Дайте съвет каква кола да купим VW GOLF 3 AUDI B4 OPEL VEKTRA 94-95г.

  • 13 150
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 239
аз съм за голфа.

# 61
колега нито една от трите вземи си японска кола няма да съжеляваш Wink

# 62
  • Мнения: 660
Като страстна почитателка и горда притежателка на Голф 3, естествено препоръчвам тази марка.

Според мен колата трябва да е немска  Naughty, което в твоя случай е ясно. Но Опел - не!!! В никакъв случай.
Има един виц: Защо създали Опел? - За да не бъде Форд-а най-скапаната кола!!!

Но от друга страна - Ауди е по-висок клас от VW, освен това B4 е и по-голяма от голфа. И двете коли са хубави, даже може би Ауди-то е по-добре. Ако се спрете на Голфа - препоръчвам да е с 4 врати и да е GTI - по-мощна, по-хубава кола.

Каквото и да решите - да си я карате със здраве!!!  newsm08

# 63
# 64
  • Мнения: 7 128
Взехте ли си вече колата? Ако да, имай милост и си признай на какво сте се спряли, защото част от отговорите са много забавни. Какво търсите - евтино обслужване с много части за малко пари или Ауди?
Голфовете не ги долюбвам. К.сили са им повече отколкото ламарините могат да понесат. Има и много по-надеждни летящи килимчета.

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 17:28 от рони

# 65
  • софия
  • Мнения: 181
Ние сме имали и от трите модела,за които питаш.Аз лично най-харесвах голфа,но изобщо не може да се сравни  с В4 .Аудито е много по-стабилно,по-голямо/нашето е комби/ и най-вече е сигурна кола/това трябваше да го сложа най-отпред/.

# 66
Благодаря за МНЕНИЯТА НА ВСИЧКИ  bouquet  bouquet
Бяха ми от полза.
Купихме чудесен Фолксваген Голф 3 2000 кубика GTI, май така беше с климатик ел стъкла шибидах ел огледала някакви специални спирачки и много други екстри.
Колата е произведена 1997 година и майстора каза че мотора теникиите и ходовата част са много запазени.
Платихме я 5 600лв с новота ДДС тук ако някой може да каже изгодно ли е или не ще му бъда благодарна. Hug Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 7 474
 Peace Айде честито! Със здраве да си я караш и безаварийно Hug

# 68
Значи пиша това относно мнението изказано от Morgy, значи първо искам да ти кажа че препоръката която даваш за Голф 3 е най голямата глупост която чувам не само от тебе ако се поинтересуваш малко от тема Автомобили ще видиш защо ти казвам това.
Най важното относно твоята сентенция за Опел и Форд та значи това твърдение важи по обратния начин че Форд са го създали за да има по-лоша кола от Опел а и между другото да те попитам тъй като виждам че си компетентен да си чувал някъде Опел да гори масло?????????????????????????????????????
Както и да е в никакъв случай Опел не са лоши коли ,това си е твое мнение но не го насаждай на другите ,преди 10 години карах Опел кадет 1.3 на 420 хил. км беше на газ съм вдигал 160-170 и не пипаше грам масло разни такива марки като Голф,или Форд ги подлудявах по магистралите като видеха че ги изпреварва кола на която пише отзад 1.3 а километрите са към 140-150,така че приятелски съвет не бързай да говориш глупости по добре размисли сега съм горд притежател на японска кола и трябва да ти кажа че по-добро от Japan  няма.
  Хайде със здраве Hug
 

# 69
  • Мнения: 660
Честито за новата кола! Да си я карате със здраве и без никакви проблеми!  Hug

Значи пиша това относно мнението изказано от Morgy, значи първо искам да ти кажа че препоръката която даваш за Голф 3 е най голямата глупост която чувам не само от тебе ако се поинтересуваш малко от тема Автомобили ще видиш защо ти казвам това.
Най важното относно твоята сентенция за Опел и Форд та значи това твърдение важи по обратния начин че Форд са го създали за да има по-лоша кола от Опел а и между другото да те попитам тъй като виждам че си компетентен да си чувал някъде Опел да гори масло?????????????????????????????????????
Както и да е в никакъв случай Опел не са лоши коли ,това си е твое мнение но не го насаждай на другите ,преди 10 години карах Опел кадет 1.3 на 420 хил. км беше на газ съм вдигал 160-170 и не пипаше грам масло разни такива марки като Голф,или Форд ги подлудявах по магистралите като видеха че ги изпреварва кола на която пише отзад 1.3 а километрите са към 140-150,така че приятелски съвет не бързай да говориш глупости по добре размисли сега съм горд притежател на японска кола и трябва да ти кажа че по-добро от Japan  няма.
  Хайде със здраве Hug
 

Добре, Анонимен гостенино, това е форум в който всеки участва не за да насажда мнение, а за да даде своето. Ако беше прочел всички мнения по темата щеше да видиш, че всеки има своето и го е казал...  и не всчко е професионално.
Браво на теб за Опела! Все така да ги подлудяваш по магистралите сега с новата японска кола!  Sunglasses
А за сентенцията - и аз се чудех точно как беше, но идеята беше друга....

Айде и ти със здраве и с повече чувство за хумор!  Grinning

# 70
  • Перник
  • Мнения: 277
Аз пък си харесвам ладичките  Shocked,даме си мечтаяза новата 110 за 300.000рубли  Crazy Crazy Laughing
Но все пак по темата - предпочитам опели,не заради някакви технически постижения,просто за мен е важно колата да ми харесва на външен вид - една Астричка например е много гот.  Wink

# 71
  • Мнения: 2 197
Opel!!!
Имаме една Омега 95-та година и досега е била един път на ремонт. Колата е огромна , вози перфектно, а за цената на частите може само да се завижда (това най-вече в сравнение с Ауди-то). Не е вярно, че гният повече.
Само не рзбирам защо сравняваме Голф с Вектра? Та те са съвсем различен клас.

# 72
  • Мнения: 116
Човек и добре да живее - греши.
Някой се женят, други си купуват Голфове.
Само дано не е пернишки тунинг  Praynig

# 73
  • Мнения: 1 418
Човек и добре да живее - греши.
Някой се женят, други си купуват Голфове.
Само дано не е пернишки тунинг  Praynig
ГАДНО!
Купили са си я вече-може просто да кажеш честито.

# 74
БРАВО на колегата с японската кола.
Аз съм карал много и разли4ни коли, но като японската НЯМА.
Било Тойота Мазда , Нисан, те просто не се 4упят. Здрави, надежни, безshумни, ка4ествени.
Имам Мазда и следвастата отново трябва да е Японска, Препоръ4вам на вси4ки.

Общи условия

Активация на акаунт