Сини лещи

  • 2 110
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 290
Само знам,че са европейски и Парис Хилтън ги позлвала,размахваха и снимки във форумите,ама читав сайт за поръчка не открих,предполагам,че в София ще се намерят  newsm78

# 16
  • Мнения: 7 186
Най-добрите са мен са Елеганс,отдавна им се точа,стоят естествено и са рисувани.Имах на Буш и Ломб ама се забелязваха отдалече,че не са истински,освен това ми дразнеха очите Close
По мое мнение не си купувайте евтини лещи.А ако някой знае къде в Пловдив да намеря Елеганс да свирка Rolling Eyes

Ръчно рисувани имаше преди в оптиката на Скайлер /улицата срещу кафе Фешън, където е ДСК/. Не знам обаче каква марка са. И мостри нямаха, защото били по- скъпи и по- рядко ги купували. Това беше преди време, сега не знам какво е положението, може и да имат вече.

# 17
  • Мнения: 1 290
Най-добрите са мен са Елеганс,отдавна им се точа,стоят естествено и са рисувани.Имах на Буш и Ломб ама се забелязваха отдалече,че не са истински,освен това ми дразнеха очите Close
По мое мнение не си купувайте евтини лещи.А ако някой знае къде в Пловдив да намеря Елеганс да свирка Rolling Eyes

Ръчно рисувани имаше преди в оптиката на Скайлер /улицата срещу кафе Фешън, където е ДСК/. Не знам обаче каква марка са. И мостри нямаха, защото били по- скъпи и по- рядко ги купували. Това беше преди време, сега не знам какво е положението, може и да имат вече.
Май се сетих,мерси много,другата седмица ще разпитам  bouquet

# 18
  • Мнения: 6 958
Bausch&Lomb ползвам аз и съм доволна, явно зависи от цвета на очите и при всеки стои по различен начин...  Thinking

# 19
  • Мнения: 1 382
Каквато и марка да избереш на кафяви очи стои неестествено, но ако е заради ефекта лошо няма

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Галхен, не разбрах за коя марка говориш, че не ти дразнят?


Става въпрос за безцветни - Speciality 55 на Ultravision,те не ми дразнят,докато Б&Л и цветни и безцветни много ми дразнеха,като се има предвид ,че не са ми първите лещи,носила съм от 13 -14 годишна лещи.

А за тези с 2 цвята може би става въпрос за Елеганс,не си спомням вече марката,но наистина бяхя много красиви.А те колко струват ? Онези бяхя 300 лева преди няколко години.

Общи условия

Активация на акаунт