Докоснете се до последната иновация на La Roche-Posay - Cicaplast B5 серум

  • 8 956
  • 398
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 998
Кожата  ми е мазна, особенно в т-зоната, почиствам и хидратирам ежедневно.

# 61
  • Мнения: 240
Кожата ми е нормална,  през зимата леко суха. Ползвам козметика, серуми, кремове, мицеларна вода. Досега не съм ползвала продукти oт серията Cicaplast B5, но с удоволствие бих ги пробвала!

# 62
  • Мнения: 1 776
Кожата ми е изключително суха, през студения период още повече се изсушава сякаш. Използвам хидратиращи продукти, но серията Cicaplast не съм използвала.

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 442
Кожата ми е смесена и силно чувствителна. Използвам основно продукти на ЛаРош. Cicaplast съм използвала повечето продукти от серията и са невероятни. Препоръчвам с две ръце за хора с чувствителна кожа всички продукти на марката!

# 64
  • Мнения: 7 325
Кожата ми е смесен тип, през лятото има доста сухи участъци и освен сленцезащита се налага и хидратация.
Не съм ползвала продукти от тази серия.

# 65
  • Мнения: 1 207
Кожата ми е суха към чувствителна, използвам хидратиращи и слънцезащитни кремове, т.к.ми излизах и петна. Не съм ползвала продукти от тази серия.

# 66
  • Мнения: 5 732
Кожата ми е комбинирана.
Използвам продукти най-често за хидратация и витамин , разбира се и винаги слънцезащита.
Продукти на La Roche-Posay съм използвала, но тази серия конкретно не съм.

# 67
  • Мнения: 1 355
Не съм използвала до сега продукти от тази серия и с радост бих ги пробвала. Моята кожа е смесена, като около носа често имам зачервяване.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 261
Кожата ми е нормална, дехидратирана, на места с увеличени пори.
Използвам мицеларна вода, двуфазен лосион за почистване. Имам и серуми, подхранващи олио, тоник, но ги ползвам от време на време.
Не съм ползвала продукти от серията.

# 69
  • Мнения: leet
Кожата на лицето ми е смесен тип.Използвам козметика според нуждата,сега съм с крем с фактор 50 през деня,а нощния хидратиращ.Не съм ползвала козметика от серията!

# 70
  • Мнения: 2 770
Кожата ми е суха. Ползвам козметика, която отговаря на нуждите на кожата ми. Досега не съм ползвала продукти oт серията Cicaplast B5, но с удоволствие бих пробвала.

# 71
  • Елхово
  • Мнения: 1 414
Продукти от тази серия не съв ползвала! Кожата ми е смесен тип с пигментни петна. Ползвам серуми и крем с такава насоченост, а също и слънцезащитна.

# 72
  • Мнения: 871
Кожата ми е суха и чуствителна. Използвам козметика в тази посока, термална вода, крем, слънцезащита. Не съм използвала от тази серия продукт, но бих пробвала.

# 73
  • Мнения: 2 696
Моята кожа е суха и чувствителна. За поддържането и използвам подходяща козметика на Nivea. Досега не съм използвала Cicaplast B5, но с удоволствие бих опитала този продукт.

# 74
  • Мнения: 3 662
Кожата ми е нормална към смесена, ползвала съм продукти на La Roche-Posay от серията Lipicar, Rosaliac, термалната вода, както и на Cicaplast крема за ръце. Изключително съм доволна, сигурна съм че и новият серум ще е със същото високо качество като всичко останало.

Общи условия

Активация на акаунт