Как научихте английския език?

  • 9 265
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 176
Ами аз започнах да го уча като малка( в 5-ти клас). book После в гимназията и университета продължих да го изочавам и сега го знам перфектно. newsm74

# 31
  • Мнения: 2 386
Ами аз започнах да го уча като малка( в 5-ти клас). book После в гимназията и университета продължих да го изОчавам и сега го знам перфектно. newsm74
Като говорим за перфектно владеене на езици...  Добре би било да се изУчават наистина добре  Peace

# 32
  • Мнения: 4 176
Ами аз започнах да го уча като малка( в 5-ти клас). book После в гимназията и университета продължих да го изОчавам и сега го знам перфектно. newsm74
Като говорим за перфектно владеене на езици...  Добре би било да се изУчават наистина добре  Peace
oops

# 33
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Та това ми е въпроса, питам защото аз го учих в Престиж преди време, ускорен курс около 4 месеца, а в училище не съм го учила и честно казано не се справям отлично. Наблюдавам повечето хора около мен, че се справят доста добре, аз  разбирам около 90% от това, което ми се говори, но трудно ми се отдава да говоря... При вас как е?  Аз съм на 30 год. и все си мисля, че вече пък трябва да съм в час със него, но ... Неизнам къде и как да го усъвършенствам - курс ли, учител частен ли???  newsm78
Ехе добре дошла в отбора  Hug И аз учих в Престиж, в един по-късен етап от моя живот, преди около 7 години може би  newsm78 Едвам се отървах от немското произношение  Mr. Green Посещавах съботно-неделни курсове. Учителката ми беше едно младо девойче тогава, интересно дали все още преподава в школата. Много залягах над бумагите, защото трябваше да се научи този език, но като попаднах в английско говоряща среда и установих, че нищо не знам  Shocked Въпреки това тези курсове ми бяха много добра основа, над която продължавам да градя. За мен най-голям проблем бяха listening и use of english, но това се подобрява само като практикуваш всеки ден езика и то с хора, на които това им е майчин език.

# 34
  • Мнения: 227
  bouquet блАГОДАрЯ НА ВСИчКИ ВАС, чЕ СЕ ВКлЮчИХТЕ! наистина моето учене на английския си е било начална капчица в морето. Ще продължавам да пиша, да чета и то може би в къщи сама, все пак имам основата. А мисля все пак да запиша само разговорен в АВО - 3 например, чух, че са доста добри... Успех на всички!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт