През Новата година ДЕКЕМВРИйчето игриво крачи бодро и щастливо

  • 12 818
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 82
    vesenceto_85   ЧЕСТИТА ВИ КОЛА! Много е готина Peace
    kadrokosa ще се моля да се оправите бързо Praynig и дано на Борето му се размине!
Прощапулника мина и след поредната доза емоции Симето спи сладко, сладко.
Избра си елката. Ще става счетоводител Simple Smile Мноооооого дълго се чуди какво да вземе. Първо посегна към нея, после поогледа другите работи , ама май нищо не я впечатли и реши да си вземе това на което се е спряла. След това цяла вечер я разнасяше из къщата и викаше ;" ейййййййййй"  hahaha

# 226
  • Мнения: 1 382
Яни, честита рожденничка ! Да ти е жива и здрава и много да ви слушка !   bouquet
Как мина кръщението на Жорко ?? Heart Eyes
Ели, оправяйте се бързо. Пращаме ви много, много топли прегръдки   Hug Hug
Хех, Тане, как се объркахме с името, но както каза ти, това е компенсация за Стефановден     bouquet
Коки, честита ви счетоводителка   Heart Eyes
Добре дошла Мира с! Peace Много интересно сте родили със сестра си. Страхотно Simple Smile

При нас нищо интересно. Цял ден чистих, бързах и готвих. Марти беше при баба си.
Целувки     bouquet Simple Smile

# 227
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Здравейте декемврийски майчета!

Вече сме на годинка.Навършихме я 21.12. Аз съм мама Жани.Малкото ми съкровище се казва Андреа и се роди 21.12.2005г точно в 8.03 Simple Smile) Simple Smile
Тежеше по-малко то 3кг.(2.9), а вече сме 10кг.Simple Smile)). Като си я гледам си мисля кога мина времето, толкова не усетно.

 

# 228
  • Мнения: 940
 oops Затрила съм пак телефона на хотмамето Banghead Banghead Banghead
Моля ако някоя от вас го има да ми го пусне на лични Praynig Praynig Praynig
Хотмама ми го има моя телефон и се надявам тя да дрънне...но знам ли.
Хотмаме пращам ти го пак на лични за всеки случай в случай че и ти си го потулила.Дано да се свържем за да се видим утре. Praynig

# 229
  • Мнения: 458
Привет, мамчета!
Как са болничките днес? Дано се оправят бързо  newsm51
Добре дошли на новите мамчета! Дано ви е забавно с нас  Hug
Коки, честита ти счетоводителка! Да ти е жива и здрава   bouquet
Исках още да пиша, но нещо нямам настроение днес  Weary. Чувствам се някак си уморена и депресерина  Tired. На какво ли се дължи.....

Приятен ден на всички и весели разходки!

# 230
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
ZDRAVEITE MAICHETA,
MAI DNES STE SE NALOZI RANO DA IZLEZNEM NAVUN CHE TUK KATO SA ZAPOCHALI S EDNI BORMASHINI DA RABOTIAT NA GORNIA ETAZ I NAPRAVO NE SE DISHA. TAKA E OT VCHERA.STUDENO  E I OBIKALIAME NAVUN Sad

# 231
  • Мнения: 118
Здравейте ,приспах зверунка и сега си пия  следобедното кафе на спокойствие  Joy

Весе - Честита Ви кола. Добре си си изкарала.

Добре дошла на мама jani32
Днес малката е решила ,че ще ходи навсякъде с мен и само  повтаря " мама" , дори се намърда в банята с мен  ooooh!. Също така в градинката се запозна от близо с асфалта .В къщи обикновенно си пада на пампамперса , а навън  се плъосна по лице .
shnapy - и ние сме само  с две зъбчета; и при нас малката ще размине батко си с белите. 
gabby - стегни  се  ,никакви депресии #2gunfire

# 232
  • Мнения: 458
Здравейте отново!
Само да ви задам едно въпросче и изчезвам. Съхранявате ли храната на децата във фризер? Направих малко много супа на Виктор и се чудех дали мога да я сложа във фризера за другия уикенд   newsm78

# 233
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Az lichno suhraniavam mangata i vuv vrizera i ne e imalo problemi dosega. Daze biah pitala pediaturkata mi i tia mi kaza che niama problemi samo da ne e poveche ot 1mesec. No daze ima sluchai i poveche vreme se e sluchvalo.

# 234
  • Мнения: 41
хей ,и аз малко да сеоткъсна от децата ,че все нямам никакво време.добре ,че днес е хубаво времето и  децата са навън,едната е с баба си а голямата покрай баща си.благодаря на всички Ви за поздравленията.Освен че ходим здраво стъпили на земята ,ни излизат 3 зъба на веднъж ,и вечерно време не се спи,а отспивам следобедите за малко с габито.Айде да отивам да готвя че вече се прибират от разходка.Свърши се почивката  chef  food002

# 235
  • Мнения: 1 666
Нямам много време, затова само на въпроса на Габи -
... Съхранявате ли храната на децата във фризер? Направих малко много супа на Виктор и се чудех дали мога да я сложа във фризера за другия уикенд   newsm78
Да!  Peace Аз като готвя на Стени обикновено му излизат 3-4-5 порции, така че едната му я давам в момента, а другото отива във фризера. Така не мога да бъда неприятно изненадана, че нямам храна за детето.

# 236
  • Мнения: 1 033
Здравейте:) Много благодаря за пожеланията за порасналата му Габуна-маймуна:) Изкарахме чудесен двоен празник - р.ден на Габи и кръщене на Жоро. Снимки още не съм сваляла, но скоро ще покажа. Засега плануваме във вторник да тръгваме за Стара Загора, да останем там една вечер и да се прибираме към Варна.
Шнапи, Жоро е още само с 2 зъба, няма за какво да се притесняваш:) Ще излезнат...
Ели, да се оправяте бързо с Наско.
Добре дошли на новите попълнения:) -моля, пратете ми на лични данните за включване в листата отпред:)
Утре ще гледам да попиша повече:)

# 237
  • Мнения: 191
Ха добър вечер и на бг почва
имах чувството,че никога няма да се прибера
Малиииииииии....поне сбъднах една своя мечта..да не кажа най-голямата.Качвам снимките и утре ще ви ги покажа всичките.
Много съм щастлива,че видях сина си най-накрая newsm44,много ми беше мъчно за него....и някакси докрай не успях да се отпусна на макс...... Weary

На всички,чиито празници пропуснах честито....  bouquet  bouquet
Виждам,че има и нови мами...ха да сте добре дошли.........

Яни на теб лично честито за двойния празник!  bouquet...кой е болен бе...Ели,мацо хайде бързо оздравяване......и повече никакви болежки в новата година.....


Весе,честито ново возило...леко и безаварийно на мъжо.....

Ми засега това е от мен...много се радвам,че бях на пътешествие,но тройно повече,че се върнах вече вкъщи.....Много ми липсвахте.....Целувам ви всички от сърце......  bouquet

# 238
  • Мнения: 1 382
Ооооо, Наде, добре дошла в БГ   bouquet. Само мога да предполагам каква радост иобич си изпитвала като си видяла малката мишчица  Heart Eyes
Добре дошла на мама Жени   bouquet

# 239
  • Мнения: 728
Добре дошла Наде!  bouquet
Радвам се,че се завърна,че си изкарала добре и че си се видяла най-накрая с детенцето си! Hug
Качвай снимките,че нямам търпение да ги видя...голяма красота е там! Peace
Абе къде се губите всички? newsm78
Я да видя аз в КОКОШАРНИКА ли сте пак???  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт