През Новата година ДЕКЕМВРИйчето игриво крачи бодро и щастливо

  • 12 822
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 186
Добро утро и от нас   bouquet
При нас какво да ви кажа Whistling....снощи искахме да излизаме с мъжо а то нашето диваче все едно разбра и като се събуди в 11 и като каза че няма спи щом мама и тати ще излизат и това си е Grinning...остовихме я на свеки тя да я преспива а ние отидохме само да хапнем по нещо и като се върнахме към 1 бабата каза че заспала чак в 12:30  #Crazy...диваче малко  Hug
Сега я уча да дава целувка ама нещо не иска...само ме гледа и незнае как да го направи Joy
Утре и аз си имам двама именници...Ивка е именничка и мъжо и той-Иван Peace..и ще си празнуваме в къщи тримката  ura
Марти ако разбера нещо което да помогне за качването на някое друго килце,ще ти кажа задължително Hug
веси браво че си си избрала фотос smile3509 сега остава да ти го подарят и да снимаш на воля  bouquet
вики браво за мишока  Hands Clap
Оставям ви за сега че дъщето е решила да потроши къщата newsm62
Лек ден на всички   bouquet

# 61
  • Мнения: 2 897
Ще свикне,МИМИ,търпение само Wink

Ох,оставих за малко Бобо на спалнята с баща си,а той се унесъл и дребното се ударило в таблата...Сега е с цицина на челото и плачка,милият TiredЩе го намажа с олио.

Ани,честит ти именник!Да е жив и здрав,все така добър и мил човек и много още да ти помага Wink Весело изкарване на празника!
Марти,не тъжи,представям си какво ти е-аз самата не мога да изпращам гости тук,какво остава за теб... HugС времето ще мине Wink

Наде,добре дошла HugДай още снимки,че ми се гледа Mr. Green
Чао за сега,лек ден Peace

# 62
  • Мнения: 1 186
Зори не се притеснявай Heart Eyes....и Ивка преди месец си помисли че може да бяга ,падна и се удари в прага на вратата по челото и имаше доста голяма и синя цицинка...намажи го с олио за да не се надуе и посинее(така са ми казвали) аз от паника не се сетих тогава и бяхме със синьо и подуто чело Shocked...И Ивка много плака милата ама го забрави...То юнак без рани неможе...А и той нали ще става голям мъж,неможе без рани  Hug

# 63
  • Мнения: 728
А здравейте и от мен!
Първо-ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС!Здраве,щастие,успех и много късмет!
Зечова,щом празнувате днес-ЧЕСТИТ ТИ ИМЕННИК!Да ти е жив и здрав,много да те слуша и помага,да се обичате все повече и повече!Весел празник!
IVKA&MIMI ,и ние утре ще празнуваме Иванов ден!И Ивко като Ивка усеща кога ще излизаме и почва да хленчи и да се гевези! Peace
Zorie ,не е приятно,но нали е мъж...юнак без рана няма!  Peace
Наде,да ти завиди човек.....много е хубаво там...снимките са страхотни....Сигурна съм,че сте си изкарали супер,но разкажи малко......... Flutter
Ели,абе хубави са празниците,ама са събрани в 1 месец и вече ми омръзнаха....Да мине и утре,и после чак 15.02.!Ще си починем малко! ooooh! Hug
Вики,апарата ми е подаък за рожденния ден(15.02.),а за Св.Валентин-незнам...винаги ме изненадва на този ден...ще видим!
За сега толкова,че трябва да приготвям обяда...после-пак! Hug

