Нашите second hand находки - тема 47

  • 79 679
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 24 401
Радват ли им се на дрешките? Много им купуваш Heart Eyes

Ремикс ми върнаха парите за бельото

Последна редакция: сб, 12 авг 2023, 21:52 от Г-жа Рамацоти

# 736
  • Мнения: 9 909
Уау, наистина са страхотни!

# 737
  • Мнения: 35 130
Да, радват се и си искат конкретни. С трактори да са, с картинки. Едноцветни почти не носят. Големия иска или с пайети или със упер герои. Малкия или с Хълк или с трактори / багери.

# 738
  • Мнения: 470
Браво, и аз имах няколко детски находки напоследък (с динозаври), но не ми остава време да снимам.

# 739
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
Аз какви прелестни рокли съм купувала на каката, когато беше на 2, 3, 4 години. Разкошни десени и материи. За жалост за по-големи вече няма такива, пък и тя отказва да носи рокли. За малкия тук там попадам на находки, но не така хубави като твоите и на тях вече рядко купувам от втората. Основно на мен. Blush

# 740
  • Варна
  • Мнения: 2 851
Привет! Скоро нищо не бях си взимала, но последните два пъти като влязох и за щастие не излязох с празни ръце.

Дънките не изглеждат носени. За 9 лв. от Хуманата са. Единствено са ми широки в кръста, но това се коригира. За щастие са ми идеални и на дължина.




Намерих ги в някакъв сайт, мисля, че са същите.
https://www.trendyol.com/zdn-jeans/w1543-pacasi-yirtmcali-jean-p-684252052

Полите са за скромната сума от 7,19 лв. От Хипермаркета. Тази на HM е нова с етикета. Има и джобове.




# 741
  • Мнения: 968
Днес видях един голф претъпкан с кашони от Ремикс. Май беше на прекупвач. Беше паркиран пред мания. Чак ме загложди какво толкова е поръчвано. Поне 6-7 кашона бяха.

# 742
  • Мнения: 1 315
Ремикс- а колко време бавят възстановяването по банков път на парите след връщане на поръчка?
И пращат ли някакъв имейл, че възстановят сумата?

# 743
  • Шумен
  • Мнения: 36
На 14- тия ден чакат да стане, сакън да не се минат по-рано. Вече е отпаднала и опцията при връщане на артикули да си извикаш куриер до адреса да ти ги вземе.  Останало е само връщане до офис на Спиди. Сякаш всички сме шофьори и можем да им мъкнем кашоните на гръб. Приключвам с тях.

# 744
  • Мнения: 968
Да. Имам един голям кашон, който трябва да мъкна до офис

# 745
  • Мнения: 1 315
И аз това забелязах, че само до офис се връща; първо връщане ми е това, но може би и аз ще мисля много, преди да поръчвам вече( и дали да поръчвам), че хем доставката вдигнаха, хем разкарване до офис, ако се връща...отношението им към клиента доста започва да куца.

# 746
  • Мнения: 2 271
Изключих опцията да поръчвам от Ремикс когато разбрах че ще ми предложат 1-2 лева за неносена рокля, закупена за над 100 лв. Нямаше да е проблем ако не ги продаваха после за минимум 50-60 лв

# 747
  • Мнения: 24 401
Ами продайте си я за 50-60лв, не им я давайте на Ремикс.
Аз само веднъж се излъгах да им пратя дрехи. Няма смисъл и не повторих

# 748
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Нова тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1581788.new#new

# 749
  • Мнения: 2 271
Предпочетох да ги подаря на близки, мисълта ми е, че печалят стабилно и бизнес моделът им не е честен лично за мен

Общи условия

Активация на акаунт