Кралски работи и клюки- април 2023

  • 63 688
  • 670
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 5 746
Дааам и сутиенът май е в грешен размер и неподходящ за роклята.

# 376
  • Някъде там
  • Мнения: 20 532
Ееее страхотни снимчици е пуснала Южени на  Огъст и братовчедка му Сиена за деня на земята.



Огъст с кученцето на пра-баба.
Много мило ❤️

# 377
  • Мнения: 5 746
Сладурчета мънички. Много сладки снимкии.

# 378
  • Някъде там
  • Мнения: 20 532
Снимки от пристигането на семейството на гражданската сватба на Александра.
Следващата събота ще е църковната.
Много чаровна и слънчева. Предполагам ще пуснат и официални.


# 379
  • Мнения: X
Много е хубава Александра. 😍

# 380
  • Мнения: 13 893
Тя е нежна, добре че не прилича на майка си.

# 381
  • Мнения: 6 579
Много ми харесва тоалета за гражданската церемония, хубаво момиче е. Майка и колкото е ниска и пълна с тази блуза, която я разширява още повече, прилича на табуретка.

# 382
  • Някъде там
  • Мнения: 20 532
Шарлийн и Аберт с децата на ръгби.
Ооо страшно много ми харесва така Шарлийн.Децата и те са сладури.


# 383
  • Пеликания
  • Мнения: 2 781
Вчера са публикували нови снимки по повод днешния рожден ден.

# 384
  • Мнения: 7 761
Цветът на косата на тези снимки с Луи изглежда много различен от на снимката с Кралицата. Там изглежда с рижава коса, а тук не. 🤔

Да е жив и здрав Луи! 🥳

# 385
  • Някъде там
  • Мнения: 20 532
Усмихнат рожденик. Да е жив и здрав.

Много готин Фредерик вчера в Лондон в кралските артелерийски казарми, предаващ новото знаме на полка.


Колко си приличат Шарлийн и Жак на тази снимка.

И тази много ми харесва.


Официалните снимки.
Страхотни.

Скрит текст:





Карл-Филип и София с големите момчета на постановката "Къде е сандвичът".

Скрит текст:


# 386
  • Мнения: 19 017
Уелс онзи ден





Вчера са публикували нови снимки по повод днешния рожден ден.
Скрит текст:

Много прилича на брат си!

Последна редакция: нд, 23 апр 2023, 10:23 от bubanka

# 387
  • Мнения: X
Луи е страхотен чаровник, много прилича на рода Мидълтън! Жив и здрав да им е!

# 388
  • Майничка
  • Мнения: 14 233
Защо, защо Карл-Филип и София зализват така най-голямото си момче?!?

# 389
  • Мнения: 11 071
За да докарат прилика с прическата на бащата, но не се получава особено.

Общи условия

Активация на акаунт