Докоснете се до последната иновация на La Roche-Posay - Cicaplast B5 серум

  • 8 798
  • 398
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 804
Кожата ми е суха и чувствителна. Използвам хидратиращи и подхранващи продукти. Използвала съм продукти от серията и съм доволна, затова и с удоволствие и желание се включвам в темата.

# 46
  • Мнения: 265
Кожата ми е суха и раздразнена, често и възпалена с червени петна. Не съм използвала продукти от серията, но с удоволствие бих тествала.

# 47
  • Мнения: 611
Суха и доста чувствителна е кожата ми напоследък. Не съм използвала продукти от серията.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Имам суха кожа и през зимния период се изсушава повече. Ползвам козметика, която отговаря на нуждите на кожата ми. Досега не съм ползвала продукти oт серията Cicaplast B5, но с удоволствие бих ги пробвала!

# 49
  • Мнения: 1 043
Кожата ми е смесен тип. Ползвам козметика, която отговаря на нуждите на кожата ми. Не съм ползвала продукти oт серията Cicaplast B5.

# 50
  • Мнения: 8 481
Суха и чувствителна е кожата ми. Ползвам добре хидратиращи кремове и лосиони, както и измивни средства, които не изсушават кожата. Досега не съм ползвала продукти от серията Cicaplast B5.

# 51
  • Мнения: 79
Кожата ми е нормална към мазна, склонна към акне, с разширени пори. Използвала съм различни продукти на La roche Posay, а по специално Blaume B5 за кожни раздразнение при мен и детето. За поддържане на здрава и красива кожа ежемесечно посещавам козметик, използвам ексфолианти, маски и мицеларни води.

# 52
  • София
  • Мнения: 13 477
Кожата ми е смесена към суха.
Основните правила при грижата ми включват почистване, хидратиране, подхранване и предпазване.
Не съм пробвала конкретната серия, но бих с удоволствие.

# 53
  • Мнения: 819
Кожата ми е суха , което изисква непрекъснато да ползвам хидратираща козметика, да я почиствам с тоник или лосион и два пъти-сутрин и вечер да ползвам   крем.

# 54
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 870
Кожата ми е нормална, използвам хидратиращ нощен крем

# 55
  • София
  • Мнения: 12 503
Кожата ми е чувствителна и смесена. Хидратирам я, ползвам натурални води и тоници за подхранване.

# 56
  • Мнения: 98
Кожата ми е суха, като в зимния период се образуват и "лишеи" и петна. Не съм използвала продукт от серията Cicaplast, но бих се радвала да опитам.

# 57
  • Мнения: 299
Кожата на лицето ми е със себорея. Ползвала съм много видове кремове и серуми, La Roche мисля, че не съм. Грижа се за нея като използвам крем с цинк, но кожата вече привикна и трябва да пробвам нещо друго.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 008
Кожата ми е смесена, с пигментни петна. Грижата ви е почистване и хидратация. Независимо от сезона ползвам крем със слънцедащитен фактор.
Все още не съм ползвала продукти от тази серия.

# 59
  • Мнения: 154
Кожата на лицето ми е силно чувствителна, а в по-студените месеци и суха. Опитвам се се справя с тези проблеми като ползвам продукти с хидратиращи и успокояващи съставки. Крема Cicaplast baume B5+ ми е голям помощник

Общи условия

Активация на акаунт