Звездни компромати - Април' 23

  • 292 226
  • 2 824
  •   1
Отговори
# 2 790
  • Мнения: 13 077
Ни са притеснявайте за Анита Майзер, подменила е силиконЯ. Понеже в Америка не са помогнали за това животоОпасно състояние е дошла в Турция. Надявам се е понамалила и размера…





И посланието :



Искрено и от цялата си душа искам да благодаря на хората, които ми протегнаха ръка в този тежък момент. Благодаря на мои приятелски семейства които толкова бързо отреагираха , разбирайки колко е сериозен случаят ми . Не на последно място, благодаря на семейството ми, че винаги са до мен . За мен самата беше изключително трудно да повярвам какво се случва с организма ми. Ужасът от неизвестното и страха от предстоящото ме съпътстваха ежедневно последните месеци, защото не знаех защо ми е толкова зле и всичко ми гори отвътре ! Шокът от диагнозата  на лекарите в Щатите, беше неописуем..
 Всеки ден се молех на Бог за чудо! ТОЙ не ме остави!
Както не веднъж казвах, операцията ми е била животоспасяваща! Спукания Силикон в тялото ми, ме е тровел години и е щял да доведе до фатален край. Никой от докторите в Щатите не прояви съдействие, там ако нямах исканата сума, щяха просто да ме оставят..
Искам да благодаря на всички близки, които са до мен.Благодаря ти Leni Trichkova че ме потърси и заведе при хората, които ме спасиха! Нямаше нито миг колебание относно сериозноста на проблема.
Професорът, Necmettin Kotlu @info@necmettinkutlu.com които ме оперира, каза “добре че дойде на време, да ти спасим живота!” Той и целият екип на болницата, веднага след консултацията ме приеха по спешност, въпреки че записват месеци напред. Трябваше да се действа на мига! Операцията е продължила повече от 5часа! Какво е извадил и е изчистил от мен мога да покажа в снимки, които направо не са за гледане! Вярвам, че няма случайни неща и Господ я изпрати да ми помогне. Благодаря на всички, отзовали се на молбите ми! Когато се съвзема ще разкажа всичко, което преживях подробно и ще отговоря на всичките ви въпроси 🙏🥰☘Господ ми изпрати Ангели спасители 🙏😇❤


Коментар под поста:

“Милата толкова е била зле в последните месеци, че се е хвърляла по плажове,барове,дискотеки, разходки с яхти.Хубаво е преди да съжалиш някой е да хвърлиш поглед в профила му🤣”

# 2 791
  • Мнения: 3 334
Не се е разхубавила, though 😂

# 2 792
  • Sofia
  • Мнения: 26 686
Дъщерята на Искра Радева ѝ била помогнала.

# 2 793
  • Мнения: 3 974
Билета САЩ - Турция, не е ли равен на една гърда поне?

# 2 794
  • Berlin
  • Мнения: 11 346
Билета САЩ - Турция, не е ли равен на една гърда поне?
Първата ми мисъл и на мен беше за това.

# 2 795
  • Мнения: 723
3 клиники я искали и всяка вика Вземи я ти Grinning При положение, че в тяхната клиника има толкова доктори с дипломи и не съм видяла да са инфлуенсъри,една козметичка,пък  с такова самочувствие и дипломи измислени.То с крадени пари е лесно.Вие се замислите,че рамките му взимат по 30 лв на ден.Колко дни в месеца бачкат и каква заплата вземат.Даже сиг не взимат и минималната,за да има за Наска и родата.И друго не мога да разбера уж умен мъж,пък го правят на маймуна. Grinning Направила курс за 300лв едночасов и раздава дипломи,дето нямат стойност.... Grinning

# 2 796
  • Glasgow
  • Мнения: 4 674
Да, те умират да наемат млади безделници, колко стаж и опит да има. Много глупаво момиче, ама тя е малка още.

# 2 797
  • Мнения: 723
А и също така ми е интересно как я търпят на работа..Ако е някъде другаде отдавна да е Чао.Този се кара ромките като не дойдат един ден,пък тя по-битер от тях.Той ,ако й е шеф сигурно няма да я търпи и ден.

# 2 798
  • Мнения: 8 783
Разбира се, че ще я търпят.
Все пак им прави реклама постоянно.
То колко им трябва на безмозъчните кифли.
Сигурно си мислят, че като отидат един път на козметик при нея, ще станат най-добри приятелки и ще прокопсат като нея.

# 2 799
  • Мнения: 144
Като гледам и тоя "курс" за грим, освен деца/тинейджъри 😀 други не виждам да го карат
Разбира се, че ще я търпят.
Все пак им прави реклама постоянно.
То колко им трябва на безмозъчните кифли.
Сигурно си мислят, че като отидат един път на козметик при нея, ще станат най-добри приятелки и ще прокопсат като нея.

# 2 800
  • Мнения: 833
Диляна е много хубава, но ако носеше по-женствени и елегантни дрехи, щеше да е още по-впечатляваща.  Тя все е раздърпана ( поне за моя вкус) - спортни обувки, спортни панталони, все някакви висящи, широки дрехи.

# 2 801
  • Sofia
  • Мнения: 26 686
Не са заедно.
В някакво предаване Диляна каза ,че има мъж,даже май и го показа.

# 2 802
  • Мнения: 13 077
Диляна се е омъжила за концесионера на плаж на южното Черноморие, много кисел тип, по нисичък май ще дойде от нея. Ма то и Асен за моя вкус не е сеХ символ …

Последна редакция: нд, 30 апр 2023, 22:13 от JACKLIN*

# 2 803
  • Мнения: 1 676
Атанаска
Скрит текст:
Петилетката за три години!

# 2 804
  • Мнения: 2 389
Преди години гледах интервю с психоложката и съм запомнила, че у тях си ходят голи пред децата, защото трябва да свикват с голотата.
Доста ме шокира това.

Общи условия

Активация на акаунт