Отговори
# 90
  • Мнения: 649
За поверието, и аз съм го чувала, но не смятам, че се раждат повече момчета, а е по-скоро съвпадение Thinking. Около мен пък има доста момиченца  Wink.
[/quote]
Може, но по статистика, както каза Надя в последните 3-4години се раждат повече момчета.
Наде,да са ти живи и здрави момченцата! Да пораснат големи, Да правят лудории... newsm47!

# 91
  • Мнения: 7 640
по принцип винаги се раждат повече момчета, не само в последните години, причините и обясненията ще си спестя, не са приятни.
Но- средната продължителност на живота е по-голяма при жените- затова по затънтените селца има почти само бабички.

# 92
  • Мнения: 1 419
Да, Полар Фокс е права  Peace - и аз не искам да си мисля за причините и обясненията Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 964
Здравейте и от нас,
Аз да се оплача болни сме на антибиотици   Sad Това им е първото  боледуване и ми е много притеснено за 11месеца не са се разболявали.Тука е много студено -25градуса стигна ония ден  #Crazy.Сега се лекуваме.

Добрата новина е,че прохождаме,Мими направо си върви,Софита иска да я водят за ръката,до десетина дни ще си вървят съвсем сани си мисля.

Целувки на всички бебоци Hug

# 94
  • Мнения: 903
Жане, честити ви крачета  bouquet Дано се оправят скоро бонбончетата. То много студено при вас бе  Sick

# 95
  • София
  • Мнения: 163
Здравейте, момичета! Днес моите юнаци стават на 10 месеца. Направо се чудя, кога толкова бързо мина това време и станаха на 10м.?
На болните, бързо оздравяване!

Ето ги и разбойниците

# 96
  • Мнения: 1 744
Марианче, честит ви празник! Да са живи и здрави и скорошно прохождане! Peace

# 97
  • Мнения: 1 744
Ей, Жане, при вас вярно голям студ! Имаме приятели в Чикаго и те това ми казват - студ, студ. Хайде бързо оздравяване на сладурчетата! Hug

# 98
  • Мнения: 25
Здравейте,на всички мами.Да се представя-казвам се Теодора и на 07.12.06 родих моите две съкровища-Биляна и Калина.Имам и момченце на година и осем месеца.Малко изненадваща ми беше новината за втората бременност,а още по-изненадана бях,като разбрах,че са близнаци.Родих 37 седмица със секцио.Биляна-2350г,44см,Калина-2250г,45см.Поздрави на всички мами и целувки на всички бебоци.  Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 1 744
dentedka, добре дошла при нас! Heart Eyes Надявам се да се чувстваш добре в нашата компания! И ние бяхме от много изненаданите при новината за близнаци. Вярно, че много исках второто да е момченце, и ето че дойдоха две. Grinning
Мерито, също е от Стара Загора. Дали случайно не се и познавате. Sunglasses
Лека вечер и сладки сънища на всички! Hug

# 100
  • Мнения: 1 419
Мишленце, и всички мами в `нашия` район на София. Моля за малко помощ - смятам да се разтърсвам вече за педиатър, че живот и здраве до 4 седмици ще си имам двама ревльовци вече  Heart Eyes. Моля ако имате мнение по въпроса да ми помогнете и да ме насочите към някой педиатър, който би бил подходящ, особено за близнашки случай  newsm78. Та става дума за 20-та поликлиника... (тая в Борово е - ако съм объркала номера  Crazy)
Благодаря ви предварително   bouquet

# 101
  • София
  • Мнения: 163
Aya, аз записах моите бебета при д-р Лилия Панова и съм страшно доволна. Добър лекар е и личи, че обича децата, винаги е усмихната и мила. Доволна съм, че избрах нея и й се доверявам напълно. При нея има още две двойки близнаци. Успех и леко раждане!

# 102
  • Мнения: 1 419
Благодаря ти за бързия отговор  Hug. Предполагам трябва да отида в 20та поликлиника и да ги запиша, нали  Blush?

# 103
  • София
  • Мнения: 163
По принцип трябва да се уговориш с избрания от теб педиатър,  на следващия ден, след като се приберете от болницата, да ви посети в къщи, за да види бебоците.

# 104
  • Мнения: 649
Толкова се радвам, Павката вчера направи 6 крачки самичък Joy! Но Мишо още не се пуска, но пък имам чувството, че му се иска. newsm32
Днес сме на консултация. Стискайте палци, че май сме дооооста големи.Ще ви пиша като се върнеме. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт