Стоматологична клиника в Истанбул

  • 14 639
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте,някой ползвал ли е услугите на някоя стоматологична клиника в Истанбул -импланти и ,цирконий .Моля за контакти и мнения

# 1
  • Мнения: 3
Здравейте,някой ползвал ли е услугите на някоя стоматологична клиника в Истанбул -импланти и ,цирконий .Моля за контакти и мнения
В Истанбул не, но имам опит с клиника в гр. Чорлу. По-близо е.

# 2
  • София
  • Мнения: 990
Ще ви дам съвет да внимавате с денталния туризъм в Турция. За да могат да си позволят по-добрата цена, често се получава работа на конвейр.Хората се впечатляват , че цената на цирониева корона в Турция е двойно по-евтина, но когато ви изпилят всички зъби и ви направят така наречената подкова, вие плащате 12 или 14 циркониеви корони, а реално вие нямате нужда от толкова. Подковите са грозни, защото короните са в блок, така е по-лесно да ви ги сложат и да си тръгнете и да седне следващият. Истински красивите корони са отделните корони, но често , ако човек цял живот е имал не особено красиви зъби, дори това му се вижда невероятно.
  Ако примерно живеете в Турция или карате лятото там за 2-3 месеца,или знаете турски, няма нищо лошо да намерите някой зъболекар да ви направи зъбите, но не ходете в клиниките, в които се рекламира дентален туризъм, това е моят съвет.

# 3
  • Мнения: 16
Не търся евтина клиника ,която работи на конвер ...по скоро бих се съгласила да ходя по дълго време ,но да си реша проблема . С циркониеви коронки съм от 12 год ,не са цяла подкова ,а са разделени на групи по 2 ,но вече са за подмяна .Направих консултация тук с няколко от известните ни зъболекари ,но нещо им нямам доверие.Ако имате информация и впечетления от конкретен зъболекар или клиника в Истанбул бих ви била много благодарна

# 4
  • София
  • Мнения: 990
В Турция, както и у нас има добри зъболекари. Мисля, че това с доверието идва от това, че в Турция и като цяло в изтока по-добре знаят как да обслужат клиента, помислете дали не се заблуждавате, че им имате доверие, за дето има кой да ви отвори вратата, има къде да си паркирате колата, ако зъболекарят закъснява-рецепциониста ще ви направи второ кафе или ще слезне до магазинчето да ви взема Кока-кола, ако нямат в хладилника си. В България това рядко се прави и то не само в стоматологията. Като съвет мога да дам, ако сте избрали Турция-да не е  в клиника, която рекламира дентален туризъм, там просто бизнес модела е такъв, в който пациента да се обработи възможно в най-кратък период. Ще ви кажа едно име, което гарантира качество, бил съм на негови обучения преди, води лекции по целия свят, което гарантира , че е в топ 1 процента на зъболекарите там. Името му е Серхат Кьокен, но на турски се пише много особено и ще трябва да ползвате гугъл преводача сигурно , за да го намерите.

# 5
  • Мнения: 3
Не търся евтина клиника ,която работи на конвер ...по скоро бих се съгласила да ходя по дълго време ,но да си реша проблема . С циркониеви коронки съм от 12 год ,не са цяла подкова ,а са разделени на групи по 2 ,но вече са за подмяна .Направих консултация тук с няколко от известните ни зъболекари ,но нещо им нямам доверие.Ако имате информация и впечетления от конкретен зъболекар или клиника в Истанбул бих ви била много благодарна

Аз отидох в клиника Тракиядент в гр. Чорлу и съм доволна от отношението и вниманието. Свържете с тях и опитайте ако искате.

# 6
  • Мнения: 16
В Турция, както и у нас има добри зъболекари. Мисля, че това с доверието идва от това, че в Турция и като цяло в изтока по-добре знаят как да обслужат клиента, помислете дали не се заблуждавате, че им имате доверие, за дето има кой да ви отвори вратата, има къде да си паркирате колата, ако зъболекарят закъснява-рецепциониста ще ви направи второ кафе или ще слезне до магазинчето да ви взема Кока-кола, ако нямат в хладилника си. В България това рядко се прави и то не само в стоматологията. Като съвет мога да дам, ако сте избрали Турция-да не е  в клиника, която рекламира дентален туризъм, там просто бизнес модела е такъв, в който пациента да се обработи възможно в най-кратък период. Ще ви кажа едно име, което гарантира качество, бил съм на негови обучения преди, води лекции по целия свят, което гарантира , че е в топ 1 процента на зъболекарите там. Името му е Серхат Кьокен, но на турски се пише много особено и ще трябва да ползвате гугъл преводача сигурно , за да го намерите.
Благодаря Ви много....и аз попаднах на добри отзиви за същия зъболекар ,възнамерявам да се свържа с него .

# 7
  • Мнения: 1
Изключително разочаровани сме от услугата.

Съпругът ми пътува до Турция на 27.04 с предварителна уговорка за поставяне на корони. След пристигането му обаче лекарят заявява, че не става за корони, а за импланти, като цената се променя драстично. Това е нещо, което трябва да се уточни предварително, а не на място.

Още по-притеснително беше предложението да се извадят зъбите веднага и на следващия ден да се поставят импланти, без да се направят необходимите изследвания и без време за възстановяване. Това буди сериозни съмнения относно подхода и професионализма.

След като той отказа процедурата, беше принуден да заплати 750€ за трансфер и хотел, които реално не е използвал. В крайна сметка загубихме над 1000€ без да получим реална услуга.

