Стигна ли Ви време за всичко?

  • 1 232
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Да,стигна ми.Всичко си бях нагласила от по-рано и после нямах грижи за нищо.

# 16
  • Мнения: 4 668
Стигна ми ! Бях си подготвила всичко от рано , изпрах си , изгладих си дрехите на бебо , пригласих моите за изписването , креватчето беше готово ... да не изреждам сега .
Няколко дни преди да родя изчистих основно , свалих пердетата , изпрах ги , изгладих ги , къщата светеше . Мъжът ми много ми помогна  Hug Бабите обаче не се появиха даже  Confused

# 17
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Да!
Ще допълня само че бебето ми е много кротко и постоянно спи.

# 18
  • Мнения: 3 478
Да стигна ми, но и зор не съм си давала. Ако за нещо не стигне няма да е края на света, всичко се оправя.

# 19
  • Мнения: 702
Родих 27 дни по рано. Майсторите още правеха ремонт на детската стая, мебелите бяха в кашони в хола и не бях купила абсолютно нищо за бебето.  На таткото му се взе здравето докато аз бях в родилното Mr. Green. Когато ни изписаха всичко беше изчистино, напазарувано и подредено,а той беше отслабнал с 5кг. 

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
С ремонта приключихме в края на петия месец,след още месец всичко беше подредено и готово.После го ударих на мързел,спане
 и среща с приятелки. Peace

# 21
  • Мнения: 2 757
Ти базикаш ли се? Аз ако се разкисна като теб ще ме изгонят от вкъщи и вече проблемът ми няма да бъде дали ми стига времето, а много по-глобален. Мъжът ти да не е с промит мозък от много секс (не споменяваш малкото часове в които бодърстваш какво правиш, та може и секс да е  newsm78) или пък е толкова захлупен, че се оставил така безогледно да издевателстват над него. И мама и тя на линия. Като се роди бебето усещам как и те ще го гледат щото на теб ти се нанка  Laughing.

# 22
  • Мнения: 9 990
Стига бе, щом има кой да и пере и глади, що не..... Wink нека спи... PartyЗа баницата приказката... Hug

Аз не разбрах за какво да стига времето, като реално ти нищо не правиш, наистина Wink

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 10:43 от пенелопа

# 23
  • Мнения: 679
Ние ремонт не правихме, защото си е добре положението. Иначе към края на бремеността си бях изчистила основно, изпрала, изгладила всички дрешки за бебо и бях готова за появата на малкия човек  Grinning Алекс реши да се появи по-рано, но все пак не ни изненада - бяхме готови. 

# 24
  • Мнения: 1 671
Ние ремонт не сме правили, с ремонта приключихме преди да започнем бебеправенето. През цялата бременност си купувах разни неща за бебето и накрая ги изпрах, а майка ги изглади. След раждането останаха само няколко дребни покупки. За чистенето - моят период на гнездене беше доста дълъг, около месец преди раждането. И пак прозорците ми изми мама докато бях в болницата  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт