А чухте ли, че зарята на площад Батенберг не беше за простолюдие?

  • 5 819
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
Това е една ужасно актуална тема.
За кучета и котки може, за прасета не може.

# 16
  • Мнения: 2 401
Когато прочетох поста си казах "Боже с какви глупости се занимават хората".   Не можех да повярвам, че и  до ТВ сте стигнали за това, сега гледайки предаването още повече онемявам. Европейци и по-малко европейци....хмм. Не разбирам..

# 17
  • Мнения: 6 167
тя пък една заря беше- дим и пушилка.
Може ли толкова пари да се дадат на вятъра, че и на чежденец при това.
Поредната идиотщина.

ех, аз пък с такава гордост показвам тук снимки от зарята.
ето и за теб, може да си промениш мнението за идиотщината.



# 18
  • Мнения: 8 463
Гледам в момента.Така се оправдават полицаите,че нямам думи.Хубава работа,ама....не европейска.

# 19
  • Мнения: 803
Гледам в момента.Така се оправдават полицаите,че нямам думи.Хубава работа,ама....не европейска.

Като присъстват полицаите - защо са там?
Като ги няма - защо не си вършат работата и защо плащаме данъци?
 Tired

# 20
  • Мнения: 1 951
Не съм била там.Не мога да коментирам.
Само ще кажа,че ми се повдига от държанието на Милен Цветков и някой от гостите му.

# 21
  • Мнения: 8 463
Не защо са там?А как се оправдават?Че човекът едва ли не бил в амнезия?Мисля,че ясно го написах!И че не бил пред Природонаучния ,а някъде на Марс-един вид и той не знаел къде бил.Ами не ми прозвуча убедително,ама никак.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 271
Гледам в момента.Така се оправдават полицаите,че нямам думи.Хубава работа,ама....не европейска.

Като присъстват полицаите - защо са там?
Като ги няма - защо не си вършат работата и защо плащаме данъци?
 Tired
Не е въпроса защо са там. Хубаво е, че са там. Въпроса е за какво са там!!! Май по-добра работа щяха да свършат едни яки ограждения и обяснителни табели...

# 23
  • Мнения: 7 112
За първи път ми прави впечатление колко налудничав е Милен Цветков.

# 24
  • Мнения: 5 393


Като присъстват полицаите - защо са там?
Като ги няма - защо не си вършат работата и защо плащаме данъци?
 Tired
Не става въпрос за това, никой не оспорва нуждата от тях там.Въпроса е, че продължават да са "милиционери" , а не"полицаи". Мълчат като темерути, не дават никаква информация, не помагат.Полицаят служи на обществото-трябва да има желание да помага, а не само да дебне.Трябва да бъде любезен и отзивчив, а не само строг и подозрителен.
И много се издразних на тоя дето се обади по телефона да обяснява в Англия как се стояло на 3 метра от полицаите.Ми живяла съм в Англия 4 години и въобще няма такова нещо.Без проблем можеш да отидеш и да попиташ нещо, да те упътят, случвало ми се е и да ме закарат до там където отивам-ако нямат работа разбира се.Много са любезни, което не им пречи да държат всичко и всички под око. А нашите тука....."Не можете да минете и тва е".  Crossing Arms

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623
Сега виждам темата иначе мъжът ти
веднага го познах и се зачудих за
 какво иде реч. Изгледах всичко
и ви поздравявам за изразената
гражданска позиция  Hug
За пореден път се убеждавам, че
когато ни казват " Добро утро "
трябва да погледнем дали е
изгряло слънцето.
Бързо оздравяване !!!

# 26
  • Мнения: 803
Не защо са там?А как се оправдават?Че човекът едва ли не бил в амнезия?Мисля,че ясно го написах!И че не бил пред Природонаучния ,а някъде на Марс-един вид и той не знаел къде бил.Ами не ми прозвуча убедително,ама никак.

Гостът в студиото сам каза, че е имало коли с мегафони, които са насочвали.
Според мен главната функция на полицаите, които са на подобни мероприятия е да осигуряват сигурността на присъстващите и да следят за безредици. И аз не мисля, че се оправдават - опитваха се да изкажат позицията си, но нямаше кой да ги изслуша.
 

# 27
  • Мнения: 418
Ние влязохме без проблем. Не знам точно в колко часа, но мисля, че беше след 22.30, свиреха Щурците. Влязохме от към Руската черква. Не носехме нищо, даже не ни спряха и за проверка, което много ме изненада. Пред голямата сцена беше пълно с хора едвам си проправихме път до по-малката. Там имаше значително по-малко хора. Даже имаше място и играхме хора. Към 23.30 вече нямаше място да се обърнеш. Зарята и светлините ми харесаха много. С обръщението на президента се изложиха, първо нямаше картина, после звук, а накрая и звук и картина. Оправиха го и проточиха след 24 часа. Дунавско хора не се игра, просто нямаше грам място. След това почнаха с поздрави за приемането ни в ЕС. Бяха дълги и оттекчителни, от съвсем непознати хора срещани по улиците в европейските държави, хората почнаха да се разотиват. Добро впечатление ми направи това, че нямаше изобщо пиратки и просташки изцепки. Това са мойте впечатления, даже и не съм разбрала, че са връщали хора.

 

# 28
  • Мнения: 7 640
Лени, много са хбави снимките, ама ако знаеш какъв смог и смрад беше и на моменти доста апокалиптично изглеждаше- някако зарево, супер странно Confused

# 29
  • Мнения: 4 176


Гостът в студиото сам каза, че е имало коли с мегафони, които са насочвали.
Според мен главната функция на полицаите, които са на подобни мероприятия е да осигуряват сигурността на присъстващите и да следят за безредици. И аз не мисля, че се оправдават - опитваха се да изкажат позицията си, но нямаше кой да ги изслуша.
 
Да, имаше полицаи с мегафони, но те НАПЪТСТВАХА КОЛИТЕ. Обясняваха кой булевард/улица е затворен и от къде да минават.
Сега да кажа по-точно.
Значи отиваме ние в 11:05. По телевизията бяхме чули, че ще има 13 входа, че ще се пуска до 11:30. После щели да загасят осветлението.
Когато отидохме гледахме хора да вървят хаотично във всички посоки. Спряхме няколко човека да питаме на къде са тръгнали и къде пускат, а те казаха че идват от пред Народния театър и било затворено и се запътили към Руската църква, където и ние видяхме, че не пускат и се запътихме към Природо-научния музей, където вече попитахме и полицай . Той отговори със свиване на рамене и каза, че най-вероятно никъде, защото е препълнено било.
Ние нямаме претенции за охраната и това, че са определили определн брой зрители, а с/у това, че никой никъде не каза за това. Все пак е Нова година. Зарязали сме софрата и семейства, за да видим това шоу. Да бяха казали, че ще пускат до 10:30ч. ( едни познати са влезлии в толкова и после не са пускали) Така казаха.
Съгласна съм, че полицаите не са информация, но да бяха сложили табели.
И все пак кои бяха тези 13 входа? Някой знае ли? newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy
Шоуто може и да е било хубаво, но организацията определено нещо и куцаше.

Да бяха казали просто. А и след като питахме няколко полицая и не получихме отговор кой да питаме? Следвахме тълпата като малоумни. Накрая решихме да отидем по най-бърз начин в 11:55 към Алея Яворов. Да не мислите, че ни беше хубаво?

Общи условия

Активация на акаунт