За къпането

  • 1 236
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Всяка вечер къпя детето,а през ден му мия главата с пяна-така и ще продължа!

# 16
  • Канада
  • Мнения: 494
Всяка вечер се къпем,а през ден мием косата Mr. GreenСлучвало се е до сега два пъти да нямам възможност да го изкъпя и определено се изнервя!Знае си часа за баня и си го чака!След като аз си взимам душ всеки ден,защо да лишавам детето от това удоволствие.

# 17
  • Мнения: 361
Къпя я  всеки ден PeaceМоже би ще започнем да  мием косичката през ден newsm37

# 18
  • Мнения: 2 019
къпя го през ден,а дупето на всяка смяна на памперса

# 19
  • Мнения: 4 621
Зимата се къпем през 2-3 дни, лятото всеки ден Peace

# 20
  • Мнения: 1 186
Така като ви чета май и ние ще минем през ден да се къпем Peace...Благодаря ви за отговорите  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 360
Миене всяка вечер,два пъти къпане седмично и веднъж косата.

# 22
  • Мнения: 5 362
Момичета моята принцеса е на 1 година и все още я къпем всяка вечер като  през вечер мием и косата....не мога без да не я окъпя...съдя по мене си(аз не мога да си легна без да не се окъпяPeace
Вие как процедирате
И ние така.От скоро почнахме на 2-3 дни косата само.Но иначе си я мием всяка вечер.

# 23
  • Мнения: 1 043
Всяка вечер го къпя като косата от скоро през ден.Мисля така да продължавам  Peace

# 24
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
До 1 годинка всеки ден , отам нататък през ден най- много  два  я къпя

# 25
  • Мнения: 7 640
Всяка вечер го къпя като косата от скоро през ден.Мисля така да продължавам  Peace

а защо косата през ден- прави ми впечатление, че много майки така правят newsm78

# 26
  • Мнения: 1 382
Според мен защото всекидневното миене на косата я изсушава. Преди да пострижа косата му беше толкова суха, че отзад стоеше на фитили, няма разресване. МъжО например е с мазна коса и я мие всеки божи ден, а аз съм с ужасно суха и чуплива и я мия на 4 дни. Зависи от косата .

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Всяка вечер се къпем в точно определен час - това му е най - любимото нещо на света и настава голяма сръдня, ако се размотаваме.  Laughing Само след ваксините не сме го къпали.

# 28
  • Мнения: 1 877
Боян го къппем един път седмично,а Дарин вече - през ден.

Общи условия

Активация на акаунт