Модни консултации - 72

  • 77 505
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 007
Не ми допадат американките в показаните дънки. Ако изглеждам така, ще ги пропусна. Харесвам се и се чувствам добре в скини или прави с умерено ниска талия. Каргота, скъсани дънки, гръндж пуловери и суичъри не съм спирала да нося. Дълги и същевременно широки дрехи не ми отиват на ръста, в това число и така харесваните свободни рокли. Изключение направих за teddy bear палто на любим бранд, в което приличам на гаврошче, но е много топло и леко Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 528
Agent, голям си агент! 🦊
Дънките трябва да са съобразени със силуета, да са комфортни, с добра кройка и качествен плат.
За себе си избирам такива, в които се движа свободно, прави и с дължина до/над глезена.

Хубавите дънки могат да са много по-секси от дежурната черна рокля.

Широките крачоли ограничават движенията и често придават тромавост.

Дънкови поли харесвам само като тези на втора и трета снимка, показани от Agent. Свободни, с цепка отпред и точно тази дължина, за да може да заспят със стилето или с ботуш.

Последна редакция: вт, 28 мар 2023, 00:30 от Аня

# 32
  • Мнения: 3 777
Тези широки дънки изобщо не са ми на сърце. Аз ще се изгубя в тях.

За мен най-секси са скини дънките, на мен ми стоят страхотно и само такива нося независимо от модните трендове. Те отиват на много малко хора, а гледам, че масово се носят.

И наистина могат да изглеждат по-секси отколкото рокля.

# 33
  • Мнения: 3 528
Скини дънките стоят добре само на слаби жени, но не и на такива, на които само им се иска да са слаби.

# 34
  • Мнения: 2 664
Напротив, стоят на жени с подходяща структура на тялото. Изобщо не е задължително да са клечки, но е да имат оформен ханш, както и добре оформени и достатъчно дълги крака.
Mom jeans добавят по кило- две отгоре.
Аз от любител на средна към ниска талия се преориентирах към високата. Оптически издължава и е много по- удобно- отпадат всякакви притеснения като седнеш какво може да се види.. Няма шанс да ти изскочи края на ризата или на бельото.
Също предпочитам дължина над глезена, високата талия балансира , за да няма оптическо скъсяване на крака.

Последна редакция: вт, 28 мар 2023, 09:10 от Mateah

# 35
  • Мнения: 3 777
Скини дънките стоят добре само на слаби жени, но не и на такива, на които само им се иска да са слаби.

Да, Аня, според мен също е така. Но много жени сякаш нямат огледало вкъщи.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Момичета, тоя тип панталон на каква фигура стои ок? На такава с ханш и коремче ок ли ще е или по-скоро не?
https://www.aboutyou.bg/p/vero-moda/pantalon-s-nabor-vmeva-4168442

# 37
  • Мнения: 2 664
Този панталон е за слаба фигура, набора горе прави коремче и без да го има..

# 38
  • Мнения: 5 715
Мисти, имам подобни модели дори в светли и ярки цветове и много се харесвам в тях, а имам и коремче и ханш, и дупе.

Харесвам широки дънки, не ми отиват. Най-добре ми седят mom-fit с много висока талия.

# 39
  • Мнения: 7 318
Не нося широки дрехи. Фен съм на скини дънки, повечето ми са такива и ми седят добре.

# 40
  • Мнения: 9 193
Какво мислите за тези джинси това черното между капсите е кожа?
да или не
мерси така си и мислех, аз също казах не, ама аз съм много пики и реших да си сверя часовника.

Последна редакция: вт, 28 мар 2023, 16:20 от pinko

# 41
  • София
  • Мнения: 38 553
Не.

# 42
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
И от мен не.

# 43
  • Мнения: X
Твърдо НЕ

# 44
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
Признавам си, че ако дънките ми стояха като на американските мами, бих се отказала от тях.
Grinning Знайно е, че от Витоша по-високо и от българка по-взискателно нЕма, но как вързахте кусур на ето тази кака например, която при височина 180 см и изглежда повече от адекватно в коментирания модел дънки. Разбира се, аз лично се втрисам от панера пълен с мръсни маратонки зад нея и от абсолютната и липса на фото умения и разбиране за ракурс, да не споменавам наличието на ръб там, където ръб не трябва да има, но това не прави краката и нито по-къси, нито по-малко стройни.

Аз и да отгладувам пак задника си до 88 см няма да изглеждам като нея, защото структурата ми е много различна и колкото и да съм слаба (вкл. анорексично слаба) на мен скини не ми стои. Не е само до килограми, до структура и пропорции е също. Ако генът ти е дал дълъг торс и къси крака и 40 кг няма да те спасят и да те направят да изглеждаш феноменално в модел като скини, който подчертава всичко. Ако си bottom heavy (круша) или пясъчен часовник като фигура също, дори при наличието на дълги крака.
Но нали за това си имаме огледала и предполагаема самокритичност и възможност за самоанализ - за да подберем това, което лично нас ни прави да изглеждаме по-пропорционални и ни приближава към естетическите ни идеали. А това, че естетиката се различава и непрекъснато се променя дори няма да го коментирам - дори в моя захлупен край има бум на имплантите за задник.


Пинко, и от мен не - комбинацията от тези два цвята и стила на капсите води до костюмни асоциации (за мен).

Общи условия

Активация на акаунт