Модни консултации - 72

  • 76 190
  • 752
  •   1
Отговори
  • Бостън
  • Мнения: 13 488


КАКВО ОБСЪЖДАМЕ ТУК
Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда някой да ви каже откровено дали дадена дреха ви стои добре?

Колко пъти сте си купували импулсивно дреха или аксесоар (ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението...), които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите, чакайки реда си да бъдат съчетани и разходени подобаващо?

Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно. Само с примерно описание "имам една лилава блузка..." става сложно, предвид нюансите на лилаво, които съществуват.  newsm47 Едва ли има някой с гадателски способности, който да предвиди кое би стояло най-добре на вашето тяло или да знае кои цветове харесвате...
НАКРАТКО - колкото повече информация има в запитването, толкова по-подробни ще са и отговорите.

ПОЛЕЗНИ БЛОГОВЕ













Въпрос на Темата

Кoй от актуалните трендове сте обичали и скъсвали от носене преди?





# 1
  • Мнения: 4 403
Агент,  Flowers Hibiscus

От показаните тенденции и стилове, май нито един не съм носила преди.

А някои са ми трудни да приема за модерни, предвид, че съм ги носила като ученичка в 8 клас Grinning Фигурата ми не е много по-различна и ако сега се облека така, просто се чувствам ретро. Въпреки че реално сега пак са модерни.

Единствено за такива дънки правя изключение. Обичах си ги много и пак бих носила с кеф.
Нещо такова: много, ама много широк крачол, още от дупето да е широк, син, дълги стандарт (не 7/8 и т.н.), и сини - класическо към светло. По възможност,
не много висока талия. Нещо като смес от тези 2 снимки. Ако някъде намерите, споделете Simple Smile


# 2
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Благодаря за новата тема.
Аз тези трендове нещо не ги харесвам, трябва по-внимателно да ги огледам,без ревящо край мен бебе,но ще се върна на дънките от края на миналата тема-имах два чифта на Некст и по-удобно нещо не съм носила (буквално едните се разпаднаха на д-то ми от носене,добре че бях у дома).

# 3
  • Мнения: 39 317
Благодаря за темата. Тъкмо разгледах снимките с дънките и осъзнах, че имам такива с дължина до глезена. Трябва да се разтърся в гардероба.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 035
Аз тотално си паднах в тренда на широките дънки и панталони. Нося ги с кецове/сникърси. Запалих се покрай дъщерите тийнейджърки и сега ме бъзикат, че се правя на 16 годишна Satisfied
Едните ми са такива
Скрит текст:
(въпреки, че се бях зарекла да не поръчвам дънки от ХМ, тези са попадение, дори не  ми трябваше скъсяване)
Ето ги и в други цветове https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1045459011.html

# 5
  • Мнения: 5 001
Аз си взех тези от Зара, много удобни. Имам и едни от есента, същият модел, но без накъсаното и по-тъмни

# 6
  • Мнения: 1 595
Благодаря за новата тема, Агент🌹

И аз от тези трендове нищо не съм носила, била съм много малка явно😂
Единствено сега ми харесват широки панталони - имам черен и турско син.
И аз искам широки дънки, но не много нагоре да са тесни и широки само отдолу😂 не знам дали някой ми разбра обяснението. Мисля че ще стои много добре с бели кецове и сако букле.

# 7
  • Мнения: 31 173
И аз харесвам завръщането на широките дънки и панталони, както и на по - широките сака.
Благодаря за новата тема.Flowers Hibiscus

# 8
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
А не сте ли носили карго панталони със външни джобове Simple Smile))) Ужас, колекция имах от тях - с кецове, със токове, на платформа - как ли не съм ги носила  Grinning

И задължително ще си намеря дълга дънкова пола, нищо, че не е най-универсалния тип дреха - ще ме върне има-няма 20++ години назад Wink

# 9
  • Мнения: 31 173
А как да не съм носила, каргото беше униформа с потници. И милитъри имах, като войник.

# 10
  • Мнения: 9 180
Мерси за темата Агент, 🤩както винаги Жестока👏👏
всичко съм носила .. и да си кажа свикнах и са ми най-удобни ниска талия.
Високата талия - точно до под ребрата, преди години я обожавах и носех, но след навлизането на ниската талия сега ми е невъзможно да се пречупя и да се "огаща до под *и*ите "🤣

Карго с милиони джобове и поли и панталони разбира се отгоре с т-ширт с леко навити ръкави и върху т- ширта черен мрежест потник Wink / сменях цветовете на тениските , но потника го местех върху всяка лудница - 85-88г.

# 11
  • Мнения: 2 077
И аз благодаря за темата, Агент! Flowers Tulip

От показаните трендове май само до Mood Indigo се доближавам като стил или с две думи близостта ми се изразява в съчетанията на денима - дънки, поли, гащеризони и прочие... спомням си като ученичка имах дънкови ботушки с джобче...

Да се разпиша за широките дънки, редовно съм с тези


Да, удобни и то много. Но особено тези след час - два носене се отпускат доста, торбести ми стоят, колена правят. Никога не съм ги носила с ток.


И докато току що коментираните се отпускат, то тези купувани преди година, модел  HIGH RISE - WIDE LEG - FULL LENGTH  са е в един и същи размер нямат грам отпускане. А харесвам как ми стоят, горе по тялото и започват да се разкрояват леко надолу, издължават мега крака.



Карго панталон нямам, но на щерката(с която вече носим един размер дрехи) панталона ми стои доста добре. Ще си взема.

# 12
  • Мнения: 1 595
Пинк, вторите показани дънки от теб много ми харесват. Дали има шанс да са още налични😏
Забравих да ти кажаот предишната тема, че изглеждаш много добре и комбинациите бяха много хубави! Честити сандали на платформа и да си ги носиш със здраве!

Тези дни пак го дават хладно и дъждовно, а аз вече съм извадила и чакам да си облека пролетните дрехи и свежите парфюми🥰

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Карго панталони носех много като млада мама, много ми бяха удобни.Сега пак бих носила.

# 14
  • Мнения: 2 077
DzhuliB, благодаря!
За съжаление точно същите ги няма. Написвайки в търсачката на Зара HIGH RISE - WIDE LEG - FULL LENGTH излизат тези
, които нямат нищо общо.

Общи условия

Активация на акаунт