# 64
  • Мнения: 1 382
Здраствуйтееее
Честито име на всички празнуващи днес Честит именник и на Зечи, май много празници ви се насъбраха  Mr. Green. Ей, едно парче от грозната, вкусна торта не ти се откъсна от сърцето, брей  Heart Eyes
Наде, снимките наистина са страхотниии, искам и аз пък  Crossing Arms
Зорката, споко, ще му мине на Боби. Аз кво да кажа като всеки ден имаме падане. Преди 2-3 нощи го сложих в края на спалнята да не товаря само дясната гърда и нашия така се цопна по лице...както спеше. Вчера пък влиза нашия по боси крака в банята и имаше малко мокро, този път се фична назад, доста му изкънтя главата и направо си се изплаших в първия момент, но като видях, че няма нищо се успокоих. Опасни са тези падания, но как да мине без тях незнам. Офф, цял роман  Sick
Вики, браос за мишока. Включвай се в Скайпа, то малко на приливи и отливи е там, но все ще улучиш момента на баш кудкудякането  Mr. Green
Пачи, голяма си хаймана, само дискотеки и кръчми са ти в акъла  Mr. Green Heart Eyes
Марти, вий кога мислите да пристъпате към БГ? Знам, че ще ти се отрази много добре   bouquet
Друго, друго няма
В 15.30 съм на Йога, дано не си остана в някоя поза и да се налага да ме возят с кран до вкъщи. Уж за начинаещи, но до сега само любителски с книга и видеокасети съм се щуркала. Така е, Хотмам като не иска да ни стане масов инструктор, само по селебратис си пада ихуху  Party Mr. Green
Айде, целувки на всички малки и големи

# 65
  • Мнения: 80
Ехо, помните ли ме? Simple Smile

Тук сам, жива съм, малкият е добре, ама ходи на бабин дом, че майка му уж на работничка се прави.
Чета ви, следя ви, макар и не със същото постоянство като преди, но гледам да съм в час как върви дружината.
И все още очаквам масова среща да се спретне, ама като не този сезон, то и други има Stuck Out Tongue

Боже, гледам някой е гласувал за мен за новобранец - толкова мило, ама моето новобранство повече на парижките потайности мяза Simple Smile
Поздрави на всички именници днешни и утрешни!

Синини обсъждате - колко неизбежно и познато!:) По Нова година бяхме към Дряново с още 3 бебета-деца от реколта 2005. № дена опазени от паважни екземи, е на третият си го наваксаха. Всичките! Нашият белег за геройство още седи даже, в средата на челото.

Поздрави на всички - ваш приятел верен - весел Патиланчо!

# 66
  • Мнения: 191
Mili4ki,ama anie predi 3 dni pristignahme....ha i imame o6te 8 dni da sedim tyk,zatova imam malko snimki,pove4e snimame s kamerata,za6toto ni iz4ezna fotoaparata i sega s s tezi za ednokratna ypotreba,no slagam snimki i ot na Kiro aparata(kiro e kyma ni)....STRAHOTNO E TYK,NO MI E ADSKI MA4NO ZA DETETO.KATO MOGA PAK 6TE VI PI6A...OBI4AM VI MNOGO...I MNOGO MI LIPSVATE......NE MOGA DA 4ETA KAKVO STAVA V TEMATA ,AMA 6TE MI PROSTITE....
#

Eli i na men mi e ma4no za teb.........  bouquet

Ani....sled 15 sme v Plovdiv,kaji my na Van4o da ne taji mnogo.....  bouquet Crazy

tova e............

a Sani.................. hotela Burj al Arab e specialno sniman za teb.naistina e golqma krasota...s dymi ne moje da se opi6e..........  :bouquet:4ao i do skoro.........

# 67
  • Мнения: 1 186
Момичета аз съм много притеснена.....Ивка на обед дигна 37,3 температура и веднага извикахме лекарка да я прегледа защото много ме е страх от болести...има доста зачарвено гърло и ни изписаха антибиотици и капки за нос...има ОВИ....Татето и него го боли гърлото и сега ще имам болнички именници Sad..
веси и вие значи сте като нас и сте от отбора на бебоците които не пускат мама и тати да излизат Wink
За сега това е от мен и лек ден на всички от нас   bouquet

# 68
  • Мнения: 992
здравейте майчета
Честита нова година на всички, пожелавам ви много здраве , щастие и късмет .
аз одавна не съм се мяркала , трябва да ми напишете голямо отсъствие.Ние сме добре иначе, Мирелката и тя е здравичка, играе си и по цял ден когато не спи все яде. Добавих нейни снимки в албумчето и ще помоля Яни да добави в колажчето  Praynig
абе мами кво стана с общия РД имаше ли , ще има ли нещо съм пропуснала май
айде малко да ви изчета пък после пак ще се включа

# 69
  • Мнения: 728
IVKA&MIMI , защо така бе мила?Уф,че гадно....имате празник,а сте болнички...Дано се оправят бързо и Ивка и тати! Praynig Hug Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 728
Мами,Скайпа ми се прецака и се регистрирах отново! #Cussing out
Сега съм vesi marinova
Пратете ми вашите имена да си ги вкарам и да си чатим! Hug

