хленчи насън през 30 мин/1ч

  • 2 478
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Може да е от зъби,може да си е такова детето,а да е от взимането на кръв и на мен не ми се вярва.Тук можем само да предполагаме.Трябва търпение,и това ще отмине. Peace

# 16
  • Мнения: 1 382
Ми ние сме така откакто се помним, като изключим някой нощи, в които спи 4-5 часа без да се буди. Все си мисля, че в началото бяха колики, а сега зъби, а и ние много го мачкаме. Педката изришно ни предупреди вечер да го оставяме спокоен, сам да си играе, без много похвърляния във въздуха, но таткото ни хич не чува. И това има значение :_)

# 17
  • София
  • Мнения: 5 758
Рахит съЩо може да е при4ина за ноЩно проплакване.
точно затова му взимаха кръв и изследванията показаха, че е ОК Rolling Eyes
И ние сме в отбора, започна се точно към 4 -ия месец и така до сега. Преди това спеше добре и ми се будеше по веднъж на вечер. При нас обаче избиват зъби непрекъснато и аз го оддавам на това. Между отделните зъби има паузи от по няколко дена до 2 седмици относителен мир и спокойствие през нощта и после циркът започва отново! Не се събужда, мрънка на сън, ако не го взема се разплаква, търка очи, върти си главата на всички страни все едно го сърби отзад гърба или нещо подобно, иска да суче, през деня няма апетит, абе същата история. Това се повтаря на вски час-вда, от които по половин час се приспиваме обратно, представете си за какво спане става въпрос, чувствам се като пребито куче!
разбирам те чудесно, и аз съм така от месец насам Tired

# 18
  • Мнения: 1 004
При нас това почна 7мия месец и продължи 3 месеца.
От момента в който почнаха да растат горните предни 2 зъба, до момента в който не пробиха.
При нас си беше от зъби. Събужданията бяха в интервал 15 мин до 2 часа и това 3 месеца без почивен ден. И аз бях полудяла, първо бях скапана, после изнервена и на прага да я запратя в стената и да се приключи с този рев, накрая вече ми беше все едно. Tired
Точно тогава се научи да заспива на гърда, защото само така се успокояваше и я предлагах на всяко събуждане. Точно тогава и свикна да спи при мен и така до сега.
 Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 5 758
Точно тогава и свикна да спи при мен и така до сега.
 Sad
и аз май правя същата грешка, но просто не мога да ставам през такива кратки интервали Embarassed

# 20
  • Мнения: 203
И аз за първи път го оставям да спи при мен на леглото, защото не мога да ставам на всеки половин час, не издържам! Но все пак гледам при първа възможност да го връщам в леглото му, да си знае мястото и да не се учи така, въпреки, че понякога следва моментално събуждане и пак отново приспиване. Но всички ме съветват, че момента със зъбите е критичен, бебетата го използват  и така много лесно се научавали да спят в леглото на майките си, а аз хич не искам!

# 21
  • Мнения: 376
Моето дете е много по голямо от твоето но все още се буди нощем. За съжаление има и такива деца . Винаги са ми казвали , като избият зъбките ще се кротне , като проходи ще се изморява повече и ще спи по добре , като стане на три ще се оправи , като тръгне на детска, е да ама засега не. Вярно , че доста разреди буденето но все още се буди и пие мляко. Живея с надеждата , че вече му е време да се кротне и се надявам бебето да не прилича на батко си .
Желая ти много търпение и здрави нерви. Написах всичко това не за да те плаша а за да видиш , че има и по зле от вас.
Лека вечер !!!

# 22
  • Мнения: 3 092
Точно тогава и свикна да спи при мен и така до сега.
 Sad
и аз май правя същата грешка, но просто не мога да ставам през такива кратки интервали Embarassed
стига - защо да го отчитаме като грешка - та и аз го правя в името на това да успея да събера сили за през деня.не искам да си представям безсънието до какви ситуации може да ни докара  Rolling EyesИ аз не искам да ми спи в леглото , но вече е момент на оцеляване буквално.Въпреки че е при мен пак не се наспивам.А ако не беше  #Crazy направо незнам.
Има и по-кротки деца , но дъщеря ми не е от тях какво да се прави  HugТова не е завинаги обаче.

# 23
  • Мнения: 214
Ние хленчихме първо до 3м. След което и въведох железен режим на хранене и сън и всичко беше супер. Но откакто никнат зъбите(вече имаме 1) е ад. А в момента е и болна(хрема) и smile3511. Педито каза, че при темпераментните деца е така. И било по-добре такова дете, отколкото вечно спящо и отнесено дете. Дано да е така. А и останових, че на даден етап кърмата не стига и спешно въведох някои храни. А по отношение на преместването съм на мнение, че леглото на мама и тате си е само тяхно(дори и с цената на съня). Иначе сутрин към 8 я награждавам с игра при мен

# 24
  • Мнения: 108
И ние сме в отбора, започна се точно към 4 -ия месец и така до сега. Преди това спеше добре и ми се будеше по веднъж на вечер. При нас обаче избиват зъби непрекъснато и аз го оддавам на това. Между отделните зъби има паузи от по няколко дена до 2 седмици относителен мир и спокойствие през нощта и после циркът започва отново! Не се събужда, мрънка на сън, ако не го взема се разплаква, търка очи, върти си главата на всички страни все едно го сърби отзад гърба или нещо подобно, иска да суче, през деня няма апетит, абе същата история. Това се повтаря на вски час-вда, от които по половин час се приспиваме обратно, представете си за какво спане става въпрос, чувствам се като пребито куче!

И ние сме на същото дередже - буди се повече от преди, спи до 3-4.00 часа непробудно и се почва - снощи примерно се събуди в 3.00, после в 4.10, после в 6.00, после в 7.30 ... и станахме  Confused.
Нашия татко дори вече стачкува - снощи спа в хола  Laughing - поне той да се е наспал, аз като не мога.

Общи условия

Активация на акаунт