💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 16/

  • 43 242
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 099
Красота Flowers Hibiscus







Нашият екип работи усилено по разработването на този нов формат и планираме нашата първа серия NFS, The Art Leader. Първият сезон ще се състои от пет епизода, включващи невероятен актьорски състав от звезди, включително Алваро Морте, Керем Бюрсин, Елза Патаки, Карлес Пуйол и специална поява от световноизвестна картина (предстои да бъде разкрита). За да оживим този проект, ние също подписахме със световноизвестния режисьор Колдо Сера и предпочитания от него сценарист Джон Сагала, за да ръководят творческата страна. Вече завършихме основите на сценариите за епизоди 1-5 и завършихме предпродукцията за епизод 1, заедно с Albiñana Films. Също така подобрихме първоначалния NFS формат, като адаптирахме от анимационна 3D поредица към реално заснемане със звездите, добавяйки цифрови ефекти, за да увеличим близостта до публиката. Въпреки че производството на цял спектакъл отнема много време (а имаме твърде много неща), ние активно преговаряме с продуцентски компании, за да осигурим необходимите партньорства за този амбициозен проект.

Последна редакция: вт, 11 апр 2023, 20:43 от midnight__sun

# 46
  • Мнения: 10 254
Инфо:
Керем през 2013 г.: «Моята мечта е да бъда международен турски актьор»
- Носител на международни награди
-Работи с Warner Bros
-Работа по реклама с участието на Морган Фрийман
- Работя върху сериал с участието на The Professor

Trophy

И отново в тренда Wink

# 47
  • Мнения: 4 634
Ново от стори на Ханде

# 48
  • Мнения: 2 651
С бял потник и кафе Старбъкс ... и се чудим защо пишат,  че с Хакан са се скарали сериозно 😉

# 49
# 50
  • Мнения: 5 099
Мики, днес съм много активна. В края на месеца да се разберем за надницата ми. Flowers Hibiscus

Не разбрах кого иска да дразни новата снаха? Ханде ли? И на борда на 40 метровата яхта ли ще я дразни? Satisfied
Ако някой ми беше казал преди 3 години, че така ще се развият събитията...нямаше да му повярвам. Satisfied



Да пожелаем успех на Керем в новите му начинания.



Лека вечер! Nature Sparkler

# 51
  • Мнения: 2 651
Керем вече не е рекламно лице на БМВ.
Новите реклами ще са с Бурак Дениз.

# 52
  • София
  • Мнения: 13 643
Знаем, че Керем много обича родината си. Тя е една и обичта е една. Може да харесваш много други страни, но обичаш само една-родината. А всички знаем, коя е тази "родина"...



Всяка една след Ханде ще бъде като бледо копие на един изящен брилянт. Не знам, дали новата изгора на Керем е инфлуенсърката, но е на светлинни години от Бамби. Чакам да ги видя заедно някъде, ето така непринудено в ежедневието. Защото това до момента ми прилича на "една жена каза на друга жена". До момента само празни приказки без никакви доказателства. Акиф къде се загуби, никакъв го няма да ги причака и да ги снима. Или не му плащат, както направи Хакан.   

# 53
  • Мнения: 10 254
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много настроение и положителни емоции Wink

Gift Heart

Ханде в Instagram stories Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 13 643
Керем се присъедини към актьорския състав на първият NFS сериал «The art leader» (Лидерът на изкуството). Той ще включва добре познатите Професора и Елза, които участват в "Бързи и яростни 6 ". Мини сериалът ще бъде режисиран от Колдо Сера, известен като директор на "La casa del papel " (Обирът на парите).


# 55
  • Мнения: 4 634
Добър ден!
Един чудесен ден ви пожелавам момичета.
   
 



# 56
  • Мнения: 2 047
Здравейте 💜 благодаря за прекрасната тема Мики.🌺🌼💮
Не съм ви забравила и ви чета когато мога, но днес идвам да ви почерпя  за мое здраве


И да съм по темата нашоте прекрасни патрони

# 57
  • Мнения: 10 254
Сани, Честит Рожден Ден! Birthday

Желая ти много здраве, късмет и успехи! Hug

Gift Heart

# 58
  • Мнения: 819
Flowers Herb Сани, ЧРД!
Мечтай и сбъдвай ...

Затишие в темата, страсната седмица ни смири ...,
докато нашите ни активират с новите си проекти или изтървани моменти!

# 59
  • София
  • Мнения: 13 643
Сани честит рожден ден.
Пожелавам ти да си здрава, за да можеш да сбъдваш мечтите си една по една.


Общи условия

Активация на акаунт