Азиатска козметика и грим - тема 25

  • 66 802
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • софия
  • Мнения: 1 215
Кокора стават все по бързи, последната ми поръчка пристигна за 25 дена в пощата. За тях пък ми прави впечатление, че явно подават както трябва, защото от кацането на пратката тук отнема от седмиза до 10 дена да дойде в пощата, голямото бавене винаги е било да тръгне.
[/quote]

Zari,би ли споделила повече впечатления за тези японци? Нямаше ли някакви проблеми с тях преди време? Колко се бавят да изпратят, т.е. има ли обозначен срок за изпращане на поръчката ?
Цени, промоции?
Благодаря предварително!

# 61
  • Мнения: 557
Момичета, някой има ли опит със слънцезащитните стикове? Досега не съм използвала, слънцезащита подновявам със спрей, когато съм в движение, но върху грим стои ужасно.

# 62
  • софия
  • Мнения: 1 215
Не е особено богат опит - ползвала съм един стик на, tosowoong, не беше лош, но не го намирам вече.
Обаче цялото лято ползвах прекрасния Velvet sun stick sun away на  su:m37. Прекрасен продукт, пак го чакам.
Стои чудесно като база,а и за подновяване става, но малко по-внимателно върху  грим. Върху него слагам съответния му cushion-water full и по - скоро с него подновявам.
А ако искам основно да подновя, свалям всичко с кърпичка, термална вода и т. н.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз ползвам стика на Round Lab Birch Moisturizing Sun Stick и ми е много удобен за подновяване /ползвам го когато съм без грим/, но не съм сигурна как да определя какво количество да нанеса, за да е достатъчно. Иначе не белее, но е малко с glow effect Simple Smile
Имам и при превозвач Abib - Quick Sunstick Protection Bar, за който четох добри отзиви.

# 64
  • София
  • Мнения: 944
Момичета, в какви пропорции маска:вода смесвате алгинатните маски на Anskin? Благодаря!

# 65
  • Бостън
  • Мнения: 13 652
На око до консистенцията на гъста сметана!
Знам, че не съм ужасно полезна, но на кантар си меря яденето, когато съм на диета и боята за коса. Всичко друго е на око! Aпропо, освен със вода можете да си го разредите а някой тонер, който ви е в по-големи количества и няма свършване, а руските се оказа, че и със зелен чай, освен с кефир били разреждали алгинати.

Стик купувах и ползвах миналата година на AHC (покрай мини истерията в темата около техните очни кремове). Ето този:



Стикове да искаш...

Последна редакция: вт, 11 апр 2023, 14:14 от Agent Provocateur

# 66
  • софия
  • Мнения: 1 215
Момичета, в какви пропорции маска:вода смесвате алгинатните маски на Anskin? Благодаря!
На око, точно гъст крем, но наистина трябва да е гладка смес.
Дами, след упоритото мазане на ретинал (нали се похвалих колко добре го понасям) и арбутин, на границата на подочната зона и скулата, се появи ярко червено петънце колкото лещено зърно, точно като обелена кожа.
Да го разбирам като нарушена кожна бариера и да спра всичко?
По-скоро го отдавам на арбутина... Или пресолих манджата?!! Disappointed

# 67
  • Мнения: 3 634
За ретинала не знам, но арбутинът не трябва да прави такива неща.

# 68
  • София
  • Мнения: 10 334
Аз съм разочарована от Abib Quick Sunstick.


На последното пътуване, вместо проверената защита на Ultrasun, взех 50ти фактор на Биодерма и този стик за подновяване през деня, е още първата вечер, лицето ми беше алено. Зарязах стика и следващите дни подновявах с Биодерма, проблеми нямах.

# 69
  • Бостън
  • Мнения: 13 652
Дами, след упоритото мазане на ретинал (нали се похвалих колко добре го понасям) и арбутин, на границата на подочната зона и скулата, се появи ярко червено петънце колкото лещено зърно, точно като обелена кожа.
Да го разбирам като нарушена кожна бариера и да спра всичко?
Ммм, точно така го разбирай, за съжаление. Аз бих заподозряла ретинала, не арбутина, но което от двете и да е истината е в дозата. Болезнено ли е (петното)?

Над_таб - мерси, че сподели за Абиб!

Дойдоха вчера и моите сънскрийни и съм като дете с нови играчки. Само дето ми е жал да ги дефлорирам всичките накуп Grinning Та първа жертва падна Dr.G и на първо четене днес съм много доволна! Като консистенция много прилича на O HUI Black Label, който довършвам в момента (искам да му видя сметката преди да стане топло, че е сочен и идеален за студ), но тонировката му е в прасковено, а не в бежово като на Охихи-то. Нанесе се като песен, финишът не е сочен, но не е и мат, някак естествен и жив, идеален за база под някой супер лек ФДТ. Сега ако наистина има и ефективен себум контрол и ме опази от петната ще се обичаме страстно!

PS A, сетих се кой ми пусна мухата за този продукт! Почва на 4:58!





Последна редакция: вт, 11 апр 2023, 16:36 от Agent Provocateur

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Добро утро!

https://kocos.bg/Medi-Peel-Peptide9-Volume-All-In-One-Essence--1-1925 

 Може ли да ми кажете този продукт кога се нанася? Двойно почистване, тонер, серум и крем.

Добър ли е за суха кожа?

Последна редакция: ср, 12 апр 2023, 09:53 от *dreamer*

# 71
  • Мнения: 13 452
Линка не се отваря.

# 72
  • Мнения: 16
Здравейте,
понеже ви следя "от балкона" от известно време, да дам и моите "5 стотинки" към темата
Hidden deal в Jolse
https://jolse.com/category/hidden-deal/4263/

и 107 Soseo Vitamin C за който се говореше преди няколко поста е на добра цена според мен

# 73
  • Мнения: 2 074
Моята поръчка от Jolse пристигна.
За 63 лв. 2 слънцезащити и лепенки за пъпки. Сложили са ми доста мостри, както и листчета за матиране.

# 74
  • Мнения: 4 290
С превозвач ли поръчахте и минахте ли митница?
П. С. Прочетох назад и това с пращането на документи и доплащане наистина е кофти. Аз участвам в общи поръчки, там пък нещата още се оскъпяват. 🤣 Исках самостоятелно, но ..

Последна редакция: чт, 13 апр 2023, 07:00 от krystall

Общи условия

Активация на акаунт