Дайте съвет каква кола да купим VW GOLF 3 AUDI B4 OPEL VEKTRA 94-95г.

  • 13 147
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
То е ясно - от тези 3-те Ауди е най - добрата кола  Peace Въобще е безмислено да се спори ...
А тези Голф 3 са големи дървета според мен , освен това все ги карат разни киселяци съм забелязала  hahaha а и не виждам какво им е голямото ...
В-4 - та комби ли е ?

# 16
  • Мнения: 1 152
За Ауди-то с две ръце! newsm10 newsm10

# 17
  • Мнения: 87
"ауди" е спортният вариант на "фолксваген"..., обаче частите му са по-скъпи (и то доста )...
булка....шо не си земеш некоя кола дето да те кефи тебе? (поне на фасон)

# 18
  • Мнения: 3 268
"ауди" е спортният вариант на "фолксваген"..., обаче частите му са по-скъпи (и то доста )...
булка....шо не си земеш некоя кола дето да те кефи тебе? (поне на фасон)
Е това казвам и аз де...Ауди и Голф всичко им е еднакво,само дето Аудито се води по-Луксозно изпълнение и частите са й като на Голфа х2.Аз съм за Аудито де.

Танче, мила, аз съм карала сигурно повече коли, отколкото ти си спала с мъже...така че, не ме питай ако обичаш, ща замоля.
Тя пита за Голф, Ауди и Опел.Някъде да е споменала френска кола?Не.Защото знае, че французите могат да правят само любов.
И тук Цомбето е права.Никой не пита за френска кола.

# 19
  • Мнения: 338

 Имаме Ауди,наистина много здрава кола.
 

# 20
  • София
  • Мнения: 903

Танче, мила, аз съм карала сигурно повече коли, отколкото ти си спала с мъже...така че, не ме питай ако обичаш, ща замоля.
Тя пита за Голф, Ауди и Опел.Някъде да е споменала френска кола?Не.Защото знае, че французите могат да правят само любов.

Извинявай много, но няма как да знаеш нито колко коли съм карала, нито с колко мъже съм спала, така че .... А и аз не съм те питала нищо, само съм изразила съмнение, че си карала Ситроен.


Танче, мила, аз съм карала сигурно повече коли, отколкото ти си спала с мъже...така че, не ме питай ако обичаш, ща замоля.
Тя пита за Голф, Ауди и Опел.Някъде да е споменала френска кола?Не.Защото знае, че французите могат да правят само любов.
И тук Цомбето е права.Никой не пита за френска кола.
[/quote]

Stefani66, сигурно не си забелязала, но  съм изказала своето мнение и за трите вида автомобили, които авторката е посочила. Но не мисля, че е грях да  споделиш каква кола би си купила ( независимо дали е от посочените или не).

И накрая искам да кажа, че ако не сте забелязали продажбите на френски коли ( нови - Пежо, Ситроен и Рено) за последните 3 или 4 години в България са най-много. Така че не смятам да коментирам повече - статистиките говорят най-добре за качествата на колите.

P.S.Извинявам се на авторката на темата, че  темата започна да се превръща в спор за качествата на немските( и по-точно голф) и френските автомобили. Hug

# 21
  • Мнения: 3 268
Таня,френските коли са много хубави,просто момичето питаше за конкретни марки.Иначе предпочитанията ми биха били за един готин Ситроен С3

# 22
  • Мнения: 1 883
От изброените Голфа е най- добър newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 38 905
Ето ви едно компетентно мнение за Голфа. http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D1%84_1
Без майтап...

# 24
  • Мнения: 4 668
От изброените Голфа е най- добър newsm78

Не е ! Имаме тройка , 4х4 , с доста екстри ... ще ме прощавате , ама си е дръгел , не мога да я гледам ... Мъжът ми обаче не иска да я разкара , защото ходи за риба с нея  Laughing
Но Аудито е супер ...  Hug Просто е безмислено да се сравнят . Аз лично от както се качих на Ауди повече друга кола не искам да виждам .
Голфа си е една много обикновена кола .

# 25
  • София
  • Мнения: 903
Таня,френските коли са много хубави,просто момичето питаше за конкретни марки.Иначе предпочитанията ми биха били за един готин Ситроен С3

Съгласна съм с теб. PeaceПросто исках да ти обясня защо съм написала изобщо Ситроен - просто защото е любимата ми марка, независимо, че я няма сред изброените.  Hug
А пък и нали все пак момичето иска да си купи кола - защо да не разшири списъка си и с други, освен изброените от нея - може пък нещо друго да си хареса, което не е обмислила преди това. newsm78

# 26
  • Мнения: 1 883
От изброените Голфа е най- добър newsm78

Не е ! Имаме тройка , 4х4 , с доста екстри ... ще ме прощавате , ама си е дръгел , не мога да я гледам ... Мъжът ми обаче не иска да я разкара , защото ходи за риба с нея  Laughing
Но Аудито е супер ...  Hug Просто е безмислено да се сравнят . Аз лично от както се качих на Ауди повече друга кола не искам да виждам .
Голфа си е една много обикновена кола .

Може . Последно имах 4ка и бях страшно доволна от този автомобил .

# 27
  • Мнения: 87
вземи си файтон...ноу ше си ефектна...и ше ти коства по две бали слама на месец...

# 28
  • Мнения: 830
аз съм за "ауди"

# 29
  • Мнения: 10 758
И накрая искам да кажа, че ако не сте забелязали продажбите на френски коли ( нови - Пежо, Ситроен и Рено) за последните 3 или 4 години в България са най-много. Така че не смятам да коментирам повече - статистиките говорят най-добре за качествата на колите.
Купуват се, защото са евтини.Сравни едно Ситроенче с едно Фолксвагенче в магазина.Ситроена сигурно и с всички екстри не може да стъпи на малкия пръст на Фолксвагена без екстри.
.Колите си ги сменям като носни кърпи, така че не искам да коментирам кво съм карала и кво не.А и ти най-малко ме интересуваш.Подразни ме единствено изказването ти за марката Фолксваген.
Занимавам се с продажба на коли, ако не ти е ясно.И най-НЕ търсената кола е френската.Защо ли?

вземи си файтон...ноу ше си ефектна...и ше ти коства по две бали слама на месец...
А защо не "Фаетон".Пак е Фолксваген Wink

Общи условия

Активация на акаунт