Лидл 174 - априлска цветна

  • 81 861
  • 1 321
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 6 916
Крема сиренето с купон как е на вкус и текстура? Става ли за алтернатива на Филаделфия или на това в кръглите кутиики по 4,29?

# 1 291
  • Мнения: 2 826
Вчера реших да взема от кафего Голд и на каса излезе на редовна цена - 11.99. Отидохме с касиера да му покажа на регала, че е намалено и е 8.99. Оказа се, че това кафе, което е със златистата опаковка излиза на редовна цена, а другото в тютюневия  цвят с намалена, въпреки че и двете са Голд и са наредени на едно място.

Последна редакция: ср, 03 май 2023, 06:42 от ✿ 𝐀𝐯𝐚𝐥𝐨𝐧 ✿

# 1 292
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
Вчера реших да взема от кафего Голд и на каса излезе на редовна цена - 11.99. Отидохме с касиера да му покажа на регала, че е намалено и е 8.99. Оказа се, че това кафе, което е със златистата опаковка излиза на редовна цена, а другото в тютюневия  цвят с намалена, въпреки че и двете са Голд и са наредени на едно място.
Мдаа...  стратегия. Кой гледАл - гледАл, кой не....

# 1 293
  • Мнения: 3 199
Може ли някой, който има машината за вакуумиране да ми каже къде лепи ? Смисъл трябва ли пликове да ги слагам на пластмасовите улийчета или лепи преди тях на лентата ? Не мога да я разбера къде лепи и правя голямо разширение на фолиото. По 2-3-4 пръста фолио имам от страна 🤣 така ли трябва да е
Сама си отговаряш на въпроса Wink На лентата лепи. Не оставяй такова разстояние.

# 1 294
  • Мнения: 3 098
+ 1 глас за черната лаваца. За мен това е най-доброто кафе арабика. Златната изобщо не ми допада, като вкус. В последно време и червената не ми харесва.
Напоследък и на мен ми се струва, че са развалили червената. Значи не се бъркам. Rolling Eyes

# 1 295
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 466
Вчера реших да взема от кафего Голд и на каса излезе на редовна цена - 11.99. Отидохме с касиера да му покажа на регала, че е намалено и е 8.99. Оказа се, че това кафе, което е със златистата опаковка излиза на редовна цена, а другото в тютюневия  цвят с намалена, въпреки че и двете са Голд и са наредени на едно място.
аз имах сходен проблем с бира. оказа се, че промоционалната е с изтичащ срок на годност.
вярно е, че тя беше и на друго място поставена.
на външен вид всичко е  еднакво. само срока е различен. гледане и питане му е майката Smiley

# 1 296
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Може ли някой да покаже кой е този новият шоколад без захар? Благодаря!

# 1 297
# 1 298
  • София
  • Мнения: 23 080
По тия слушалки и такива глупости съм ги чувала да си говорят...

И аз. И не ги интересува, че са на каса, че има клиенти пред тях  или зареждат стока и си говорят, говорят странични неща, които не са свързани с продуктите и Лидл. Ползват ги за телефон.

# 1 299
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
stonefaced, много благодаря ! Имам инсулинова резистентност и бих погледнала състава му , поне за онези дни в които полудявам за нещо сладичко.

# 1 300
  • Мнения: 5 109
stonefaced, много благодаря ! Имам инсулинова резистентност и бих погледнала състава му , поне за онези дни в които полудявам за нещо сладичко.

Пише "подсладители, малтитол" и тн. В този ред. Взех да го пробвам и аз, но не съм го отваряла още.

# 1 301
  • Мнения: 4 827
Това , че е без захар не го прави по- удачен избор . Ок, сладост докарват с някакви подсладители, но консистенцията се губи и , за да придобие вид заместват обем захар с обем мазнина и уж диетичния ефект отива по дяволите. По-добре си вземете нормален черен шоколад с над 70% какаова маса.

    Последна редакция: ср, 03 май 2023, 14:37 от ccvet

    # 1 302
    • Mostly in my mind
    • Мнения: 8 824
    По тия слушалки и такива глупости съм ги чувала да си говорят...

    И аз. И не ги интересува, че са на каса, че има клиенти пред тях  или зареждат стока и си говорят, говорят странични неща, които не са свързани с продуктите и Лидл. Ползват ги за телефон.
    Абсолютно не ги интересува и не се съобразяват!

    # 1 303
    • Мнения: 20 238
    Зечова, тези подсладители не са добър избор, по добре си вземи шоколад с по-голям процент какао. Има един на същата марка, тъмно лилава опаковка, който е по бюджетен.
    Полудяването ти за нещо сладичко говори че храненето не ти е добре, виж поработи в тази посока. 🤔

    Последна редакция: ср, 03 май 2023, 12:39 от Lemy

    # 1 304
    • Мнения: 36 908
    Майка ми е с диабет и си взима (с какао също).

    Общи условия

    Активация на акаунт