Тромбофилия, ДВТ, проблеми с кръвотока, прееклампсия - Тема 23

  • 27 659
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 5 474
Момичета,някой от вас пил ли е Флебодия?
В листовката пише,че при бременност се препоръчва само след консултация с лекар (един вид може би се преценява полза-риск) , а на мен професор Станева ми каза,че било хубаво да пия и нямало абсолютно никакви противопоказания при бременност.
И тази информация не ми излиза от главата ,все го мисля ,досега не съм чувала да е популярно от бременни да се пие.

# 751
  • Мнения: 107
Момичета,някой от вас пил ли е Флебодия?
В листовката пише,че при бременност се препоръчва само след консултация с лекар (един вид може би се преценява полза-риск) , а на мен професор Станева ми каза,че било хубаво да пия и нямало абсолютно никакви противопоказания при бременност.
И тази информация не ми излиза от главата ,все го мисля ,досега не съм чувала да е популярно от бременни да се пие.


Да, на мен също ми я изписаха онзи ден. По 1 сутрин. В 5+ 2 седмица съм.

# 752
  • Мнения: 134
Момичета тези който бият фраксипарин до коя седмица бихте в корема .Аз съм в 20 г.с и много ми е трудно вече а и ме е страх .

# 753
  • София
  • Мнения: 5 474
Момичета тези който бият фраксипарин до коя седмица бихте в корема .Аз съм в 20 г.с и много ми е трудно вече а и ме е страх .
Към 25 г.с някъде по спомен вече ми стана много трудно и минах на ръцете.

# 754
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Момичета,някой от вас пил ли е Флебодия?
В листовката пише,че при бременност се препоръчва само след консултация с лекар (един вид може би се преценява полза-риск) , а на мен професор Станева ми каза,че било хубаво да пия и нямало абсолютно никакви противопоказания при бременност.
И тази информация не ми излиза от главата ,все го мисля ,досега не съм чувала да е популярно от бременни да се пие.
Аз съм я пила също с предната бременност, не е имало проблем.

# 755
  • Мнения: 4 507
Скрит текст:
Аз имам загуба в 12+6 г.с. Освен тромбофилии, пуснах изследване на абортивния материал. Резултатът беше Синдром на Едуардс. За следващата бременност имах назначена терапия, но отново последва аборт, 6+6 г.с. Пак изследвахме абортивен материал и излезе Тризомия 9. Така че не всеки аборт е заради Тромбофилия. Разбира се, с това не казвам, че няма нужда от терапия.
о да със сигурност , аз ходих и на имонолог , правихме спермограма на мъжа ми , може да е заради не добри сперматозоиди . А какво означава Тризомия 9 , има ли лек . До сега не сами изследвали такъв материал , надявам се да не се стига до там, че в момента умирам от страх, след неуспехите .
То не мисля, че е наложително да се изследва. За нас това беше правилен избор и двата пъти. Тъй като знаем причините за абортите. Според мен така ще е по-лесно да намерим проблема и да го решим. Първият път ни посъветваха да го пуснем, тъй като на ранната фетална морфология видяха липса на носна костица. Вторият път доктора каза, че е по-добре да изследваме, но и аз така мисля.

# 756
  • Мнения: 277
Момичета тези който бият фраксипарин до коя седмица бихте в корема .Аз съм в 20 г.с и много ми е трудно вече а и ме е страх .

Аз биех до 20 и някоя в корема, а след това започнах в паласките. В момента (32 г.с) редувам тях и бедрата.

# 757
  • Мнения: 134
Момичета тези който бият фраксипарин до коя седмица бихте в корема .Аз съм в 20 г.с и много ми е трудно вече а и ме е страх .

Аз биех до 20 и някоя в корема, а след това започнах в паласките. В момента (32 г.с) редувам тях и бедрата.
А сами ли си ги биете в паласките аз не стигам до там явно да ми къси ръцете.

# 758
  • Мнения: 277
Момичета тези който бият фраксипарин до коя седмица бихте в корема .Аз съм в 20 г.с и много ми е трудно вече а и ме е страх .

Аз биех до 20 и някоя в корема, а след това започнах в паласките. В момента (32 г.с) редувам тях и бедрата.
А сами ли си ги биете в паласките аз не стигам до там явно да ми къси ръцете.

Сама ги бия, да. Според мен ще се справите, няма как да не успеете. Говорим за тази зона, нали така?

# 759
  • София
  • Мнения: 7 487
Момичетата, местим се в новата тема

Аз също не можех да си стигна паласките, мм ми ги биеше там. Точно за тая област става дума, трябва да има поне малко мазничко.

# 760
  • Мнения: 134
Момичета тези който бият фраксипарин до коя седмица бихте в корема .Аз съм в 20 г.с и много ми е трудно вече а и ме е страх .

Аз биех до 20 и някоя в корема, а след това започнах в паласките. В момента (32 г.с) редувам тях и бедрата.
А сами ли си ги биете в паласките аз не стигам до там явно да ми къси ръцете.

Сама ги бия, да. Според мен ще се справите, няма как да не успеете. Говорим за тази зона, нали така?

Да за там ще пробвам  пак

Общи условия

Активация на акаунт