Азиатска козметика и грим - тема 25

  • 64 003
  • 743
  •   1
Отговори
# 360
  • софия
  • Мнения: 1 195
BBella, каква им е доставката на тези?
Е, сигурно ще си получиш нещата, а пък и в най-лошия  случай, paypal те пази!
Умна глава!

# 361
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Слънцезащитите им са много добри, аз съм доволна. Сега взех и водоустойчивата, лилава е на цвят за басейни и тн. Нямам забележки.
Момичета, някой с опит с този сайт?
https://koreacosmeticshop.com/
На [A'PIEU] една слънцезащита/основа ми попадна там на много добра цена. Направих поръчка, платих с PayPal, дано да е наред всичко. Ще докладвам, когато получа, а и ако получа, де. 🤣

# 362
  • София
  • Мнения: 4 296
Мацки, защо така съм пропускала декоративната корейска козметика, не знам. Взех си Еър тинта на Перипера и съм във възторг. Много хубав продукт.
От спиралите съм пробвала 4Д на Миша, която подрежда много красиво миглите и стои естествено, без да ги сплъстява, но много бързо изсъхва в опаковката. Дайте идея за готина спирала. На Хаймиш струва ли си?

Последна редакция: вт, 06 юни 2023, 23:26 от Harpalike

# 363
  • софия
  • Мнения: 1 195
Страхотна си!!!! И ти, и тинта.
Казвай бързо кой  номер е?
Ами пропускаме, то има ли насмогване Grinning бяла ли, декоративна ли...
Аз от скоро имам едно червило на O'HUI и напълно споделям възторга.
 Мат червило, което слагаш и не го мислиш, стои на място,ама не ти е и сухо.
Просто забравяш, че е там, само публиката завижда Blush

# 364
  • София
  • Мнения: 4 296
Благодаря!
Точно и мен това ме изненада, че всъщност е много меко усещането върху устните - все едно си с балсам, а цветът хем е матиран, хем не е някакъв много искрящ и изкуствен.

22 е номерът

# 365
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
BBella, каква им е доставката на тези?
Е, сигурно ще си получиш нещата, а пък и в най-лошия  случай, paypal те пази!
Умна глава!

Така и не можах да намеря информация как им се формират цените за доставка, нито пък сроковете за доставка са написани някъде. 🤣

# 366
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Да дадеш отзив. Базата я нямам. 😋

# 367
  • Мнения: 1 585
Послушах съвета на Агента🤪 и си взех тонер със зелен чай, конкретно ето този


Снощи го тествах, на първо четене много приятно усещане, ще видя как ще е през следващите дни.

# 368
  • Мнения: 9 847
Здравейте,
Има ли някой опит с този крем?
Не разбрах става ли за суха кожа и дали е подходящ за 40+?

https://www.yesstyle.com/en/some-by-mi-aha-bha-pha-30-days-miracle-cream-50ml-60g/info.html/pid.1069156542

# 369
  • софия
  • Мнения: 1 195
Моята кожа нещо ми е сърдита и не иска повече нито ретинал, нито арбутин.
Започнах серията на medi peel в следната поредност- глутатион,  volume essence, разкошната royal rose ampoule  и volume&tension tox cream.
Обаче, нали е препоръчително пептидите да са сутрин?!
Тежка ми е тая рутина за сутрин.
Сутрин действам със серията на Huxely  secret of Sahara, към която вкарвам Real ferment Micro serum на Neogen(уж за бариерата).
Мислите ли, че така ще се сдобрим?
Да добавя ли и бета глюкана някъде, за да я омилостивя?

# 370
  • Мнения: 13 243
Светулка, по-скоро пробвай с някаква семпла рутина за десетина дена. Вечерна, за през деня, само нещо хидратиращо под слънцезащитата.

# 371
  • Мнения: 537
На мен и само volume essence над тонер и под слънцезащитата ми идва тежка, а съм с дехидратирана кожа. Оставих я и аз за вечер, кога ще изхабя тази голяма опаковка не знам. Иначе пък успокои по-добре от центела при мен. Всъщност като пише всичко в едно може ли да я слагам над розова вода и после слънцезащита или е задължително да я комбинирам с друго?

# 372
  • Мнения: 1 163
Здравейте,
Има ли някой опит с този крем?
Не разбрах става ли за суха кожа и дали е подходящ за 40+?

https://www.yesstyle.com/en/some-by-mi-aha-bha-pha-30-days-miracle-cream-50ml-60g/info.html/pid.1069156542


Да, много лек и приятен. Не знам дали за 40+ няма да ви дойде прекалено лек, не е изобщо мазен.
Иначе има хубав ефект, използва го предимно мъжът ми, че той обича като се намаже да попие веднага и да е максимално лек и въздушен.
Току що си сложих - да допълня - има  миризма на нещо зелено, ментово. Определено е за лято, освежава, хидратира, но може би ефектът му е насочен по-скоро към проблемна кожа, не зряла.

# 373
  • Мнения: 1 973
Моята кожа нещо ми е сърдита и не иска повече нито ретинал, нито арбутин.
Започнах серията на medi peel ...
А сигурно ли е, че не medi peel сърдят кожата ти? Много...наситена тази рутина.Blush

Обаче, нали е препоръчително пептидите да са сутрин?!
И посред нощ могат да са. Simple Smile Изпълняват мисиите си по всяко време.

# 374
  • Мнения: 756
Здравейте,
Има ли някой опит с този крем?
Не разбрах става ли за суха кожа и дали е подходящ за 40+?

https://www.yesstyle.com/en/some-by-mi-aha-bha-pha-30-days-miracle-cream-50ml-60g/info.html/pid.1069156542

Аз го ползвах и се сдобих с подкожни кисти. Изобщо не съм доволна, меко казано. Но го дадох на приятелят ми и при него беше ок. Ако има възможност да вземете мостра, ще е най-добре.

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 05:18 от coralisland

Общи условия

Активация на акаунт