С много Надежда и малко страх!

  • 3 298
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Браво бре, повтаря се миналогодишния бейби бум  Crazy

Честито Меги! Лека бременност ти желая!
Чудех се аз защо си скри графиката  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 257
Честито,миличка!Лека и безпроблемна бременност ти желая и на финала живо и здраво бебче.Отпусни се и се зарадвай.Вярвам,че този път всичко ще е наред.

# 17
  • Мнения: 4 324
 Hug ЧЕСТИТО  Hug
ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД !

  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 309
МЕГИ,честито,много се радвам за теб!!!
Желая ти една прекрасна бременност!!! Hug

# 19
  • Мнения: 686
Честито! Мисли позитивно и всичко ще е наред, ще видиш!

# 20
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честито!!!!   bouquet  Лека и безпроблемна бременност и най-хубавото бебче накрая!!!   baby_neutral

Всичко ще е наред, виж колко момичета те подкрепят и ти го желаят!!!  Hug

# 21
  • Мнения: 5 317
честито.
  bouquet Peace Hug
Не му мисли много,всичко ще е наред.

# 22
  • Мнения: 33
Честито Megi!!  bouquet  bouquetОт сърце ти пожелавам лека бременост и много късмет!!! Hug Praynig Hug

# 23
  • Мнения: 2 959
Момичета днес видяхме емрионче с пулсации.Трябва да съм 8г.с.Много се радвам и много ме е страх.Моля ви стискайте ми палци всичко този път да е наред..
MEGI, честита бременност! Лека, спокойна и усмихната да е! И дано постепенно страха да изчезне, заместен с вяра и успокоение!

# 24
  • Мнения: 119
Меги ЧЕСТИТО, мила. Всичко ще бъде наред. Бъдете здрави и се радвайте колкото можете. Успешна и лека бременност ти желая и само положителни емоции.  bouquet

# 25
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТО МИЛИЧКАТА МИ ! Hug
ВИДЯ ЛИ - НЕЩАТА СЕ НАРЕЖДАТ Heart Eyes Heart Eyes
СПОКОЙНО И САМО НАПРЕД!!

# 26
  • София
  • Мнения: 35 951
Честито миличка    bouquet
 Желая ти лека и спокойна бременност.
Всичко ще е наред Grinning

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Малеееее че хубава новина  newsm44 Настръхнах цялата от радост, като я прочетох.
ЧЕСТИТО МИЛО МЕГИ. Дано само хубави моменти ти се случват оттук нататък  newsm17 Отпусни се, зарадвай се, остави страха в някое ъгълче на душата си, то е ясно че без страх не може. Ще видиш, че и теб няма да те подмине щастието. Много прегръдки и целувки  hug hug hug  love001  love001  love001

# 28
  • Мнения: 533
Честито, Меги  Hug!!!
Само положителни емоции и много щастие ти желая, всичко ще бъде наред!!!

# 29
  • Мнения: 560
МЕГИ, Честито, миличка! Heart Eyes Laughing
За теб, за Мариетка, за Дидиди, за Дара, за Леа, за Рени /Блек Р/, за Голди, за Сънлайт се моля винаги като вляза във форума, да видя ваша темичка. Heart Eyes Laughing. Сбъдна се желанието ми за теб и Мариетка, чакам и останалите Laughing!
Прегръдки и никакви притеснения! Peace Смелост и положително мислене и много лека бременност!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт