Модни консултации - 72

  • 77 506
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 528
Скъсани дънки… скъсвам ги от носене.

Последна редакция: пн, 27 мар 2023, 17:23 от Аня

# 16
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Никога не съм носила карго панталони -изглеждаха ми супер грозни и все в едни убити цветове...Не, благодаря.Също и накъсани дънки не харесвам,но пък имах едни с капки като че ли съм боядисвала с тях и съм ги накапала...

# 17
  • Мнения: 39 413
А не сте ли носили карго панталони със външни джобове Simple Smile)))
Миналата година за първи път сложих карго панталон.

# 18
  • Мнения: 2 582
А не сте ли носили карго панталони със външни джобове Simple Smile))) Ужас, колекция имах от тях - с кецове, със токове, на платформа - как ли не съм ги носила  Grinning

И задължително ще си намеря дълга дънкова пола, нищо, че не е най-универсалния тип дреха - ще ме върне има-няма 20++ години назад Wink

Носили сме. Обожаваме Blush Всичко, което излиза от добрия тон, добро момиче, небрежност, лекота и непретенциозност, го нося.
Широките дънки - обожавам от няколко години!
Дънкова права къса пола носех 90-те. Сега имам само една, до коляното. Обличам 1-2 пъти лятото.
Дългото ме забива в земята, съжалявам много, че не мога да нося.

# 19
  • Мнения: 2 278
Дънки със широки крачоли си взех по-минлата година накрая на лятото.
Бяха намалени на по 5-10 долара, не помн точно. Два чифта си взех.
Много удобни, нощи че правят краката по-едри.

# 20
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Агент, bouquet, Hug!

90's тренда съм носила, носилаа, носилааа. Bowtie
Нося и сега. И карго, и дънки, и тениски, и кецове, и очила...
Няма да повторя единствено ултра ниските талии, категорично. Peace

# 21
  • Мнения: 2 582
Много удобни, нощи че правят краката по-едри.

Слабостта винаги си личи Wink Под какъвто и да е чул.

# 22
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
PS Аня, на скъсани дънки съм се нагледала, но трябва да отбележа скулптрираните ти И изящни ръце! Рядко срещана комбинация!

Като казах "дънкова пола" не мога да не призная, че на моята фигура (пясъчен часовник, 170 cm) най добре изглежда дънкова пола-молив (denim pencil skirt) с дължина точно под коляното. Всичко по-късо ме "реже" неподходящо и пропорциите отиват на кино. Но и мидитата и дългите при подходяща кройка и адекватен по-мек деним не са лоши никак и се харесвам. Ще се опитам да се илюстрирам.
                       

Карго панталони носех много като млада мама, много ми бяха удобни.Сега пак бих носила.
Ха, точно тогава носех и аз, но и в началото на 2000/края на 90-тте пак имаше такъв период!
.....



И аз искам широки дънки, но не много нагоре да са тесни и широки само отдолу😂 не знам дали някой ми разбра обяснението. Мисля че ще стои много добре с бели кецове и сако букле.
Джули, нещо такова ли си представяш Simple Smile
         

Последна редакция: вт, 28 мар 2023, 15:33 от Agent Provocateur

# 23
  • Мнения: 22 450
Нищо от показаните не съм носила, нито ми харесват.

# 24
  • София
  • Мнения: 38 555
Купих си черни чарлстон дънки. Другите видове си имам и нося. И "канадски костюм" нося. 😁
Сега се оглеждам за карго панталони. Всъщност имам 2-3 чифта, но винаги може и още.

# 25
  • Мнения: 2 001
Оле този модел от линка на Агента е кройката, която най не ми стои. Колкото и да съм пробвала такива дънки/jeans - изглеждам с огромен корем и г*з , и скрива това което най-си харесвам - краката и глезените . Имам обаче от по лек плат - и наистина с някаква туника до средата на ханша и само с висок ток краката изглеждат инфинити Wink  
Същото е и с дънкените поли - ако са тип цигара изгледам с широк ханш и плоско дупе - единствено модела от 6тата снимка ( която е като разшити крачоли ) бивам Simple Smile  
Нещо не мога да се ориентирам в тенденциите за ежедневно облекло тази година и да харесам нещо за себе си. Sad

# 26
  • Мнения: 2 436
Признавам си, че ако дънките ми стояха като на американските мами, бих се отказала от тях.
За себе си съм установила, че е много важен размера на задните джобове и как точно са разположени.
Иначе съм се нагледала на нелепи творения, ама наистина нелепи, закупени от Турция.

Тенденциите от първия пост на Агента ще прегледам тези дни. Сега ми се спи, много.

# 27
  • Мнения: 35 989
дълги прави дънкови поли съм носила с години

# 28
  • Мнения: 772
От показаните дънки с широки крачоли имам 2 чифта-черни и сини.Стоят ми супер!

# 29
  • Мнения: 2 664
Аз още съм на слим и mom fit модели. Много време ми трябваше да свикна и с едните, и с другите , но сега не ми се оставят.
Разкроени от коляното надолу дънки носих навремето и ми стоят добре, но оптически скъсяват крака и са по- добре с ток, а аз не нося вече. 
Каргота, скъсани и разкроени отгоре не ми допадат. Обмислям да изнамеря някои прав модел, стига да ми допадне денима.
Предпочитам обем в горната част и прибран силует надолу .
Полите от деним с цепка отпред и дължина  под коляно са ми любими.

Общи условия

Активация на акаунт