корнфлекса калоричен ли е?

  • 2 364
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 672
Разбира се, че е!

# 16
  • Мнения: 63
Аз лично не ги харесвах, но по повод на здравословен проблем на сина ми, в резултат на което се налага да пази диета, лекар-ендокринолог ни препоръча това да е един от вариантите за здравословна закуска, но без сушени плодове и ядки.

# 17
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз лично не ги харесвах, но по повод на здравословен проблем на сина ми, в резултат на което се налага да пази диета, лекар-ендокринолог ни препоръча това да е един от вариантите за здравословна закуска, но без сушени плодове и ядки.

А как му ги правиш, с прясно или с кисело мляко?

# 18
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Ирка, знам че въпросът ти не е зададен към мен, но позволи ми да ти отговоря как аз ги ям Simple Smile С чаша топло прясно мляко или със 100-на грама кисело. И в двата варианта в вкусно Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 685
Може и с портокалов сок Peace

# 20
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Може и с портокалов сок Peace

Мен ми е малко странна тази комбинация, въпреки че половинката ми си яде мюслито с кисело мляко И портокалов сок Sick

# 21
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз също правя на децата корн-флейкса с прясно мляко, а мюслито с кисело, но понеже dalma написа, че ендокринолога им го е препоръчал, та затова се зачудих как е препоръчал да го правят с прясно или с кисело мляко, или няма значение!

# 22
  • Мнения: 63
Аз понеже в последно време нямам много време за четене и писане все пак да отговоря- с прясно мляко - нисък процент.

Общи условия

Активация на акаунт