взех да се настройвам много скептично  Confused
Щом днес на пистата имаше хора по тениски  newsm78
Е, ха дано до 25ти да падне сняг, че... Rolling Eyes

# 169
  • Мнения: 3 835
Оф, честно да ти кажа, колкото и голям отимист да съм, нещо взех да се настройвам много скептично  Confused
Щом днес на пистата имаше хора по тениски  newsm78
Е, ха дано до 25ти да падне сняг, че... Rolling Eyes

Е нали за туй го пуснах тоя молебен Tired, молете се де! Praynig Mr. Green hahaha Joy hahaha Joy

# 170
  • Мнения: 2 751
Е нали за туй го пуснах тоя молебен Tired, молете се де! Praynig Mr. Green hahaha Joy hahaha Joy
Моля се, бе...Моля се... Praynig Praynig Praynig

Ама днес молбите ми прераснаха в псувни...
Като заорах с шейната в една кал и цялата ми хубавичка бяла грейка стана приятно кафяв цвят  Twisted Evil ooooh!

Щото тя шейната е от тея, дето си седиш на д-то с една дръжка отпред. Тобогани май се казват  newsm78
И като минах през калта...бррррр #Crazy ooooh!

# 171
  • Мнения: 6 587
 Тео,страхотни снимки! Grinning А тебе никой ли няма да те покаже newsm78 Може би утре ще направя нещо по този въпрос Mr. Green Hug

# 172
  • София
  • Мнения: 2 530
Е, хайде де Нези. От кога чакам снимката на Тео във вихъра на танца... Thinking

# 173
  • Мнения: 6 587
Много ми се спи smile3524,но утре я имаш. Обещавам! smile3508

# 174
  • София
  • Мнения: 2 530
Оки. Ще чакам. Whistling

# 175
# 176
  • Мнения: 6 587
За всички ,които чакат снимките на Тео7777 във вихъра на танца:javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=95701');  Снимките са папарашки,за това са с толкова лошо качество. Тео Hug. Паролата е 1111 Grinning

# 177
  • София
  • Мнения: 2 530
 hahaha hahaha hahaha Joy
Браво, Нези. Такъв вихър е завъртял нашето момиче в танца.

# 178
  • Мнения: 6 587
 Такъв вихър,че не можеш да я уловиш да я снимаш!  Joy Joy Joy

# 179
  • Мнения: 6 587
 Сега вече чакаме само снимките на luluto smile3509

# 180
  • Мнения: 3 835
Екстра си е качеството на снимките, тамън да не си личат подробности от пейзажа. Mr. Green Heart Eyes

# 181
  • Мнения: 5 255
...П.п. Днес Мам@ има РД. Много ви моля, Praynig помогнете ми, да й задръстим кутията с ЛС...

Черпя  Hug




# 182
  • Мнения: 3 835
Мммммммм, много вкусно.....!!!! Heart Eyes Къде беше, да не се загуби в гората? Mr. Green

# 183
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562

Мммммммм, много вкусно.....!!!! Heart Eyes

Mam@, изобщо не е честно от твоя страна. От тая виртуална почерпка съвсем невиртуално се повиши слюноотделянето.  hahaha Joy

# 184
  • Мнения: 5 255
Mam@, изобщо не е честно от твоя страна. От тая виртуална почерпка съвсем невиртуално се повиши слюноотделянето.  hahaha Joy

 Blush Забравих това   Mr. Green

# 185
  • Мнения: 3 835
Mam@, изобщо не е честно от твоя страна. От тая виртуална почерпка съвсем невиртуално се повиши слюноотделянето.  hahaha Joy

 Blush Забравих това   Mr. Green

Сега, ако и една ракийка със салатка пуснеш, ще те призная....!!!! Mr. Green

# 186
  • Мнения: 5 255
Сега, ако и една ракийка със салатка пуснеш, ще те призная....!!!! Mr. Green

 Mr. Green Hug специално за теб, булка  Heart Eyes
Ако не ти стигне салатката - свиркай  Whistling - мятам следващата  Mr. Green

# 187
  • Мнения: 3 835
Сега, ако и една ракийка със салатка пуснеш, ще те призная....!!!! Mr. Green

 Mr. Green Hug специално за теб, булка  Heart Eyes
Ако не ти стигне салатката - свиркай  Whistling - мятам следващата  Mr. Green

ДЗВЕР си, признах те!!!!!!!!!! Къде ги изкопа тия бе??!!! Joy Joy Joy Салатката ми е малко, вЕрно, ама  и на това съм благодарна. Joy Joy Joy Как си, булка, пооправяш ли се вече, че и теб те мисля. ooooh! Rolling Eyes

# 188
  • Мнения: 5 255
....Как си, булка, пооправяш ли се вече, че и теб те мисля. ooooh! Rolling Eyes

Благодаря за загриженоста  Hug
Днес минавам на друг антибиотик - опашка на първия  ooooh!

# 189
  • Мнения: 3 835
....Как си, булка, пооправяш ли се вече, че и теб те мисля. ooooh! Rolling Eyes

Благодаря за загриженоста  Hug
Днес минавам на друг антибиотик - опашка на първия  ooooh!

  Shocked Ужас!!! Стискам ти палци, скоро да оздравеете! Praynig Плаша се направо, дано като застудее, както казват в края на седмицата, да изчезнат тия грипове.

Общи условия

Активация на акаунт