към мамите на момиченца - с какво миете косичката

  • 4 749
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
на chicco има и балсам за коса.

ползвали сме го преди габа да навърши 3 г. и не е имало проблем.

Туй нещо дали ще е подходящо за дъртата ми коса?

Иначе по темата, Алекс я мия с различни. Ползвам Нивея, Джонсън...Шаума не съм ползвала, но ще купя такъв следващият път.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 5 535
С Шаума детски с дъх на праскова. Сега и подариха с дъх на горски плодове и като свърши единия почваме другия.

# 17
  • Мнения: 1 881
И Ние сме на Чикото, откак се е родила, много съм доволна, хубаво мирише, и косичката свети - свети. А днес й купих пак от серията "без сълзи", за "лесно разресване", но още не сме го ползвали. Виж това балсамче ме впечатли:)

# 18
  • Мнения: 169
С Джонсан  лавандула, но нещо не съм доволна напоследък.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ами аз ги мия с  Па-Па(някой спомняли си го Laughing).

Пробвахме с Джонсън - чешат си главите като крастави от него.
На Авон детските, на Шаума, майка ми им взема някакви дето не си ги и спомням - само проблеми - или се сее косата, или се наелектризира, или не мога да я среша. или става прекалено мека.
 
  Не съм вземала на Бюбхен(много ми ги хвалят), но понеже Па-Па й действа много добре и не съм се сещала скоро да експериментирам.

Един път седмично мия косите на децата.

# 20
  • Мнения: 641
Мила съм с Мустела, Клоран, Себамед не съм доволна, косата и ставаше мазна Sick, на клечки на втория ден.
Сега сме с Бюбхен, мекичка и лъскава, не се омазнява поне 3 дни (може и повече, не съм опитвала).
Тук чета много положителни отзиви за Шаума, може да го опитаме като следващ Grinning.

# 21
Ние сме с гела за коса и тяло на BUBCHEN и сам много доволна newsm10

# 22
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Моята госпожица е на шест, мием косата веднъж седмично но много и се гълпи и съм обиколила какви ли не магазини без детски ,а парфюмерии , да търся детски балсам и не съм предполагала че ще открия отговора тук.Много ви благодаря ,а относно шампоана ползваме джонсън  от малка и още го ползваме само него , но сега се замислям да го сменим.

# 23
  • Мнения: 2 784
Ние сме с гела за коса и тяло на BUBCHEN и сам много доволна newsm10
И аз. И е мноко икономичен. Нашият е голяма опаковка, взехме го още като се роди, но мием само косичката с него, че малко по-трудно се измива от тялото от сапунчето. Чак сега взе да свършва. Косичката и мия веднъж на 5-6 дни зимата, а лятото през ден.

# 24
  • Мнения: 702
Мия и косата 1-2 пъти седмично с Бюбхен.
Използвала съм и Шаума детски, розов с аромат на малина, но веднъж аз си измих косата , защото моят шампоан беше свършил  и устните ми започнаха да горчат. От тогава спрях да мия дъщеря си с него.

# 25
  • Мнения: 5 140
Редувам шампоаните - Бюбхен, Шаума, Тео бебе, Нивеа.

# 26
  • София
  • Мнения: 245
Нивеа и Джонсън, но като че ли от втория косата й става по-мекичка  Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 388
И ние сме с Бюбхен-за коса и тяло. Редувам ги с детската серия на Орифлейм. От Джонсън въобще ме бях доволна-чешеше се като крастава. Мисля да опитам Шаума.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Абе само аз ли съм се минала с някакъв детски шампоан DULGON?! Голям боклук  #2gunfire, но нямаше детския Шаума в парфюмерията и продавачката ме прелъга с гореспоменатия.

Балсам на Шаума - розов.

# 29
  • Мнения: 3 334
С детски "Шаума", много съм доволна, откакто минахме на него. Мирише страхотно -
Peace Peace Peace
Нашият е на малини и определено е страхотен Peace.Преди ползвахме Чико Wink

Общи условия

Активация на акаунт