Очаквахме коректност и прозрачност, но за съжаление останахме с обратното впечатление. Препоръчвам на всеки да бъде много внимателен и да изясни абсолютно всички детайли предварително.

НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 990
Изключително разочаровани сме от услугата.

Съпругът ми пътува до Турция на 27.04 с предварителна уговорка за поставяне на корони. След пристигането му обаче лекарят заявява, че не става за корони, а за импланти, като цената се променя драстично. Това е нещо, което трябва да се уточни предварително, а не на място.

Още по-притеснително беше предложението да се извадят зъбите веднага и на следващия ден да се поставят импланти, без да се направят необходимите изследвания и без време за възстановяване. Това буди сериозни съмнения относно подхода и професионализма.

След като той отказа процедурата, беше принуден да заплати 750€ за трансфер и хотел, които реално не е използвал. В крайна сметка загубихме над 1000€ без да получим реална услуга.

Очаквахме коректност и прозрачност, но за съжаление останахме с обратното впечатление. Препоръчвам на всеки да бъде много внимателен и да изясни абсолютно всички детайли предварително.

НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!!!!
Евтиното излиза скъпо. Става дума за здраве тук. Толкова ли е трудно да гледате отзиви, репутация, коментари, групи във фейсбук. Не бъдете толкова лекомислени за здравето си. И най-важното, запомненете го. Добрият зъболекар, независимо дали е в България или Турция, никога не прави промоции, реклами, не се моли на хората да го изберат и не отговаря на всеки малоумен коментар cena i kade se namirate  с : Писахме ви на лично съобщение.

# 9
  • Мнения: 326
Здравейте, обмислям цялостно лечение в Турция, без значение дали в Истанбул Чорлу или Текирдаг.Моля за препоръки към наистина свястна клиника,не към обучаващи се млади лекари.Гледам да избягвам масово рекламираните във социалните мрежи. Благодаря ви предварително.

# 10
  • София
  • Мнения: 990
Здравейте, обмислям цялостно лечение в Турция, без значение дали в Истанбул Чорлу или Текирдаг.Моля за препоръки към наистина свястна клиника,не към обучаващи се млади лекари.Гледам да избягвам масово рекламираните във социалните мрежи. Благодаря ви предварително.
Ще опитам аз да дам препоръка. Как да разпознаете добрата клиника.
1. Добрата клиника няма агресивна реклама.
2.Добрата клиника не се цели в хора, които години наред са съсипвали здравето си  и са толкова глупави да вярват, че може да отидат до Истанбул за 4 дни и всички да стане за 48-72 часа
3. Добрата клиника не отговаря на всеки , който пита cena i kade se namirate с Писахме ви на лично съобщение.
4.ДОбрата клиника , когато и гледате рекламата, показва зъбите и венците заедно и ако работата е добра, венците изглеждат точно така-бледорозови, красотата е в симетрията между бял зъб и розов венец. Ако клиниката скрива венеца , то това е защото грозните мостове, които правят навлизат в биологичното пространство и венецът изглежда възпален и зачервен и изглежда нехигиенично. Само ако някой се интересува-доктора, който споделих е руснак и взема 2000 долара на зъб, нарочно избрах чужденец, за да не направя непожелана реклама на някой топ български зъболекар.
Най-важно е последното, което споделих в снимка-зъбите да са нормално бели, и венците чисти и розови. Тези корони са добрите корони(или фасети)
 

# 11
  • Мнения: 135
Привет 😊 съвет за клиника в Истанбул предлагаща услуга Бондинг?

# 12
  • София
  • Мнения: 990
Привет 😊 съвет за клиника в Истанбул предлагаща услуга Бондинг?
Каква клиника в Истанбул да предлага бондинг? Клиниките в Истанбул целта им е да отидете и да си направите нещо, което става бързо.
Прецизния бондинг за да стане, трябва зъболекарят да отдели един цял ден за вас.
Познай как в Турция зъболекар ще седи цял ден с един пациент и ще занимава сестра и рецепционист.
Така че ако искаш бондинг-не в Турция и не евтино. Има доста добри специалисти в България.
Ако много държиш да е в Турция -виж доктор Refka Rmili, за пръв път пиша някакво име тука от години. Но да не си помисли някой, че е евтино, вижте инстаграма, цените са и доста високи, защото добрият зъболекар не е евтин. Нито в България, нито в Турция.

# 13
  • Мнения: 135
Привет 😊 съвет за клиника в Истанбул предлагаща услуга Бондинг?
Каква клиника в Истанбул да предлага бондинг? Клиниките в Истанбул целта им е да отидете и да си направите нещо, което става бързо.
Прецизния бондинг за да стане, трябва зъболекарят да отдели един цял ден за вас.
Познай как в Турция зъболекар ще седи цял ден с един пациент и ще занимава сестра и рецепционист.
Така че ако искаш бондинг-не в Турция и не евтино. Има доста добри специалисти в България.
Ако много държиш да е в Турция -виж доктор Refka Rmili, за пръв път пиша някакво име тука от години. Но да не си помисли някой, че е евтино, вижте инстаграма, цените са и доста високи, защото добрият зъболекар не е евтин. Нито в България, нито в Турция.

Никъде не съм споменала да е евтино🤷🏻♀😹 просто търся специалист , защото в Бг много се оплакват , като се дават пари поне да е както трябва,иначе благодаря ще видя докторката!🙌🏻

Общи условия

Активация на акаунт