Семинари на Юли Тонкин

  • 6 158
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Преди време попаднах на това видео, не знам има ли нещо вярно в казаното от бащата на  жена му обаче.
https://youtu.be/mDX8Tqa-Iiw

 Да, гледала съм го, но и бащата не ми направи добро впечатление - с извънбрачно дете от друга, не се учудвам, че майката и дъщерята са го намразили толкова.

# 16
  • До морето
  • Мнения: 7 121
Винаги съм се отвращавала от това как когато някой стане популярен, се намира някой негов роднина да обясни на хората, какъв боклук е всъщност. Всяка холивудска звезда има по един такъв в семейството.

# 17
  • София
  • Мнения: 65
Юлката е поредният шменти капели момък, който храни хората с неприложими идеийки за бизнес, успех и парички. Но докато има балами, които да му се връзват, ще има и такива като него.
Има една готвачка Ани, която има кулинарен канал в тубата с доста последователи, която беше ходила на семинар при Юлката.
Същата Ани после беше споделила, че този семинар ѝ е преобърнал живота на 360 градуса...

# 18
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Юлката е поредният шменти капели момък, който храни хората с неприложими идеийки за бизнес, успех и парички. Но докато има балами, които да му се връзват, ще има и такива като него.
Има една готвачка Ани, която има кулинарен канал в тубата с доста последователи, която беше ходила на семинар при Юлката.
Същата Ани после беше споделила, че този семинар ѝ е преобърнал живота на 360 градуса...

Ако беше спестила 360-те градуса и щяхме да ѝ повярваме.            Smile

# 19
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Това е често срещана грешка на хора, които са на Вие с математиката. Да кажат 360 градуса вместо 180.

# 20
  • Мнения: X
Ма мале, Тонкин и бизнеса с недвижими имоти ли подхвана сега? Кога влезе в топ 5 на най-успешните инвеститори в БГ, та да му гласувам кредит доверие за негов семинар по въпроса?!

Имам принципи - не търся съвет от хора без доказан успех в областта, такива с лопата да ги ринеш под път и над път, тип експерт по всичко, а всъщност..

Последна редакция: чт, 27 апр 2023, 05:36 от Анонимен

# 21
  • Мнения: 4 250
Как няма да се довериш на Тонкин  по въпросите с имотите?
Та той изкупи на цяла София апартаментите 😂.
Напоследък във фейсбук ми излизат негови видеа и само за апартаменти говори, колко и къде купил, имал, ремонтирал, инвестирал и ей такива, но не го слушам и не му знам в детайли историята 🤭.

# 22
  • До морето
  • Мнения: 7 121
Дето купил стария модел Ауди вместо новия и с разликата от парите +МАЛЪК кредит купил 20 едностайни на зелено? И аз съм го гледала това 🙄

# 23
  • Мнения: X
О, така ли! В такъв случай би следвало като изключително успешен предприемач и инвеститор да предлага безплатно съдържание с ноу-хау, ей така, просто от любов към споделяне на знанията си с хората, или да дарява всички приходи от семинари за благородни каузи. Виждала съм не един или двама действително успешни в дадена област да процедират така - не генерират капитал от семинари - не им е необходимо.

Последна редакция: чт, 27 апр 2023, 05:51 от Анонимен

# 24
  • Мнения: 38
Дето купил стария модел Ауди вместо новия и с разликата от парите +МАЛЪК кредит купил 20 едностайни на зелено? И аз съм го гледала това 🙄
  Да, и на мен това с 20-те апартамента ми дойде в повече, като са на зелено, как ги отдава под наем, че ипотеката да се покрива от наеми. Въобще, толкова успешен и заможен, а живее в къща под наем, за която обяснява, че никога не бил купил, тъй като финансово не било изгодно - по-добре 20 малки апартамента. Все изтъква някакви умни и успешни хора за приятели, ама гледам, че тези хора все пътуват и се забавляват, а той само се чуди какъв семинар да измисли.

# 25
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 708
Направо съм повярвала, че е купил 20 жилища ей така.

# 26
  • Мнения: 33
Абсолютен измамник.
Joy По-лошото е,че  има хиляди заблудени, които хвърлят по 250 лв на семинар .
Да бяха ходили на училище/ университет щеше да им излезе по-евтино. Joy

# 27
  • Мнения: X
Слушах от любопитство някакво клипче, където Тонкин обяснява как 17-годишното му неопитно аз се наложило над важна клечка в имотния бизнес и само стоя и си мисля "даа, повярвах". Историята разказана в стил приказка от хиляда и една нощ. Той така ли говори по семинарите си?!

Преди таргетираше и взимаше парите на объркани души с "Несеминарът", сега на кандидат имотни крале - милионери, които искат да правят портфолио от 20+ мезонета за под наем и айляк живот да касират само наеми. Мда, то така става. Съжалявам, но такива като псевдо гурута и "специалисти" като Тонкин и Кобилкина винаги са ми били крайно неприятни, да се изкажа меко.

# 28
  • Мнения: 9 152
Видях, че в сайта/блога на съпругата си пък се подвизава като " медицинско лице". Нали е завършил фармация.
Чудя се, кого лъже?
Нито сме милиарди- шепа народ сме, нито сме толкова глупави.
Обещава ни се по- балансиран и щастлив живот. Обещава ни се промяна! Типичните кукички.
Друг е въпроса, за каква точно промяна става дума, имаме ли нужда от нея, какво би ни донесла в дългосрочен план предлагата от тях промяна. Реална ли е тя или имагинерна. Все едно от тях зависи нашият живот!

Малко хора биха разпознали измамата. Понеже за всеки думата щастие е притегателна.

# 29
  • Мнения: 10 414
За съжаление хората все се надяват, че има някакъв начин с малко усилия да постигнеш нещо голямо и си мислят, че има някаква тайна за това.
Този манталитет обяснява и бумът на екстрасенсите преди години - къде е да ходиш по изследвания и по лекари, да пиеш лекарства и да спазваш диети, къде е някой да размаха ръце над теб и - хоп! оздравял си. На този принцип са и финансовите пирамиди - влагаш почти нищо, взимаш много. Та и тия семинари - вместо да се бъхтиш в някой университет пет години, в този семинар ти дават разковничето срещу малко пари и няколко часа.

Общи условия

Активация на акаунт