Парфюмни размисли и страсти - 283 април 2023 г.

  • 82 346
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 919
уф голямо изкушение....

# 46
# 47
  • Мнения: 28
Здравейте,
Тествах Gucci Guilty върху кожа няколко пъти - тоалетната вода върху моята кожа е мн сладкa и отпада. Парфюмната вода на хартия ухае запленяващо, а върху кожа ми се струва по-обикновена, сякаш част от съставките върху моята кожа не се усещат. Остана ми да изпробвам върху кожа и intense. Най-вероятно ще поръчам или intense, или парфюмна вода. Имате ли препоръки, бих опитала и някой flanker?

# 48
  • Мнения: 5 204
Аз познавам само Guilty EDP и за мен прилича на Mugler Aura Sensuelle, ако това може да бъде някакъв ориентир.

# 49
  • Мнения: 110
Някои има ли впечатления от Salvador Dali Fabulous Marudhaï https://www.fragrantica.com/perfume/Salvador-Dali/Fabulous-Marudhai-47096.html (тук ревютата са съвсем малко)
По стечение на обстоятелствата днес разглеждах какво се намира из сайтовете от Salvador Dali и после
Milen™ шерна в темата за изпитани сайтове.
Точно тази форма на флакона намирам за добро допълнение към колекцията. Другите варианти са Laguna https://www.fragrantica.com/perfume/Salvador-Dali/Laguna-768.html  и Dali Parfum de Toilette https://www.fragrantica.com/perfume/Salvador-Dali/Dali-Parfum-de … Toilette-765.html които ме съмнява, че ще ми допаднат много, но пък ценово са по-ненатоварващи за на сляпо. Ако някой има впечатления и за тях ще се радвам на коментар

# 50
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 147
Нова реклама на Пантерата на Картие, заповядайте

https://www.fragrantica.com/news/Panthere-de-Cartier-Vanessa-Kir … mpaign-18076.html

Хубав парфюм. Не съм го имала досега но тази реклама ми напомни че винаги съм го харесвала, добавям го в листа с потенциални желани парфюмни покупки Heartpulse.

Днес не нося парфюм, вчера бях с Miss Dior Rose Essence, обикновено си усещам парфюмите и на другия ден, този не обаче, има по-малко алкохол в него. За мен е ок, харесвам го за топло време.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
Днес си поднових любимия Un Jardin sur le Nil. Вече имах парфюм на себе си, но тъй като се прибрах вкъщи, а и не го усещах вече много, реших да си пръсна отгоре му от градината. Бях с Prada Infusion D'Iris и в комбинация с Нилската градина се получи нещо фантастично. Давам идея, на който му се пробва това комбо Simple Smile

# 52
  • Мнения: 7 416
Скрит текст:
Пробвах го Simple Smile, затова се чудя трябва ли ми, опитвам да не се хвърлям само с - искам го Simple Smile Не знам дори кое повече ме привлече, пуканката или мазния, маслен полъх- за мен мек и уютен. Не е старо, престояло мазно и отблъскващо. Маслено, мазничко..тип сладкарско, но посоленичко.
И да направя як завой Miss Dior Blooming Bouquet има издание 23та. По този случай си взех тестерче от сегашното, то със сигурност ми е летен любимец- 1 бутилка вече бе използвана.
https://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Miss-Dior-Blooming-Bouq … t-2023-78945.html
Absolutely blooming е спрян и вече изчезнаха и тестер офертите.....

Как е новият блуминг в сравнение с предходния? Много харесвам стария, макар и да не е особено траен.
Жалко за Absolutely blooming, толкова хубава малинка беше.

# 53
  • Мнения: 964
Идея нямам за 23та изданието, аз си взех поредната бутилка, БО /старата свърши/ от сегашното издание. Новия ще си е на висока цена поне следващите 6м. На мен е много траен, забелязала съм, че има ли божур и да е въздушен, профирен парфюма стои по цял ден. Или аз силно регистрирам божур Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 956
Като заговорихте за божур ме подсетихте да попитам от къде мога да си взема пълноразмерна бутилка от това бижу ?
CHRISTIAN DIOR HOLY PEONY
Много ми харесва, много е траен, нежен и присъствен аромат, усещам си го през целия ден.Имам около 40-50 мл но ще свършат скоро и баш като му дойде времето няма да имам ......

# 55
  • Мнения: 677
Здравейте!
Вчера, минавайки покрай София Мол... нещо ме "дръпна", знаете как е! Исках да пробвам Hermes Un Jardin a Cithere, не успях! Видях Eilish Billi Eilish, не го познавах, хареса ми. Освен "шишето", което щях да изпусна, много е неудобно! Бях любопитна за LVEB Iris Absolu. Нямах "свободни места" по себе си, но имах спътник - мъж, който любезно се съгласи да напръскам неговата ръка! Ами, да ви кажа... прекрасен! Много ми хареса и нямам търпение, да го пробвам и върху себе си! Изненадата ми беше, че този дамски парфюм, стои толкова красиво на мъж! Ирисът, за мен е капризна нотка и много често ми "тежи", но тук не го усетих така. Красив парфюм, много траен (донесох си блотери вкъщи, който още ухае), присъствен, интересен и различен от предишните, за моя радост! Съвсем случайно, на "островните" щандове, мернах нещо червено. Едно от най - красивите парфюмни шишета, които съм виждала! Парфюмът - прелест! Прилича на предишните два, но е и различен! Ако сте го коментирали, съм пропуснала! За мен беше откритие и много приятна изненада! Не мога да ви го "разкажа" и за него ще отида отново! Ей сега... той е... Ginza Intense Shiseido!
https://www.fragrantica.com/perfume/Shiseido/Ginza-Intense-78993.html Видях, че е споменат в другата тема. Вчера в магазина, 50 мл. стуваха 131 лева. Ех, парфюмите...толкова са лесни за "общуване", не е като с хората! Не се сърдят, че не им обръщаш внимание... Стоят си кротко и ако посегнеш към тях, ти дават всичко най - красиво, което имат и те правят щастлив!

Последна редакция: пт, 07 апр 2023, 10:09 от Magda Dimitrova

# 56
  • Мнения: 531
Здравейте и аз с въпрос за новия Нарцисо.Тези от вас ,който са го пробвали,намират ли прилика  с по старите версии.Видях,че го има в Притишоп,а ще има намаление тази вечер там..В нашия град няма къде да го пробвам,затова да попитам.Имам ли нужда от него,ако имам тези варианти?  

# 57
  • Мнения: 7 010
Maya Zhelyazkova, писах по-нагоре в темата впечатления от него. Наподобява Modern muse na Estee Lauder, което за мен е олекотена версия на for her Narcisso. Според мен, подчертавам, нямаш нужда. Но тествай и виж, при теб може да прозвучи другояче.

# 58
  • Мнения: 7 416
Maya Zhelyazkova, за какво намаление става дума? На всичко? На Нарцисо? В сайта ли на Pretty shop?

# 59
  • Мнения: X
Трябваше да има намаление снощи в Прити шоп от 22 до 00ч. Но сайта се бъгна, даваше ми грешка, по-късно не знам дали са го оправили. Някой успя ли да си поръча нещо и наистина ли беше -30% на всичко, или до -30%?

Общи условия

Активация на акаунт