Крусти - лекували ли сте, с какво?

  • 2 094
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 401
Аз пък почти ги преборих с кремчето на Клоран. Мисля че струваше около10 лв.   bouquet

# 16
  • Мнения: 8 505
Не съм лекувала,не ги смятам за болест.
Две вечери преди баня намазвах главата на дъщеря си с бебешкото олио и след около 30-ина мин разресвах с гребен.

# 17
  • Мнения: 1 555
Има специални кремчета за крусти на Мустела, на Клоран и май тези знам ! Ефикасни са много !!!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Не мисля, че крустите са болест, а нормален етап от развитието на бебето.
Моята принцеса имаше такива и вече почти изчезнаха. Не съм ги мазала с нищо, дори не съм й разресвала косата след баня.
Иначе знам, че кремчето Линола-фет е ефикасно в този случай. Моя приятелка с него махна крустите от главичката на бебето си.

# 19
  • Мнения: 1 440
Чувала съм добри отзиви за кремчето на Мустела, но аз лично мажех с олиото й преди баня и после само разресвах и за около седмица минаха.

# 20
  • Мнения: 2 897
И аз ползвам на Мустела. Много е добро.Peace

И аз.Свърши отлична работа. Peace

# 21
  • Мнения: 2 271
Че не е болест така е,но че е нормален етап от развитието на детето не съм съгласна.При втриване на бебешкото олио в главичката/косичката и четкане след всяка баня такива гадурийки не се получават!Това е неправилно поддържане хигиената на главичката на бебето!!!

# 22
  • Мнения: 1 883
Не мисля, че крустите са болест, а нормален етап от развитието на бебето.

Не само на бебето . Малката ми щерка е почти на 2 г и все още периодично излизат  ooooh!

# 23
  • Мнения: 949
Не съм лекувала,не ги смятам за болест.
Две вечери преди баня намазвах главата на дъщеря си с бебешкото олио и след около 30-ина мин разресвах с гребен.
[/quote
Е,при моят син беше малко по вече от 2 вечери,но все пак и аз така ги махнах!

Общи условия

Активация на акаунт