Лидл 174 - априлска цветна

  • 81 862
  • 1 321
  •   1
Отговори
# 1 275
  • София
  • Мнения: 23 080
Наси, когато не мога да намеря нещо в Лидл, питам първия служител който срещна в магазина. Нали са със слушалки, веднага пита някой и ми казва къде е или ме води до мястото. И в Кауфланд действам по същия начин.

# 1 276
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 926
Винаги се чудя, защо в брошурата предлагат продукт който не могат да осигурят или да осигурят достатъчно бройки.
Но търбият 1 +1 реклами ,лепенки на вратата.  Влезеш нищо.

За кафетата ще ида в др магазин той винаги е зареден.

# 1 277
  • Мнения: leet
В нашият филиал имаше доволно от сиренето.Взех от новия шоколад без захар и се одобри от всички.Другата седмица ще е италианска.

# 1 278
  • Мнения: 482
Марина, да не ме е яд за пудинга значи Joy А за изварения десерт - беше някакъв нов от промо седмицата, заедно с пудингите тогава. Нещо с лешник. В ПА имаме само ванилия и шоколад при нас.

# 1 279
  • София
  • Мнения: 14 868
Оризовият бар за 1 стотинка от скреча ми днес да не е следващата "спортна вода", която ще липсва утре.
😃 Взех си, вчера ми се падна.

# 1 280
  • Мнения: 6 916
Някой скоро да си е купувал или да има обикновения ръчен миксер на Silvercrest?
Имам нужда от отзиви дали си струва -  достатъчно мощен и дали е много шумен.

https://nemskistoki.bg/image/cache/catalog/products/4056232935029-1000x1000w.jpeg
Аз го харесвам. Като мощност е ок, като шум не мога да оценя, понеже ползвам основно KitchenAid, a той е шумно зверче.

# 1 281
  • shumen
  • Мнения: 18 253
При нас беше само шоколад.

# 1 282
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
Стана ми смешно с тоя стикер "поради засилен интерес не можем да ви предложим ...".
Иначе като няма интерес да го предлагат... абе....

# 1 283
  • Мнения: 4 229
Взех от новия шоколад без захар и се одобри от всички.

Дали може да снимате съдържанието на шоколада?

# 1 284
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Силно се засилваме и на касите няма опашка. Новата Изненада на Лидл.
Днес обаче и селски хлебчета нямаше. Неизкъпан служител след консултации по слушалки ме уведоми.

# 1 285
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
По тия слушалки и такива глупости съм ги чувала да си говорят...

# 1 286
  • Мнения: 111
Според мен по-скоро се купува доста над очакванията им, като чета ижс това сирене ..как в едно семейство и двамата искат да купят, става си над 1.5 кг сирене ... та може би и ние клиентите сме трудно предвидими ..
Винаги се чудя, защо в брошурата предлагат продукт който не могат да осигурят или да осигурят достатъчно бройки.

# 1 287
  • Мнения: 4 229
В къщи се изяжда без проблем 1 кг сирене. Та 1.5 кг не ми изглежда много за семейство.

# 1 288
  • Мнения: 27 921
Е, ако сметнат, че доста голяма част от тези, които имат приложението, биха купили от сиренето...паk ще могат да предвидят по-добре количествата. Няма да се налага да изчисляват всяко семейство по колко кг сирене ще изяде, от колко члена се състои и т.н....😆😆😆

Последна редакция: ср, 03 май 2023, 04:26 от dolce miele

# 1 289
  • Мнения: 4 312
Може ли някой, който има машината за вакуумиране да ми каже къде лепи ? Смисъл трябва ли пликове да ги слагам на пластмасовите улийчета или лепи преди тях на лентата ? Не мога да я разбера къде лепи и правя голямо разширение на фолиото. По 2-3-4 пръста фолио имам от страна 🤣 така ли трябва да е

Общи условия

Активация на акаунт