Пролетта отново е дошла и орисва с безброй пухкави деца ! ~бебеправене 414~

  • 29 209
  • 815
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 249
Шантал едва ли са две , но и да са няма абсолютно нищо против 🙏🙏😇

АА нямам кървене за сега ...в четвъртък имам записан час при АГ, надявам се че не късно да се консултирам и с него за Прогестерона 🙏

# 811
  • Мнения: 2 621
То и моето чхг на 2-ри ден беше 799, а на 4-ти 1800, ама си е едно..Явно силно захванато! Браво Анди до финал 🤞🙏

# 812
  • Мнения: 944
Здравейте, момичета

Малко ъпдейт и от мен, 2402 , да, днес ми беше прегледа Simple Smile Нашия хубавец доминантния Ф в ляв яйчник вече е нараснал на 19 мм. Лигавицата е 10 мм. Пуснахме стерилна урина, МКБ и хормони, за да види д-р Сенкова кога да ме таймира. Взех си Хориомон, че нямаше Овитрел, нещо съм изгубила тренинг с инжекциите, ама за веднъж ще стисна зъби, хаха. Надявам се на МКБ и урина всичко да е наред, защото след предишния преглед имах парене и сърбеж. Тя, днес като ми взима секрет каза, че влагалището ми е чисто и едва ли са гъбички, ще видим след няколко дни. Та днес чакаме да излязат хормоните, по тях ще ми каже кога да бия Хориомона и Дай Боже всичко да е наред като излезе МКБ и урина да определим дата за транфера. Знам, че може да има някакъв риск от отлагане, но за мен е по-важно всичко да е наред и да знам, че сме направили необходимото, отколкото един месец повече или по-малко чакане. Досега съм чакала, няма да е кой знае какво още един месец. Ще разберем като излязат резултатите.

Шантал, стискам палци да си отгледате добри ембриончета
2402, успех и на теб и скоро да се присъединиш към нас с успешна бременност Simple Smile

# 813
  • София
  • Мнения: 3 013
Salsera, стискам палци и аз! Надявам се нищо да не отлага добрите новини при вас!
Между другото Овитрел в София има в Ремедиум.

# 814
  • Мнения: 903
Salsera, пожелавам ти всичко да е наред с изследвания и търпението да бъде възнаградено съвсем скоро.

Shantall, стискам палци за хубави, здрави и перфектни бластоцистчета. Знам, че изглеждат много тези няколко дни, но малко остана и ще си ги прибереш на топло. С малки стъпки към голям успех ти пожелавам.

2402, стискам палци за добри резултати от изследванията и нищо да му няма на ТСХ-то. Аз понякога често сменям специалисти, защото живея в малък град/село и често ходя ту във Варна, ту в София, и винаги си взимам по нещо ново от всеки лекар. Винаги е някакъв опит, така че дано си доволна от новия.

andi, много хубаво чхг, стискам палци за здрава бременност, прогестерона обаче трябва да се вдигне според мен.

Предложение за заглавие на нова темичка: "През прозореца ми слънце грее, а душичката ми пее, знам че скоро ще очаквам бебе."

На мен ми е нещо много сдухано тези дни, освен многото работа, отрицателни 10000 теста и бушуващи хормони имам и едни екзистенциални кризи, имам нужда да се развивам някак, но не мога да спра да мисля кога и как ще забременя и съчетавам всичко. Гледам да се заредя с нови положителни мисли за следващия месец, да привлека съдбата да ми се усмихне в последния месец преди да започнем инвитро. Очаквам да ми дойде всеки момент и залагам на този последен месец за спонтанна бременност, стискайте палци.

А и искам да ви попитам какви термометри за мерене на базална температура използвате, тези които използват? Трябва ли да са някакви специални?

# 815
  • София
  • Мнения: 2 086
Момичета,  новата тема.

Много се извинявам за забавянето ! Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт