Споделете личния си опит

  • 3 038
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
secretgarden, мисля, че корена е "расТе"  newsm78

а на корена му е пълен членът.
впрочем, раста се пише, но пораснал.

# 16
  • София
  • Мнения: 900
поклон Liska

  bouquet

# 17
  • Мнения: 830
като спре да играе игри на компютъра Laughing-моя още е детенце сладко Laughing

# 18
  • Мнения: 25 617
Не съм съгласна с определението на Касиди. Моят например никога не е бил чувствителен на тема "мама", но изобщо не мога да твърдя, че е пораснал.  newsm78
Според мен такова животно просто нЕма!  Naughty Първо майката се мъчи с него, като се умори, го шитне на жена му, пОти се и тя и тъкмо почне да й се струва, че аха дЯтито Ша пораснИ и нъц! онова ми ти чудо още повече започва да се вдетинява.  ooooh!
Тъй е било и тъй ще бъде, ами да стискаме зъби, че какво ли още ни чака...  #Crazy

ПП За който не ми вярва - малко спомени за доказателство: мъжО играе на компа, мъжО гледа мач, мъжО пуца с пиратки на НГ...
 Ай стига ви толкоз.  hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 1 105
като спре да играе игри на компютъра Laughing-моя още е детенце сладко Laughing

И моя, ама защо ли не ми е сладък?! Twisted Evil

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Когато е отговорен за децата си и за добруването им.
Това, че играе на компа и гърми с пиратки - бях кахър. Това не е белег за детинщина.  Stop

# 21
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
агнешко е моят, ама  кое ли е добре, не знам! ако вземе да ме мине по порастване, какво да го сменям ли?сериозно наскоро каза следното тъй като му бе  писнало от проблеми, проблемни клиенти, гадости и тн. и вика,4е е хубаво да си малък -дете, никакви проблеми нямаш- само игри и да си наяден и напит и сух, кеф! а сега я има отговорността за нас!

# 22
  • Мнения: 1 006
Нали знаете, има един лаф - на майката й трябват 20 години, за да превърне сина си от маймуна в човек.И в един момент се появява друга жена, която за 20 минути може отново да го превърне в маймуна. hahaha В този смисъл пораснал мъж би трябвало да е този, който успее да отвърне на удара и на двете и да направи сам от себе си човек, както и да не обръща внимание на конкуренцията между двете.

Не обичам абсолютно и крайно порасналите мъже, скучни са ми.Обичам мъже, които имат и осъзнават приоритетите, отговорностите и задълженията си, които имат близки и далечни планове, но имат и щурави и детински прояви понякога.Без последствия опасни за живота, разбира се. LaughingОбичам лигавщините.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
...един мъж се е превърнал в наистина такъв, когато спре да се обижда на тема " мама "  Laughing

Значи никога... Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 1 244
Абе май никога напълно, но разликата като че ли е в степента на вдетиняване. Кой игри, кой мама... моят например е на етапа "квот ми кажеш, винаги съм напук"  Grinning Тва на коя възраст отговаря?

# 25
  • Мнения: 1 006

... моят например е на етапа "квот ми кажеш, винаги съм напук"  Grinning Тва на коя възраст отговаря?


Отговаря на етапа, че ако постепенно или от раз му заглъхнеш напълно, сам ще премине в етапа "кАжи нещо... Cry квото и да е... Praynig с всичко ще се съглася". Ей...да не вземеш да ме послушаш. Crazy Скрий му любимата играчка и тва е. Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 6 999
Четох ви и мислих, мислих и четох...  Thinking Thinking Thinking

Пораснал е, когато самия той започне да се възприема като такъв и по-важното, когато осъзнае, че неговото добруване не е най-важното нещо в света. Че понякога трябва да се 'мине' в името на това: детето да е със сменен памперс, жена му да е щастлива или поне... починала и прочие и не го възприема като най-голямото бреме.

Отделно личното ми мнение е, че е малко вероятно да му се е случило въпросното порастване пред 30-тия рожден ден, преди здраво да го е сритал по д-то живота, преди да е издържал финансово себе си и поне още 1 човек за период по-дълъг от 5 год.

Аз лично предпочитам мъжете не просто да са пораснали, ами и това да им харесва  Wink

# 27
А с какво ще си тровим нервичките ако вземе та започне да разсъждава трезво,ако  са освяткани колкото нас ще ни разминат мн бързо Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 447
моят например е на етапа "квот ми кажеш, винаги съм напук"  Grinning Тва на коя възраст отговаря?
На мойта  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 907
Ама защо да пораства? А кой ще занимава децата Simple Smile ? И за какво ми е да се пречка в решенията на възрастните Laughing

Общи условия

Активация на акаунт