Отговори
# 210
  • Мнения: 1 895
Живи и здрави да са младежите, да навъртате месеци и години неусетно и да ви е все така хубаво заедно Laughing

# 211
  • Мнения: 1 174
Моля,ако някой знае да ми каже,близнаците имат ли предимство за записване на детска кухня,че тук имаме проблем със записванията и реда. Tired

# 212
  • Мнения: 74
Ех, най-накрая и аз се добрах до компа!  ooooh! Heart Eyes
Да ви кажа първо ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! Да сте живи и здрави и целите ви семейства покрай вас!
Много съм заета момичета! Моите бебета искат само навън да спят и се принуждавам да излизам към 10.00 часа! Няма никакво време да свърша нещо вкъщи! Tired Пребирам се чак за храненето в 18.00 часа, къпем се след това пак хапваме и лягаме(всички)! Нямам време дори за себе си! ooooh! Не се оплаквам , ама ми идва много на нагорнище!
Днес ни сложиха ваксината за Полиомелит и ДТК! От тези които предлага здравната каса! Разобедиха ме да си купувам! Дадох им профилактично Панадол и да видим как ще ни се азмине! След малко ще им направя компреси с Реванол ! Абе дано не са много раздразнени и д аса живи и здрави!  Praynig Praynig Praynig
Aya, и аз скоро минах по този път с цеденето и продължала де>>>>>>>> NaughtyАма при мен поне засукват! Сучат, сучат 10-15 мин и почват да ме блъскат , тогава дохранвам! Аз цедях в началото на 3 час и през ноща даже и така се получи! Сега обаче като сме навън , не се цедя и много ми се напрягат гърдите!! И чак като се приберем тогава! Ама аз ще съм доволна поне през ноща да си ги кърмя , защото са мънички още!  Абе...дано успееш и ти да се организираш по някаъв начин! Всяко начало е трудно! Peace Peace
Идеята за сайта е супер!! Peace Peace Peace


# 213
  • Мнения: 2 959
Момичета, съжалявам за нахлуването си сред Вас, но в новият ден имате двама малки Рожденника и искам да им честитя празника както и на тяхното Майче, става нали?!

Ники и Оги,
Честит 5- ти Рожден Ден, мили деца!


Да сте жив и здрави, палави и лъчезарни! Нека звънкият Ви смях да кънти и да осмисля деня на мама и тати! Тединце, честит празник и на Теб, с много усмивки, подаръци, балони и торти!

Приятен нов пролетен ден Ви желая, Момичета!

# 214
  • Мнения: 7 803
честито на порасналите малчугани  Hug

# 215
  • Мнения: 1 744
Честит празник на Ники и Оги! Да растат здрави и щастливи! Много подаръци и весело изкарване! Честито и на мама Теди! Все така да я радват! newsm59

# 216
  • Мнения: 1 419
Да дам отчет след първата консултация  Grinning.
Биха им ваксини, държаха се много добре, почти не плакаха (чудех се как ли ще издържа ако се случи период на засилени колики  Confused). Порастнали са много - Бобчо е вече 50,5см и 3,330кг (роди се 44см и 2,200кг); Кико е 52,5см и 4,290кг (роди се 46см и 2,750кг).
Чудя се нормален ли е такъв растеж? Качили са 50 и 60% от теглото си за един месец  Shocked

# 217
  • София
  • Мнения: 12 298
  Напълно нормално, нали имат да наваксват. Ние качихме към деветстотин грама при условие че сме дами и сме само на кърма първия месец. Има деца които качват и по кило и половина, две кила. А за ръста и ние дърпахме с по 7, 5 см първите месеци. Сега поне на ръст сме си точно колкото останалите мадами  Simple Smile

# 218
  • Канада
  • Мнения: 264
Здравейте и от нас!
Не сме влизали отдавна, но успях да попрочета, колкото можах.Много се радвам за новите попълнения, нека са здрави и весели всички бебета.

Ние сме добре, вече хапваме почти всичко, не се кърмим от 6ия месец, когато съвсем доброволно спрях да им давам.
Вече сме по 8 килогр и нещо, скоро пак трябва да ходя да ги мерят.Боби беше висок 68 см, а Ант. 67.

Имаме по 4 зъба, а на Ант. му излиза 3 отгоре и много се мъчи милия.
И двамата лазят, и се изправят сами, успяват да направят няколко малко крачки с опора.
Ето ни тук да ни видите:
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2323408

Ами това е за сега.
Надявам се да мога да влизам по-често

Поздрави на всички

 baby_neutral baby_neutral
 Hug  bouquet

# 219
  • Мнения: 1 419
Много ли плачат като никнат зъби? Сравнете с коликите ...  newsm78.

При нас нищо интересно - просължават да са на кърма 30-40% от храната, която поемат. Новото е, че вече се хранят на 3,5ч и то минаха съвсем доброволно, а нощното хранене поотпада вече и на двамата - пак доброволно си правят паузи от по 5ч за радост на майка си, която успява да спи 4 часа без прекъсване  Crazy. Иначе растат с всеки изминал ден и ни радват много  Heart Eyes.

Целувки на всички наакани дупета  Hug

# 220
  • Мнения: 1 174
Здравейте и от нас!
Aya,при всички бебета никненето на зъбките е индивидуално,на Ради му излязоха двете зъбчета отдолу още на 4 месеца и изобщо не разбрах,а на Дари се появиха 2 месеца по-късно с проплаквания през ноща.Бебоците ти самички ще се откажат от нощното хранене,моите точно към втория месец спряха и в 12 и в 3 да се будят за мляко,дано и твоите го направят,че да поспиваш повече Simple Smile
Иначе ние също много растем,нещо май сме болнички обаче и ще ги водя днес на лекар,леко покашлят и имат 37 температура,дано да не е нещо сериозно! Praynig Sad
Усмихнат ден на всички и целувки на бебоците! Hug

# 221
  • Мнения: 7 803
зъбите израстнаха без проблеми и на двете, кучешки, предкътници всички. за това съм благодарна на герданчетата  Hug

# 222
  • Мнения: 1 419
Йоана, надявам се да са добре дечицата ти и да е било фалшива тревога.  Praynig

Всевиждаща, какви са тези герданчета?  newsm78

# 223
  • Мнения: 7 803
мисля, че от кехлибар  Rolling Eyes

# 224
Здравейте и аз искам да се запознаем,имам близнаци на 3 и половинаГала иДидо....много се обичат и много се карат,но в д. градина се защитават.Всички близнаци са сладури.

Общи условия

Активация на акаунт