# 71
  • Мнения: 1 186
Здравейте и от нас   bouquet
При нас нещата са добре.....Ивка към 9 вдигна 38,3 температура и и дадох Нурофен и сега спинка сладко..вече и спадна температурата и слава богу...след малко ще и давам и антибиотика и дано да и минава по бързо и на нея и на тати Hug
Утре ще си празнуваме тримцата че с тия болни именници за къде Wink
веси благодаря ти за  милите думи и подкрепата Heart Eyes
Дано да няма вече болни дечица....че то това време с тези 15 градуса само бацили ни докарва ...един път да се застуди и да падне един хубав сняг за да затрият всички микроби и болести Praynig
Пожелавам ви лека нощт....  bouquet

# 72
  • Мнения: 940
IVKA&MIMI....дано малкото мишле да ти се оправи бързичко,гадно е като имат температура...но щом сте я свалили страшно няма. Wink  Heart Eyes
 
На нас пък ни се е възпалило дупенцето днеска,едни червени пришки...мани,сменям папмерса много често и мажа ,е това ни е 1вото възпаление така че не мога да се оплача,поне доколкото виждам Елла не я боли така че не мие много притеснено но утре ще видим! ooooh!

Исках да питам  ве вече давате ли само мляко,аз от няколко дена почнах да и мешам АМ със мляко и тя го приема много добре,до 1 месец мисля да преминем изцяло на млекце ? Flutter

Има ли компютърни специалисти тука -нещо мишката ми се държи странно,кликам веднъж а ми клика на екрана 2 пъти и също прави разни други номерца,ужасна борба провеждам,рестартирах  ама пак си продължава,някой има ли да ме светне Що е то ?,вирус ли е или кво? Thinking

 
Кали певицата била тука вчера,караха ме да ходя, ама как ли пък няма да се сюрна...нещо от 1вия и хит 442 не съм чула друго,не че и слушам албумите де ама все щях да чуя че има друг хит.

Охх айде чао ,отивам да си гледам сериалите,а утре почва и един от  любимите ми сериали,отчаяни съпруги,
 Mr. Green, (айде и аз да спамна малко за разнообразие) Wink Wink

# 73
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Имен Ден на днешните именяци! Специално на Ивко и Ивка! Да сте живи и здрави всички и нека ви закриля името ви! Весел празник!    bouquet
Вики, аз хич не си падам по този тип музика, но песните на Кали - сегашните, които съм чувала са хубави. То и като цяло май вече ги няма онези пошли текстове, а и музиката е вече по-на ниво!  Wink За мишката, не е задължително да е вирус, може и самата мишка да е повредена. Пробвай с друга и виж как е!  Wink
Ивка, дано скоро двете ти съкровища се оправят, че е ужасно това с болестите! Мислете положително и се стараите да се усмихвате повече!  Peace
Майче, хайде, бе мацко, влизай по-често и разказвай как е с няколко дини под мишниците!  Wink Hug
Наде, още много хубави снимки да направите и много хубаво и весело да си изкарате. Граби с пълни шепи от предоставеното ти положително приключение и се зареждай само с хубави емоции!  Hug  bouquet  bouquet

# 74
  • Мнения: 458
Добро утро!
Честит имен ден на всички празнуващи днес! Да ви е живо и здраво името!

Нещо май тази година сте изоставили темичката  newsm78. Толкова ли е весело в този скайп? Да вземете и мен да аднете (g_staykov) може и на мен да ми хареса  smile3521

Наде,страхотни снимки! Айде идвай си по-дкоро, че да разказваш   love001
Мими, дано днес малката е по-добре и да си изкарате много весел празник тримката  newsm51
Вики, аз отдавна давам на Виктор кисело мляко. Вчера му дадох и прясно. За сега няма последствия. А КАли доколкото знам вече не пее чалга. Мисля, че вече е на някакви индийски истории или нещо такова.
Зори, как е цицинката? Изчезна ли вече?

Дано всичко болнички се оправят бързо   bouquet
Приятен ден от мен и весел празник на всички

Общи условия

Активация на акаунт